936 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
JJ (anonym)
Odpověď na Kámoš to nahrál a dal na net
jj tací rodiče jsou svině a nemaž se s nima, vlastně ten tvůj kamarád. Já mám jen matku, otec byl stejný hovado a matka se s ním rozvedla a je klid.
21. Listopad 2019 - 16:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Joska (anonym)
Odpověď na jj tací rodiče jsou svině a
jo, a ten nápad s tím natočením je bezvadný. Že mně to nenapadlo dřív. Už mně to tady sere dlouhou dobu a rodiče si ze mně dělají otroka a fackovací míč, Tomu bude konec a zmizím.
21. Listopad 2019 - 19:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na jo, a ten nápad s tím
Jen bych dodala že klečení v koutě není psychycké ani fyzické týrání, nekteří soudci to berou jako nenásilný výchovný prostředek, a tolerují to . Nucení po sobě uklízet, nebo pomáhat při vaření by tedy bylo tedy také nemravná výchova , přece nemůžete někoho nutit něco dělat, a jak ho tedy něco naučíte ? Myslíte že dítě samo od sebe dojde a řekne "maminko já půjdu vynést koš, nechceš pomoct nakrájet mrkev, ""maminko já stáhnu zem jo?" Do práce taky chodíte protože musíte.
22. Listopad 2019 - 0:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Věra (anonym)
Odpověď na Jen bych dodala že klečení v
Uklízet po sobě nebo jinak pomáhat není samozřejmě útlak a týrání,ale zdravý vývoj psychiky dítěte kúctě k sobě a okolí. ale...má 2 děti a vychováváme je s manželem v lásce a pokoře a děti sami jsou aktivní a nemusíme jim říkat aby udělaly to,či ono a pomáhají spontánně. A do práce nechodíme ,protože musíme, naopak,práce je naše radost a nejsme otroky peněz a práce a bereme život jako radost a ne jako povinnost na rozdíl od většiny jiných lidí, kteří jsou jako poslušné stádo systému. Souhlasím s diskutujícími,že klečení v koutě, bití dětí a jakékoliv vydírání je trestné a hlavně nelidské.
22. Listopad 2019 - 8:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Karlos (anonym)
Odpověď na Uklízet po sobě nebo jinak
Ano!!!!
22. Listopad 2019 - 14:40

Stránky

Přidat komentář