Reklama

Gamblerství

G 10 (Ne, 24. 11. 2019 - 08:11)

12 , 25 , 32 , 35 , 40 , 48

G10 (So, 23. 11. 2019 - 22:11)

A324532

Ups:) (Čt, 21. 11. 2019 - 18:11)

Doktoři z doktorky, jste v očekávání :-)))))))))

ivetis (Pá, 22. 11. 2019 - 08:11)

jak a kde?

Luis (Pá, 22. 11. 2019 - 12:11)

441tisíc 8600 splácím, dobré teda že? to než splatím ....

Naberte kurz (Čt, 21. 11. 2019 - 15:11)

Zdravím,

jak tady pročítám příspěvky přijde mi, že je zde spousta zajímavých tipů a zkušeností. Napadlo mě, že Vás požádám o návštěvu našeho webového portálu. Bylo by super, kdybyste se tak podělili o své zkušenosti a rady s ostatními lidmi, kteří řeší podobné životní situace.

Své rady a tipy můžete přidávat po vstupu na náš web www.nabertekurz.cz v sekci diskusní fórum – Svépomocné informace a léčba. Můžete rovněž Vaše zkušenosti sdělit některé z pracovnic, ať už zanecháním zprávy nebo live chatu - vše je čistě anonymní.

Děkuji za všechny Vaše příspěvky

Jana Naberte kurz

Ignác (Út, 19. 11. 2019 - 15:11)

To s tou kachnou psal někdo za mě. Ne vtipálek, ale ubožák. Jinak já jsem hrát ještě nepřestal, ani si nemyslím, že bych mělo nebo musel, dokonce si myslím, že ani pořádně ještě nehraju. Spíš mě zaujalo to s těma penězma, protozě jsem hodně četl, že se jich člověk pak musí vzdát, že si nedokáže pomoct. To mě zajímalo, takže díky za odpovědi, jsem rád, že to není konečná s těma penězma. Píšete docela velký sumy, to se mi taky těžko představuje, jak tohle někdo může za sázky nebo maty vydat. A ještě jsem se chtěl zeptat, to už nemáte chuť hrát nikdy znovu?

Gulak0 (Út, 19. 11. 2019 - 16:11)

Na začátku ledna se mi to zdálo jako úplně scifi ,nikdy už nikdy si nevsadit,úplně mě to deprimovalo,teď vidím po skoro roce ,že to jde vymazat a nahradit necim smysluplným,ja v hraní topil bolest ,ze zraty blizkeho člověka .

Ignác (So, 23. 11. 2019 - 08:11)

To je drsný, rozhodnout se že už nikdy nebude člověk sázet. A u toho nikdy pak zůstat. Jste borec a přeju Vám ať to dáte. Čím jste to vlastně nahradil a znamená to že už na sázení nemáte chuť?

gulak0 (So, 23. 11. 2019 - 15:11)

Zdravím,je to v hlavě,já to měl hodně těžké,když projedete 2 roky zpět v diskuzi,je to nářez,normálně jsem měl abstinenční příznaky,jak bych jel na fetu,mnohokrát jsem přestával a pak jak přišla výplata,hurá dobít a udělalo se mi na pár dní lépe.Tak jak je všude napsáno gambler zustane gablerem do konce života ,ted si už daleko víc věřím,že budu čistý,ale opravdu časem to slábne,krizové situace jsou stres,ale i dostatek peněz,nebo právě dluhy,ze začátku jak jsem psal,jsem chodil na skupiny a pak j jsem si,řekl,že se to chce začít stýkat i s jinými lidmi než se závislími.Problém je volný čas,najednou je ho hodně,začal jsem takovými hloupostmi,jakože večer budu mít umyte nadobí,že jednou týdně zajdu za rodiči,jestli něco nepotřebují,a hlavně mám pejska,začal jsem chodit na cvičák,kde se neřeší hraní a samozřejmě venčení.

Kamil (Út, 19. 11. 2019 - 08:11)

Po čase koukám na tuhle diskuzi a mám radost, že Petrovi se daří - už si myslím by jsi mohl mít 100 transakcí na výpisu bez gamblu splněnou ;-) tak velká gratulace ;-) jen tak dál :-)

A z Tebe Gulaku mám velkou radost, přiznám se, že jsem úplně nevěřil, že se z toho takhle hezky dostaneš. Je vidět, že jsi se posunul dál a dokážeš psát s nadhledem :-) je super, že už není jediným Tvým koníčkem sázení a myslím, že určitě máš větší radost ze života a různých maličkosti ;-)

