Reklama

onanujete casto??

kobyla (Čt, 14. 4. 2022 - 21:04)

fŕŕŕŕ´!!

Návštěvník (Čt, 14. 4. 2022 - 05:04)

Než onanovat, tak to já si ji raději prstím, moje sestra to dělá úplně stejně

Návštěvník (Čt, 14. 4. 2022 - 15:04)

Onanuju každou hodinu, a mám už vyonanovanej mozek

Bejk⁸ (Čt, 14. 4. 2022 - 05:04)

Zkouším to každý den, ale ještě se mě to nepovedlo

Arnošt (St, 13. 4. 2022 - 19:04)

Moc často, naposled minulý rok.

Návštěvník (Út, 12. 4. 2022 - 11:04)

V mládí jsem byl náruživý honič, a dokonce v 16 mě kamarád umožnil abych si sahnul na jeho velký penis a pak mu ho vyhonil, byl to úžasný zážitek, klidně bych si to dnes i zopakoval a nadupaný lesklí žalud bych i ocucal a semeno nastříkal do pusy

Návštěvník (Út, 12. 4. 2022 - 10:04)

I přes vysoký věk mám 1-3 výrony denně. Minimálně jednou před spaním. Když je čas a nálada, tak onanuji průběžně i několik hodin. Přivedu se těsně pod vrchol a udržuji rozkoš na vysoké úrovni. Někdy si i trošku ucmrndnu semene, ale závěrečný výron stojí za to. Je mnohem delší a intenzivnější, než když to uspěchám a semene vyplodím nejméně dvakrát více.

Honoč (Út, 12. 4. 2022 - 12:04)

Mám také moc rád onanovat i několik hodin a dělám to samé, že se vyhoním těsně po vrchol a udržuju to napětí, a také občas ukápnu. Před lety jsem to trénoval, abych uspokojoval hodně náročnou manželku, potřenovala až tři orgasmy

Iveta (Út, 12. 4. 2022 - 08:04)

Kundičku si honim každý den i více krát.I když s přítelem večer máme sex tak ráno si to ještě dám s vibroušem. Pičku si honím už od dvanáci roků a pořád mě to baví i když má čtyřicet.

Ingrid (St, 2. 9. 2020 - 16:09)

Začala jsem ve třináci letech každý den jsem si ji honila pak v patnáci jsem si koupila vibrouče odpanila jsem se jim a nebyl večer když byla příleřitost tak jsem si to s ním rozdávala. Teď už jsem 3x mámou ale taky si ji ještě občas pohoním když je manžel na noční o přepadne mě chtíč.

boubel (Pá, 6. 3. 2020 - 16:03)

jak je psáno v koránu,nejlíp onanuj po ránu,mám pipku stále nažhavenou

boubel (Pá, 6. 3. 2020 - 16:03)

jak je psáno v koránu,nejlíp onanuj po ránu,mám pipku stále nažhavenou

boubel (Pá, 6. 3. 2020 - 16:03)

jak je psáno v koránu,nejlíp onanuj po ránu,mám pipku stále nažhavenou

Abe (Čt, 21. 11. 2019 - 22:11)

Četnost onanie je závislá na věku. Takto. Honit se a stříkat je rozdíl. Honím se často, ale mám v sedmdesáti 1-2 ejakulace denně. Ještě ve čtyřiceti to bylo pětkrát, i desetkrát denně. V dětství a mládí nepočítaně.

Martin (Pá, 22. 11. 2019 - 09:11)

Dá se říct, že jsi celý život prohonil aneb proonanoval. Dělal jsi vůbec něco častěji?

Návštěvník (Pá, 5. 4. 2019 - 12:04)

Každý den ráno a někdy večer.

Veroniko (Pá, 5. 4. 2019 - 12:04)

seru na tebe a na tvý dementní úchylný blitky !

Eduard Nud (Pá, 12. 12. 2014 - 14:12)

Od čtrnácti do nedávna i s přestávkami tak jednou denně. Klasicky ale málokdy, spíše taková erotická relaxace. Nyní po padesátce si raději zdřímnu. Je to slušné, nemusím se zamykat a mohu to dělat i v bederní roušce. Právě proto, že ji mám prakticky celý den na sobě, nemám takovou potřebu a jsem spokojený i bez toho. Kdy to bylo naposledy, to nevím, ale vždy si myslím, že skutečně naposled.

Max (Po, 31. 3. 2014 - 19:03)

To neni problem na doktora,...Michale a muzu vedet kolik ti je taky jsem byl v puberte a hormony kolikrat hruze ale takove problemi jsem nemel asi ses moc ptetni myslim vykony

Max (Ne, 30. 3. 2014 - 18:03)

To neni problem na doktora,...a kolik ti je jestli to neni tajny pises ze si pubertak to je normal kluci v puberte a ty jejich hormony potrebuje to ven dporucuji pred spanim ho pordne vyhonit vickrat za sebou az stebe skoro nic nebude strikat vim bude z toho asi bolet ruka ale tech fleku by ses mel zbavyt a taky se ti bude lip spat kdyz budes pekne prazdny dporucuji to opakovat kazdy vecer pred spani casem by se to melo zlepcit ver mi a az ti bude 18 tak uvazuj o darovani semene kdyz ho mas tolik darcu je malo

Reklama

Přidat komentář