Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Markéta (Čt, 21. 11. 2019 - 11:11)

Pokakala jsem se hrozně. Ani jsem netlačila, šlo to samo a bylo to nekonečný. Kalhotky to nevzaly všechno,a silonky kolem zadečku taky plný a stále to ještě šlo ven jako řidký hovínko ze mně. Nechala jsem to na sobě a až teď se půjdu umýt

Markéta (Čt, 21. 11. 2019 - 09:11)

Už to nevydrżím,už to půjde. Pak na

Denisa (Čt, 21. 11. 2019 - 09:11)

To já se ani dneska moc snažit nemusela cejtila jsem že to bude průjem a taky že jo tak tak jsem se stihla nasoukat do kalhotek a silonek a už mi to z prdelky pěkně lítalo fajn pocit ale za hodinu musím jít do práce a tak už jdu pod sprchu

Markéta (Čt, 21. 11. 2019 - 08:11)

Já budu kadit dnes taky, už mám zadeček plnej, jak jsi psala Martině,že je dobře s tím bojovat než se pokadíš tak to tak nechám,schválně jak dlouho vydržím. Zatím by to šlo ven asi hned,kdybych trochu zatlačila,ale já to nechám ,ať to hovínko nemá tak jednoduchý se mnou a tu cestu ven si vybojuje. Mám takové větší tlaky v určitých chvílích,ale nejde to do křečí až že bych se pokakala. Oblékla jsem si taky ještě silonky,to je dobrý nápad a leginy si pořídím a to bude ještě víc bezpečný. Já se ozvu jak to bude hotový. Normálně bych už kakala,ale ještě to snad vydržím deset minut nebo půl hodiny, nevím, Třeba i déle.

Kikina (St, 20. 11. 2019 - 20:11)

Už to je a kalhotky se mi pěkně naplnily ani jsem se nemusela moc snažit a ty těsné legíny to drží tam kde mají. Marti na medicínu bacha bývají po ní dojezdy a s nimi i související nechtěné nehody. Nebydlís sama tak plánuj opatrně :0)

Martina (St, 20. 11. 2019 - 19:11)

To zkusím zítra, dám si k tomu malý projímadlo.

Kikina (St, 20. 11. 2019 - 19:11)

Ještě chvilku já nerada tlačím. Držím to tak dlouho až to pustím sama. Prohra s vlastním tělem je vzrušující :0)

Návštěvník (St, 20. 11. 2019 - 18:11)

Martino i jiní. Spolehlivý jsou na tohle do jistý míri pokud víš a pamatuješ na kdysi nošené modré trenýrky s kapsičkou a bílou výstelkou. Co si pamatuji, tak vydrželi hodně a dost se do nich i vešlo a mám to odzkoušené již z dětství, ale bohužel se již nevyrábí. Mám jich však dost, tak zásoba je dostatečná

Martina (St, 20. 11. 2019 - 15:11)

Pokakala jsem se schválně asi kolem jedenácté,plný kalhotky a ještě že jsem měla silonky,tam se to provalilo taky. Kakala jsem ve stoje a trochu tlačila než to šlo samo,ale stalo se mi,že jsem i čurala a mela jsem celý nohy mokrý až k chodidlům a ještě jsem musela vytřít podlahu. Ale kakání jsem si nechala na sobě a až pak jsem se umyla.

Kikina (St, 20. 11. 2019 - 17:11)

Ahojky no s tím čůráním to chce holt vychytat to je otázka praxe. I mě se při kakání někdy stane že se i trochu počůrám. A co pocity? Jenom takový jednorázový úlet nebo si to chceš ještě někdy zopakovat?

Martina (St, 20. 11. 2019 - 17:11)

Ahojky Kikino. Určitě zopakovat. Je to něco jinakého a neobyčejný pocit jak víc ovládat svou emoční rovnováhu bez nutnosti z dětství naučené sebekontroly. No asi jsem to napsala moc učeně, ale tohle je asi nejvýstižnější.

Kikina (St, 20. 11. 2019 - 18:11)

V pohodě :0) každý to popisuje jinak já jsem možná trochu přízemní nebudu to okecavat já přítele nemám a nechci a pokakávam se primárně pro sexuální uspokojení ale je tu samozřejmě i ten pocit svobody nic neřešit a udělat to a pryč s předsudky. No já už jsem taky docela plná ještě to chvíli podržím a pak se pokakám do bílých kalhotek a zelených legín. Bude to prima :0)

Martina (St, 20. 11. 2019 - 19:11)

Tak kakej,nedrž to v sobě.

Martina (St, 20. 11. 2019 - 08:11)

já se asi přidám taky. Martina z Kroměříže. Zdravím tedy z Moravy. Už potřebuju od rána a tak si obleču radši ještě silonky ,kdyby to kalhotky nepobraly a dám nejprve snídani a pakto zkusím udělat. Je to pro mně nové,láká mně to a jsem doma a pracuju z domova a přítel přijde z práce až odpoledne. Takže to zkusím. Ono je to asi jiný se na to takhle připravit než když bych se někde pokadila jako nehodu a nevydržela bych to. Tady mám pozitivní očekávání, kdežto při tamtom bych se studem nejradši zakopala pod zem. To se mi naštěstí stalo už hodně dávno když jsem byla s rodiči u moře a všichni jsme měli z jídla průjem a já to prostě nevydržela a šlo to všechno do plavek,ale to jsem byla ještě malá.

Scatter (St, 20. 11. 2019 - 07:11)

Boží holky, mám z Vás radost, musím pohonit

Kikina (Út, 19. 11. 2019 - 19:11)

Jenom do toho holky. Já jsem dneska čistá. Z určitého důvodu si šetřím munici na zítra. Mimochodem někde jsem četla že dnes je světový den toalet tak to je fajn že jste je uctily tak že jste na ně nešly a vykakaly se do kalhotek :0)

Markéta (Út, 19. 11. 2019 - 12:11)

Dnešní moje první pokakaní ! Už se k tomu odvažuju dlouho,probudila jsem se nutnou potřebou jit kadit,ale byla jsem líná vstát a po chvilce přemáhání jsem to neřešila,uvolnila jsem zadek a nechala tomu volný průběh. Postupně to začalo jít ven a kalhotky se plnily a pak to šlo rychle až řídký a já je měla plný maximálně. Užívala jsem si tu svobodu dlouho než jsem se šla osprchovat.

Kikina (Út, 19. 11. 2019 - 16:11)

Tak to gratuluji. Poprvé je to vždycky nejtěžší ale pak se ti to zalíbí a už to půjde samo :0) fajn pocit co?

Markéta (Út, 19. 11. 2019 - 18:11)

Vyjímečný pocit! Zjistíš,kolik lidi maj předsudků a jaké role hrajou. Tohle je prostě to pravý!!!!! Vykakám se příště znovu.

marsina (Út, 19. 11. 2019 - 11:11)

Taky jsem se pokadila dost nedávno,chtělo se mi a nebylo kde ,tak jsem se rozhodla že nejlepši bude odnýst si nadělení v kalhotkách,měla jsem naštěstí klasický bíly bavlněný ,páč v tangách by to asi nevyšlo ..a super, akorát jsem musela s tím chodit sedět a fungovat jako bych tam neměla nic ale po hodině už jsem ani nevěděla,že je něco jinak,jen to mytí pak bylo na hodinu

Reklama

Přidat komentář