Reklama

jak sbalit ženu ve znamení štíra......???

Návštěvník (Po, 2. 3. 2020 - 08:03)

Svatá pravda.

Štír (Út, 19. 11. 2019 - 23:11)

Tak nevím jak na ní, ale štírka spíš začala balit mě.

Štírka (Út, 19. 11. 2019 - 14:11)

Úplně jednoduše,oslovit ji.

Jindra (Út, 19. 11. 2019 - 14:11)

Dovolím si te oslovit. Chtěla by ses se mnou blíže seznámit? Jsem VŠ ,27 let,volný z Liberce

Viktor (Út, 19. 11. 2019 - 07:11)

Štírku jsem měl jen jednu a byla taky špica. Dokázal jsem ji vyvrcholit rychle a někdy se stalo,že měla vlhkej orgasmus,až se u toho vychcala několika výstřiky za sebou. To jsem ještě u jiný holky nezažil.

Blíženec (Út, 19. 11. 2019 - 19:11)

Dvě račice a mokrej orgasmus běžně.

Panna (Po, 18. 11. 2019 - 08:11)

Štírky jsou na sex nepřekonatelný!

Vodnář (So, 16. 11. 2019 - 18:11)

Sbalil jsem štírku jednoduše v autě cestou z Prahy do Jičína. Potřebovala si odskočit a tak jsme zastavili u lesíka nedaleko Kopidlna a už ta představa,že někde vykonává malou potřebu mne nabudila. Když se vrátila prostě jsem jí objal, začal líbat a nejednou byla moje ruka pod její sukní a pod kalhotkama přímo na ní a neměli jsme klasický sex,ale ona se za chvíli několikrát udělala a já taky. Pak jsme spolu chodili a měli vášnivé chvíle ale na tuhle první "ruční" epizodu,kdy jsem jí dokázal přivést do orgasmických křečí během pár minut, na tu nezapomenu.

Hezoun (Ne, 17. 11. 2019 - 08:11)

no teda já jsem balil jednu štírku tak normálně ale úspěšnej jsem byl jen do líbání. Tys na to šel hned rukou mezi její nohy a uspokojil jsi jí dost rychle. Mám se co učit.( Váha). Vlastně ono se z auta blbě uniká. A to jste se znali nebo jsi ji vzal cestou?

Michal (Ne, 17. 11. 2019 - 15:11)

Sbalil jsem štírku tak,ze jsem ji opil a myslel jsem si,že ji pak snadno osouložím. Bylo jí ale špatně a nebylo z toho nic,dovedl jsem ji domů a pak jsme se navštěvovali často a po dvou týdnech byl i sex.

Radim (Pá, 15. 11. 2019 - 19:11)

Tak jsem tady pročetl diskuzi a nestačím se divit. Převážně 2 a stále stejně se opakující pisatelé. Jestlipak to nebude tím, že jste pánové spíš šířce inteligenčně, vytrvalostně a sexuálně nestačili?... a zažili od nich ponížení, které slabochům umí dát pořádně vyžrat a vaše ego to jen neuneslo:). Jsem Lev dominantní a panovačný a Štiřice jsou pro mě jediné a rovnocené partnerky. Většina ostatních partnerek byla většinou jen submisivnima blbkama bez vlastního názoru a udělala téměř cokoli. Holt, žádný Štír u sebe nesnese slabocha a neschopnýho partnera, který ze sebe nedokáže vydat maximum, nebo neumí příležitost využít. Pak si ho prostě neváží. Pokud si vás má ovšem duvod vážit dostanete od ní vše a to v 100% kvalitě. Takže asi tak. ŠTÍŘICE MĚ BAVÍ.

Račice (Pá, 15. 11. 2019 - 22:11)

Vždyť je nikdo nedrbe. Tak to tak nežer

Terka (Pá, 15. 11. 2019 - 21:11)

Sem stirice no?

Ex partner Štír (Čt, 21. 9. 2017 - 08:09)

potkal jsem jednu super babu,...Som tiež lev a mal som 4,5 rocny vzťah so škorpiónom.
Nie je to šťastná kombinácia . Sú to dve najsilnejšie znamenia.
Na rozdiel od levov ktorý nepotrebujú bojovať aby dokazovaLi silu a nadradenosť (získajú hu prirodzeným spôsobom) škorpión bojuje stále a veľmi zákerným spôsobom.
Lev to zo začiatku bude veľkoryso tolerovať s vedomím svojej sily a preto na niektoré veci ani nereaguje.
Avsak tym škorpión získa dojem ze si môže robiť čo chce a lev stratí v jeho očiach hodnotu. Keď sa lev preberie a začne škorpiónovi jasné určovať hranice ktoré už nemieni tolerovať, je neskoro. škorpión ním opovrhuje a jeho toleranciu a veľkorysost pre ktoré neriešil chyby alebo útoky na neho, si zafixuje ako slabosť a zbabelost, čo si lev rozhodne nenechá páčiť a hlasnym revom sa snaží získať späť uznanie a rešpekt. začína sa obdobie nekonečnych hádok ktoré vždy vyvolá škorpión a v ktorých lev je síce v práve a logika na jeho strane, no vždy je ten kto kričal viac (musel) a ten zlý. Okrem toho sa škorpión nikdy za nič néospravedlni a neuzná svoju chybu a je schopný este sa hnevať a trucovať aj do konca života a nikdy nie je ten kto sa chce zmieriť. Naopak právom úrazenemu a poníženemu levovi jeho veľkorysost nedovoli dlho sa hnevať a ako prejav odpustenia a toho že sa nehnevá robí prvý krok k zmiereniu. Škorpión to nesprávne chápe ako svoju výhru a upevňuje si tak svoju domnelu nadradenosť. lev si to neuvedomuje a tym stráca u škorpióna rešpekt, hodnotu a úctu. A je skoro nemožné si ich znovu získať späť nech už bude robiť čokoľvek a revAt akokoľvek hlasno.

Jedovatej (So, 19. 11. 2016 - 15:11)

Na tučnou šrajtofli, jako vostatní znamení?

kristina (So, 19. 11. 2016 - 15:11)

Ahoj jsem štírka a ráda sem dám pár rad:
1. Buďte k ní upřímní
2. Bacha na její oči - dokáže vás probodávat hypnotický pohledem
3.miluje tajemno a snaží se rozluštit každé tajemství
4. Pokud vám dá silně najevo, že vás nechce respektujte to- jďete jí v lásce z cesty a hledejte jinde :)
Štíři se nesmějí často- važte si úsměvu, který vám uštědří ;)

Lidi - neblázně (Ne, 4. 9. 2016 - 07:09)

Povahu a celkové nastavení člověka mají na svědomí geny, žádná znamení!

lucie (Ne, 4. 9. 2016 - 02:09)

než Ti štírka dovolí ...Naprostá pravda, přesně to sedí na moji tchýni. A mám dvě dcerky štírky, ale hodně záleží na výchově. Budu se snažit, aby nebyly, jak ona, je to peklo...přesně maska,mění se jak hodiny, ale kdo ji zná, tak ví, škoda jen, že tím musí trpět jiní lidé....

D5353 (So, 8. 11. 2014 - 22:11)

No tak to koukam nebudu mit zatim jednoduche :((

D5353 (So, 8. 11. 2014 - 22:11)

No tak to koukam nebudu mit zatim jednoduche :((

Reklama

Přidat komentář