Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Waco (Ne, 17. 11. 2019 - 17:11)

A ty si nad jejími příspěvky určitě honíš péro, tak drž hubu.

No a co? (Ne, 17. 11. 2019 - 19:11)

K čemu jinýmu takový holky jsou?

Kikina (Ne, 17. 11. 2019 - 19:11)

Asi tak nějak :0)

Miška (Ne, 17. 11. 2019 - 11:11)

Já jsem to četl a jen mi to připomnělo nepříjemný zážitek. Já se klidně vykakám i venku když musím,ale měl jsem kluka a ten mně nepustil na záchod a já jsem musel na velkou takovým způsobem, že jsem měl křeče a nešlo to vydržet a ž jsem se nakonec pokadil a on z toho měl jen srandu. Takový ponížení, to bylo strašný. Já to ani nemůžu dopsat, jen si to vybavím a je mi špatně a chce si mi plakat.

Host (Ne, 17. 11. 2019 - 12:11)

A ty jsi kdo, ty dobytku? Že si děláš koule z mladý citlivý holky? ,mít tě po ruce,ta skončíš na pohotovosti. Omezenej hajzle!

haha (Ne, 17. 11. 2019 - 19:11)

kde vidíš citlivou holku?

Host (Ne, 17. 11. 2019 - 09:11)

a Klárka nic? Asi si ještě někde čůrá s Liborem....

Kikina (Ne, 17. 11. 2019 - 08:11)

Sorry já nemůžu za to že doktorka je plná hovad kteří netolerují jakoukoliv odlišnost. Já své kakací hrátky provuzuju v soukromí nikomu tím neuškodím vlastně jsem nikdy nikomu neublížila a jsem vesměs hodná holka. Ale vím že někteří anonymove na mě mají pifku protože jim hrozně vadí že se pokakávam a ještě to klidně vykřičím do světa. Chtěli by mě odtud vyhnat ale to se jim nepovede protože vůči těmhle hejtum jsem imunní a just sem budu psát aby měli vztek. Jinak chápu že pro dospívající holku když k tomu nemá ten vztah co já je taková nehoda do kalhot hodně ponižující ale zase bych to vzala z té lepší stránky. Oblečení se vypere zadeček umyje a život jde dál není to žádná ostuda ani katastrofa a v životě se dějí i mnohem horší věci. Zdraví Kiki a už sem nepolezu pokud tu teda zase nějaký idiot nebude psát pod mým nickem.

Kikino, (Ne, 17. 11. 2019 - 09:11)

neomlouvej se. Není tvoje vina,že já mám v sobě tuhle nepříjemnost. Jsi moc fajn holka a jsem ráda za tvoje názory.

Míla (Ne, 17. 11. 2019 - 08:11)

Miško, ty to máš ještě strašně moc v sobě. Tak už na to nemysli a bude to dobrý. Každý v životě prožil a já také, hodně nepříjemných věcí,ale musí se jít dopředu. Nemysli na to už.

Miška (Ne, 17. 11. 2019 - 08:11)

Já jsem to četla a jen mi to připomnělo nepříjemný zážitek. Já se klidně vykakám i venku když musím,ale měla jsem kluka a ten mně nepustil na záchod a já jsem musela na velkou takovým způsobem, že jsem měla křeče a nešlo to vydržet a ž jsem se nakonec pokadila a on z toho měl jen srandu. Takový ponížení, to bylo strašný. Já to ani nemůžu dopsat, jen si to vybavím a je mi špatně a chce si mi plakat.

Skutečná Kikina (Ne, 17. 11. 2019 - 08:11)

Ach jo zase sem nějaký pitomec zkopíroval můj příspěvek z pokakané diskuze. Nevšímejte si toho. Sem bych to pochopitelně nepsala.

Kikina (Ne, 17. 11. 2019 - 07:11)

Ahojky,Miška a Klára já jsem se standardně pokakala než jsem šla včera večer spát a teď mě vzbudil ranní průjmik. Hajám si to pěkně zkakaná v postýlce jsem v džínách a bílých krajkových kalhotkách které už asi na zadečku moc bílé nebudou :0) cítím že je třeba se dopokakat a tak zaujímám svou oblíbenou polohu na bříšku... A průjmik mi právě vyjel ze zadečku. Jsem zase totálně pokakaná a můžu pokračovat ve spinkání. Kakání do oblečení zdar :0) Kikinka

Miška (So, 16. 11. 2019 - 19:11)

Dnes bylo moc hezký počasí a tak jsme si vzaly s kamarádkou kola a vyjely do přírody. Bylo to skvělý a taky jsme jednou čuraly v přírodě, protože jsme si cestou daly velkou malinovku a za chvíli se naše baculky hlásily ,že se potřebují vypustit. Zajely jsme za opuštěnou boudu u lesní školky a šly rychle na malou. Já jsem baculku uvolnila hned a udělala jsem prudký proud a ona taky, jen si trochu počurala kalhoty, protože si jí nehlídala a ze začátku jí baculka čurala nakřivo doleva na kalhoty a až pak se to srovnalo. Kamarád se už se mnou moc nestýká a odjel někam na celý víkend ,prý pařit a snad i s holkama. No je mi to trochu líto, ale ono to bylo moc hezký chvíli a pak po pár týdnech se to postupně z jeho strany ochabovalo. Mnoho jsem sem taky nepsala, protože jsem byla smutná a často jsem plakala a hodně mi pomáhala Klára a Markéta. Markéta sem už taky píše málo, ale mluvila jsem s ní a je vpohodě a prý to tady čte stále. Teď už jsem doma ale Kláru nechám, asi je s LIborem a tak si písneme nebo zavoláme zítra. Oni se mají moc rádi a je to něco jako snad neskutečnýho,protože on kvůli ní koupil dům v Mimoni kousek od nich a dal do toho většinu peněz ze svého. Takový kluk se mi snad zdá a až za rok bude Klára plnoletá tak automaticky prý má ve smlouvě ,že se stane majitelkou druhé půlky domečku . Moc jim to přeju a hlavně ať jsou k sobě hodní jako doposud.

Martina (So, 16. 11. 2019 - 19:11)

Miško, netrap se pro toho kluka, bude jiný uvidíš. Ten pravý na tebe teprve čeká!

Viktor (So, 16. 11. 2019 - 10:11)

Po dvou měsících jsem presvedcil svou holku se smou čůrat. Byl jsem z toho hotovej.

Kikina (Pá, 15. 11. 2019 - 22:11)

V pohodě Klárko. Já už jsem na místní zoufalce a jejich hejty navyklá a imunní. Hezký večer. Kiki :0)

Kikina a spol (Pá, 15. 11. 2019 - 21:11)

Pochcana a posrana sebranka na doktorke.cz.

Kikina (Pá, 15. 11. 2019 - 14:11)

To je zkopirovany první příspěvek z diskuze kdy jste se naposledy pokakali. Celkem laciné ale na víc se místní hejtři nezmůžou :0)

Kikina (Pá, 15. 11. 2019 - 21:11)

bud sticha.Vždyt ty jsi stále posraná.A hovna míváš až za ušima.

Reklama

Přidat komentář