Reklama

Rakovina plic

Marek (Čt, 21. 11. 2019 - 18:11)

A hlavně si připravte peníze. Protože vás do toho ukecáme. 6 tisíc za měsíc, ale chtělo by to brát několik měsíců. Že "Marku"?

Marek (Čt, 21. 11. 2019 - 14:11)

Kupoval jsem ho v lékárně, doporučuji se i podívat na internetové stránky jaknarakovinu .cz, a také případnou konzultaci s panem doktorem Bednaříkem, a to na telefonním čísle 603 310 566

Růžena (St, 20. 11. 2019 - 13:11)

Ovosan? To mají v nemocnicích?

Návštěvník (St, 20. 11. 2019 - 15:11)

Nemají. Je to pouze reklama na výrobek za 6 tisíc na měsíc.

Marek (Út, 19. 11. 2019 - 11:11)

Nejdůležitější je nepodceňovat příznaky, a podchytit to co nejdříve, já jsem začal s léčbou okamžitě, a hned jsem změnil životní styl, začal jsem užívat i přípravek Ovosan, u kterého věřím, že mi s léčbou pomohl, obsahuje totiž biologicky aktivní fosfolipidy jejiž základ je ve vaječném embriu slepic, které napomáhají zdravým buňkám k jejich rychlejší regeneraci, a to je pro léčbu velice důležité.

Návštěvník (Út, 19. 11. 2019 - 12:11)

Strašně se rouháš s tou stupidní reklamou.

MH (St, 6. 6. 2018 - 19:06)

doporučení pro metastáze v mozku při rakovině plic zde : http://www.onkomajak.cz/f%C3%B3rum/rakovina-plic

MH (St, 6. 6. 2018 - 18:06)

Také doporučuji stránky alternativnicesta.cz . Jsou zde dobrá doinformace k doplnkové léčbě.

MH (St, 6. 6. 2018 - 18:06)

Rakovina plic se pomalu stává diagnozou, která se dá ustát roky a brzy budou k dispozici silnější zbraně. Doporučuji navštívit forum na inspire.com, tam je spousta lidí, kteří mají tento problém více let a pokračují.

Anna (Út, 26. 11. 2013 - 12:11)

...k tomuto prispevku

4.4.2009 09:09 - Ludmila

Vážené dámy a pánové,dovolte abych se Vám představila. Pracuji jako homeopat a psychoterapeut a v součastné době se specializuji na léčbu rakoviny podle dr. Ramakrishnana - významného světového lékaře a homeopata, od kterého se učím. Nejsem žádná zázračná léčitelka, ale seriozní homeopat a protože s jeho metodou se rakovina léčí neuvěřitelně či je alespoň dlouhodobě udržena v klidu, nabízím Vám také tuto možnostléčby, která je samozřejmě o vzájemné důvěře, spolupráci a respektu. Nikoho nenabádám, aby se snad přestal léčit klasicky. Vše konzultuji a vysvětluji. Poradnu mám v Praze a Jičíně, ale po republice jezdím dělat přednášky. Pokud byste měli zájem o léčbu, kontaktujte mne a já Vám povím bližší informace. V léčbě se jedná hlavně o odstranění primární příčiny onemocnění a udržení tohoto stavu ve stálé remisi.Momentálně léčím touto metodou i svého tatínka, který má také bohužel rakovinu plic.

Anna (Út, 26. 11. 2013 - 12:11)

Vážené dámy a......jestli jeste plati? Nejaky kontakt na Vas?

vyléčení všech (Ne, 3. 11. 2013 - 20:11)

Dejte STOP rakovině -...Lžeš, šmejde!
Neexistuje universální léčivo na všechny typy rakovin!
Zalez zpátky do kanálu, zmiz!

Jakub (Ne, 3. 11. 2013 - 16:11)

Dejte STOP rakovině - vyléčení všech onkologických onemocnění.
Mohu potvrdit, že za 2 týdny bývá i o 50% menší nález. Pomohla mi domácí
léčba přípravky bez vedlejších účinků. Ale hlavně zde NIKDY NENÍ POZDĚ!!
Email: [email protected]

KKJ (Po, 23. 11. 2015 - 01:11)

Doby den, omlouvam se ze obtezuji.

Mel bych otazku jestli v cechach nebo nekde jinde na Zemi treba USA a pod. Lze vylecit Karcinom Plic / Rakovinu plic tim ze se daruji plice. Je to pro me velmi dulezita informace a abych pravdu rekl neco jsem procetl ale moc tomu nerozumim. Muze mi nekdo rici jestli to jde ? Dekuji KKJ

jindynka (St, 28. 5. 2014 - 21:05)

Dobry den moje maminka ma karcinom plic ktery se neda operovat leci se rok mela ozarky,do minuleho tydne jeji zdravotni stav byl docela dobry ted se to velmy zhorsilo vazi 36kg myslite je jeste nadeje na uzdraveni. : -(

Václave (Ne, 25. 5. 2014 - 19:05)

Takhle se rakovina plic neprojevuje. Máš to od zad. K doktorrovi si zajdi ,ale spíš se přikláním že je to od bloklé páteře.

zima václav (Ne, 25. 5. 2014 - 17:05)

je mě 83 poslední dobou mě při hlubším dýchánípíchá na prsou má strach že mám rakovinu v poslední fázi.přestal jsem kouří několikráte ale nikdy jsem to nedodrželchci proto jít k lekaři aby mě poslal na rtg.moc se bojím.prosím poradte co mám dělat ddále.děkuji moc za radu.

anonymní (Pá, 7. 2. 2014 - 15:02)

Doporučuju všem lidem stránky www.vesmirni-lide.cz jsou tam velmi důležité a pravdivé informace o tom, jak to s námi lidmi tady na planetě Zemi ve skutečnosti je, není to žádné scifi a záleží na vás lidech, co si zvolíte.

lucie (Út, 4. 2. 2014 - 21:02)

dobry den chcu se zeptat moje milovana babicka ma dva tydny po operaci plic nador ji byl odstranen,ale dnes se dozvedela jak sla pro vysledky po operaci ze tam ma male dve bunky a musi na chemo.ale babicka se toho boji a nechce tam jit muze mi nekdo poradit jestli ma stim nekdo skusenosti kdyz nepujde na chemo nebo pujde a jak to pujde dal a jak dlouho bude zit?dekuji

Katko (Čt, 2. 1. 2014 - 20:01)

Normálně si zadej do hledáčku www. diagnozy.cz a tam si najdi tu diagnozu. Céčko je ale vždy zhoubný nádor.C je jako karcinom.ale jsou agresívní nádory a méně agresívní,takže nadějej je tu velká,nevěš hlavu.)))

Reklama

Přidat komentář