Ignáci Tebe ještě neznám,ale přeju Ti hodně síly, ať ten boj s tím naším nepřítelem také vyhraješ. Na pekingskou kachnu si klidně skoč ;-) Já jsem si vždycky říkal, že když jsem mohl vyhodit takových peněz oknem (gambl), tak proč bych si nemohl něco koupit, co mi udělá radost :-) vždycky to budou lépe vynaložené peníze, než je prohrát v Tipsportu :-)
Ignáci já už jedu třetí rok, kdy jsem nevsadil jediný tiket. Na začátku mi bylo děsně - výčitky, nic mě nebavilo, nesnášel jsem se. Zde na diskuzi mi tu psali Tragik s Lemogem dobré rady jak se z toho dostat, psali každý den a každý svůj příspěvek označovalu "dnem bez gamblu", takže oni měli např. 800 den bez gamblu. Pro mě tou dobou to byly strašně vysoké cifry, tiše jsem jim záviděl, že to dokázali, že já jsem na dně a oni se mají už lépe....a bum...klidně můžu tyhle cifry psát už taky :-)
A víš, že me teď už netrápí tolik ty prohrané peníze?! Spíš mi vadí čas, který jsem promrhal tím, že jsem nezil, tak jak žiju teď :-) vše špatně, je pro ně co dobré.
Takže doufám, že stejně jako Peter s Gulakem to zvládneš a za pár měsíců či let budeš moc dávat dobré rady zde zase Ty někomu dalšímu ;-)

Ignác (Po, 18. 11. 2019 - 20:11)

Za pár dnů budu mít výročí 3 týdny bez hrani. Přemýšlím, že bych žašel do restaurace na pekingskou kachnu. Co si o tom myslíte Gulaku?

gulak0 (Út, 19. 11. 2019 - 06:11)

Každá radost je dobrá,peníze které neprohraješ,ber jako výhru,mě letos přidali,takže odložím nějakou pevnou častku a zbytek si nechám, abych mohl volněji dýchat,před rokem jsem refinancoval,ještě jsem měl štěstí ,že to šlo,jsem z těch štastnějších,kteří nedluží miliony jen nějakých 200 000 .

Gulak 0 (Po, 18. 11. 2019 - 13:11)

Ignaci,Tady celé roky řádí nějaký vtipalek,který má nějaký psychicky problém,proto si z těch příspěvků musíš vybrat jen to užitečné, viz pár řádků víš ani neumí psát za sebe

Gulak0 (Ne, 17. 11. 2019 - 08:11)

A ještě jedna věc,už nemam ,žádného finančního správce,účet je už dávno v mé kompetenci,nemusím se nikomu zpovídat za co jsem utratil peníze,bylo to dost omezující,připadal jsem si jak malé dítě.

Ignác (Po, 18. 11. 2019 - 10:11)

Dobrý den, prosím Vás, jak se Vám to povedlo? Tohle mě fakt zajímá. Slyšel jsem, že je právě nejlepší si o to právě někomu říct, ale Vy píšete, že jste to zvládnul sám. Jak? Děkuji za odpověď

Gulak0 (Po, 18. 11. 2019 - 13:11)

Zas píše někdo za mě, alkohol vůbec nepiju,na začátku ledna jsem byl v léčebně pro gamblery,3 měsíční pobyt,neříkám že to je za mnou,gambler je furt gambler,pak jsem dal správu účtu rodičům, jenom říkám, že to jde ,ale že začátku to strasne bolí,vylezete z léčebny a nevíte co máte dělat,tam byla každá minuta pomalu zaplněná,tam vám řídili kdy můžete jít na cigaro,ona ta touha slábne,ale pokud jsou velké dluhy tak vás to tahá zpět, chodil jsem i na skupiny pro narkomany takové smíšené, teď se snažím žít normálně ,peníze si vybírám na týden,mě hotovost nesvadela k hraní,spiš účet ,snažím se v tom furt nebabrat spíš zapomenout na minulost a dívat se vpřed,najít si nějaký malý cíl, proto se sem podívám jen občas

Návštěvník (Po, 18. 11. 2019 - 14:11)

Malý cíl-to zní moc dobře, to se mi líbí. Díky za odpověď (je za co). Myslíte, že zapomenout pomůže, že se to nevrátí? Předtím jste psal, že to o Vás Váš šéf ví a ze to máte v kartě, asi se teda nedá úplně zapomenout. Já myslím, že zapomenout není úplně nejlepší asi. Nechci zapomenout, nic jako začít znovu neexistuje a není a nikdy asi ani nebyl žádném cistej štít. Pardon za to, ale potřeboval jsem to napsat.

Ignác (Po, 18. 11. 2019 - 14:11)

Ignác.

Gulak0 (Po, 18. 11. 2019 - 12:11)

Zásadní je mít k dispozici dostatek alkoholu víno voda 12tka pivo ...tím si zresetujete mozek !

Reklama

Přidat komentář