Reklama

kleceni deti v koute

Hana (Ne, 8. 3. 2020 - 22:03)

proč nahý?

jojo (Po, 9. 3. 2020 - 05:03)

Protože se stydí a trest je účinější.

Anonym (Ne, 8. 3. 2020 - 17:03)

Ahoj, jsem Šarlota
Vždycky když domů přinesu znamky 3 až 5 tak si vezmou vařečku a seřežou mě a pak mě pošlou do kouta klečet na vařečce a musím tam klečet do večera až si půjdou lehnout.

Marek (Čt, 21. 11. 2019 - 14:11)

Kámoš to nahrál a dal na net jak ho otec zbil kvůli trojce z písemky a řešila to škola. Otec ale byl tak blbej ,že ho za to zmlátil ještě víc a znou si to on tajně nahrál a teď to řeší soud v Brně. Já mám naštěstí rodiče pohodový.

JJ (Čt, 21. 11. 2019 - 16:11)

jj tací rodiče jsou svině a nemaž se s nima, vlastně ten tvůj kamarád. Já mám jen matku, otec byl stejný hovado a matka se s ním rozvedla a je klid.

Joska (Čt, 21. 11. 2019 - 19:11)

jo, a ten nápad s tím natočením je bezvadný. Že mně to nenapadlo dřív. Už mně to tady sere dlouhou dobu a rodiče si ze mně dělají otroka a fackovací míč, Tomu bude konec a zmizím.

Návštěvník (Pá, 22. 11. 2019 - 00:11)

Jen bych dodala že klečení v koutě není psychycké ani fyzické týrání, nekteří soudci to berou jako nenásilný výchovný prostředek, a tolerují to . Nucení po sobě uklízet, nebo pomáhat při vaření by tedy bylo tedy také nemravná výchova , přece nemůžete někoho nutit něco dělat, a jak ho tedy něco naučíte ? Myslíte že dítě samo od sebe dojde a řekne "maminko já půjdu vynést koš, nechceš pomoct nakrájet mrkev, ""maminko já stáhnu zem jo?" Do práce taky chodíte protože musíte.

Věra (Pá, 22. 11. 2019 - 08:11)

Uklízet po sobě nebo jinak pomáhat není samozřejmě útlak a týrání,ale zdravý vývoj psychiky dítěte kúctě k sobě a okolí. ale...má 2 děti a vychováváme je s manželem v lásce a pokoře a děti sami jsou aktivní a nemusíme jim říkat aby udělaly to,či ono a pomáhají spontánně. A do práce nechodíme ,protože musíme, naopak,práce je naše radost a nejsme otroky peněz a práce a bereme život jako radost a ne jako povinnost na rozdíl od většiny jiných lidí, kteří jsou jako poslušné stádo systému. Souhlasím s diskutujícími,že klečení v koutě, bití dětí a jakékoliv vydírání je trestné a hlavně nelidské.

Karlos (Pá, 22. 11. 2019 - 14:11)

Ano!!!!

Pochybovač (Čt, 21. 11. 2019 - 11:11)

No dobrý Zdeňku,ale jsou případy,kdy si děti vymýšlejí a často velmi rafinovaně jsou schopny škodit i rodičům,. Jak tohle máte ošetřeno? Aby se nestaly rodiče naopak obětí vydírání a šikany dětí.

Zdeněk (Čt, 21. 11. 2019 - 12:11)

I takové causy jsou možné,ale spíše u zralých dětí a vzácné. V našem regionu se za poslednich 10 let podobný případ řešil jednou.

Zdeněk (Čt, 21. 11. 2019 - 11:11)

Postup je zhruba takový. Pro soudní a jiné úřední jednání je nasnímaný záznam týrání na elektroniku prokazatelným důkazním materiálem a v mé praxi byl soudem vždy akceptován , je vždy nutné vyžádat si další svědectví plus svědectví kolizního opatrovníka a případně i pedopsychologicého posudku dítěte nebo rodičů. Na okrese Zlín byly letos takto řešeny a odsouzeny celkem 4 případy týrání dětí a to na základě mj i průkazného materiálu nasnímaného elektronikou. Je to důležitý mezník v potlačování těchtů rodičovských praktik vůči dětem. Navíc,pokud děti vystaví videa na sociální sítě a jinak,dají veřejnosti signál, jaké jsou ve skutečnosti jejich rodiče. V okrese Vsetín nezletilá dívka poslala materiál mj. i zaměstnavateli svého otce,který ji doma dlouhodobě fyzicky týral a tento dostal okamžitou výpověď z práce z funkce vrcholného bankovního manažera. Plus byl pravomocně soudně vyřešen nepodmíněným trestem To jen pro dokreslení,že se dá v současné době těmto nelidským a nezákonným praktilám rodičů učinně čelit.

M.Z. (Čt, 21. 11. 2019 - 11:11)

Děkuji Zdeňku. Použiju to! Je zvláštní,že strach vůbec nemám.

BORIS (Čt, 21. 11. 2019 - 08:11)

Tak nevím co si mám o tom myslet jste úchiláci nebo vypatlanci opravdu vás měli rodiče trestat jak tu píšete alespoň by jste nebili tak blbě vypatlaní fůůůůj.

Monika (Čt, 21. 11. 2019 - 08:11)

Neviem čo je úchylné na tom, že dám kľačať svoje dieťa na pár desiatok minút do kúta, keď niečo vyviedla alebo priniesla zlú známku zo školy. Neublížilo jej to a mala čas si premyslieť, čo urobila nesprávne. Mňa moja mama dávala kľačať do kúta ešte v osemnástich a ja svoju dcéru naposledy keď mala sedemnásť. A nijako to neublížilo ani mne ani jej.

Rodič (Čt, 21. 11. 2019 - 09:11)

Není to jen uchylné ale trestné. Jsi pěkný hovado. A souhlasím,ze trestat dítě za špatnou známku je naopak na přes hubu rodičům,kteří to aplikují. Já bych to nehnal přes policii,ale vyřešil bych si to s tebou ručně. Mj.asi nevíš,ale v Čechách je velice účinná obrana proti takovému zlu,že si to děti nahrají tajně na mobil a pak to dají na net a jako důkaz týrání na sociálku nebo do školy případně na policii.

Nikol (Čt, 21. 11. 2019 - 09:11)

Takhle mně rodiče trestaji pořád. Diky za radu. Udělám to a půjdu s tim ven. Nejsem Nikol,to jsem dala schválně,aby mne neodhalili.

Rodič (Čt, 21. 11. 2019 - 09:11)

Držím palce. Neboj se.

Martina (Čt, 21. 11. 2019 - 09:11)

Moniko, jsi zviera a ne člověk! Známky nejsou žádným spravedlivým ohodnocením schopnosti dítěte a jen podanou rukou k tomu ,aby rodiče své dítě za ně šikanovali a týrali. Jestli takové praktiky provozuješ tak jsi totálně vedle a dávám sama podnět k prověření a zmonitorování tvých aktivit na Policii. A to myslím vážně,můj muž se podobnými případy zabývá a věř,že tě zlokalizovat a odhalit je to nejjednodušší a další je už následující.

Zdeněk (Čt, 21. 11. 2019 - 09:11)

Je to týrání dítěte a za hranou zákona! Takoví rodiče by se měli tvrdě trestat!

Reklama

Přidat komentář