Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Míša (St, 18. 12. 2019 - 01:12)

Ahoj, Teri odkud jsi?

Lukáš (So, 7. 12. 2019 - 12:12)

AHOJ Terezko napisej na [email protected], taky nosim plinky ze zdravotnich duvodu jen na noc a rad bych s tebou popovidal...děkuju

Jirka (St, 4. 12. 2019 - 17:12)

Ahoj Teri. Ozvi se mi prosím na mail, [email protected]
Taky nosím plenky že zdravotních důvodů

Martin Kratochv (Čt, 28. 1. 2016 - 18:01)

Tak ten expert pres cevkovani...Toto téma je o plínkách a ne o cévkování

lol (St, 27. 1. 2016 - 23:01)

Tak ten expert pres cevkovani así moc velkym expertem nebudes ch16 leda tak slonovi trenovat? V detstvi 13let sem mel uraz a skoncil v memocnici do penisu mi narvaly cevku ch10 a nechaly ji tam 4 dny nic me nebolelo a ani sem oni nevedel pres den dnes mam uz den zavedenou ch12 a sem uplme v klidu ani oni nevim lol pry ch16 to je do chobotu

Kluk na curni s (Po, 25. 1. 2016 - 19:01)

Hledam kluka od 15 do 21 let ketrej bych chtel zkusit nosit plenky curani, honeni a sexik v nich spolecne. Prostory i vybaveni na to mam. Mne je 23 Email: [email protected]

Martin Kratochv (Út, 5. 1. 2016 - 16:01)

Taktéž i já vám všem...Ahoj obojí počurávám a pokakavám

Samuel (Út, 5. 1. 2016 - 06:01)

Také je nosím, maminka mi...Ahpj aj ja rad nosim plienky a skadial si ja pardubice napis mi na mail [email protected] dakujem Samko

Bezejmenný (Po, 4. 1. 2016 - 11:01)

Já myslim že abri form nebo attends. Depend že zahraničí jsou taky bezva. Čím tluati plinka je tím větší pohodli

Robert (So, 2. 1. 2016 - 21:01)

Tobě taky a která je...Taktéž i já vám všem přeji hezký nový rok a hlavně co nejpříjemnější zážitky s plenkami. Martine, Ty se do nich jen počůráváš, nebo i pokadíš?

mm (So, 2. 1. 2016 - 17:01)

asi attends, alebo teny

Martin Kratochv (So, 2. 1. 2016 - 16:01)

Přeji Vám krásný rok...Tobě taky a která je nejlepší značka plínek? mám intikomenci

Bezejmenný (Pá, 1. 1. 2016 - 02:01)

Přeji Vám krásný rok 2016, ať se vám krásně spí v plínečkách. U mně jsou všichni děti i když jsou dospělí.

Kluk (Út, 15. 12. 2015 - 14:12)

Plenky jsou náhodou super.Taky je nosím pro zábavu.Někdy jsou užitečné.Když stojíte ve frontě v hypermarketu a chce se vám čůrat tak to jednoduše pustíte do plenek a ty udělají svojí práci.Doma je nosím o víkendu,na spaní si je beru pokaždé.

Transka (Út, 8. 12. 2015 - 06:12)

Ahojte,je mi teďkom 15 let a...Ahoj Barčo, teď nám povyprávěj zase jinou pohádku. Lidi, že Vás to pořád baví vymýšlet báchorky a pak se nad nimi uspokojovat!

Barča (Po, 7. 12. 2015 - 19:12)

Ahojte,je mi teďkom 15 let a v půli listopadu jsem se z ničeho nic začala v noci počůravat. Po týdnu mi na noc pořídila plenky,teď zpětně po přečtení této diskuze jsem dospěla k názoru, že za to může mladší sestra, která mi zřejmě strkala prst do skleničky s vlažnou vodou...Nicméně to nic nemění na tom, že teď musím na noc a nosit plenky.Je to hodně nepříjemné,muset si večer lehnout na postel a čekat až tě mamka přebalí před zraky 12 leté sestry.Navíc to že nosím plenky změnilo i maminčin pohled na mně-musim chodit spát už v půl osmé (mezitímco sestra v 10)-to má za následek že se budím už v 4-5 ráno a to se mi samozřejmě chce na wc,ale protože mám zakázano sama si plenku sundávat(je to způsobeno tím,že ze začátku jsem protestovala proti nošení plenky tím že jsem si je v noc sundala..) musím čekat až se probudí mamka a přebalí mně-to je však až o půl sedmé a ja to mnohdy nevydržím a počůrám se do plenky-mamka si pak myslí že jsem se počurala ve spanku a mé argumenty že se už nepočůravám nejsou co naplat.Kromě spánku musím plenky nosit taky při cestování (auto,vlak,autobus,letadlo..),to prý kdybych usnula.Když už mám potom tu plenku tak pak mamce přijde zbytečné mi zastavovat na čůraní když mám plenku tak se přece mohu vyčůrat do ní.Nesundá mi jí pokut není mokrá dokonce ani když zastavujeme kvůli někomu jinému-plenka pak už nejde dobře zapnout a musela by vzít novou...Kvůli tomuhle jsem musela dvě hodny chodit po plném obchoďáku se zadkem jak kačer navíc za stáleho posměchu sestry a jejích kamarádek co jeli s náma.

Mili (Ne, 22. 11. 2015 - 11:11)

najdi si raději holku.V 15...J0 UCHYLNE!? Nepreju nikomu nic zleho,ale az ty plenky budes brzo potrebovat, tak si je uzivej a za ty svoje vety si klidne mlat hlavou o zed!To ze muze mit pleny na poukaz od lekare vime vsichni.Jenze on se tam treba stydi jit,nebo ty plenky nepotrebuje tak casto,aby mu byly predepsany.Navic musi k detskemu a potom k urologovi a vubec se mu nedivim,ze tam nejde.Ja mam urgentni inkontinenci a sam jsem si zacal davat latkove plenky,ktere vypere pracka a nic vic neresim-hlavne ne zadne doktory.A inkontinence se diky plenam-te jistote,ze me nemuze nejake nuceni prekvapit,temer ztratila.Takze ted je mam temer jen pro jiistotu.Treba to chce ten chlapec take,nebo se mu libi,nebo ho to vzrusuje.Ale do toho je kazdemu nic-je to jen jeho vec.Vzdyt ja taky randil a mel jsem na sobe plinky, tak co jako?

Pavla (Ne, 22. 11. 2015 - 09:11)

Ahoj já nosím plenky je mi...najdi si raději holku.V 15 letech se balit do plenek je ůchylné.Jak už tady bylo několikrát napsáno.kdo má opravdu potíže,tak ví že může mít na předpis od lékaře pomůcky z lékárny .

Milan (Ne, 22. 11. 2015 - 01:11)

Ahoj já nosím plenky je mi...tak asi si nosis nahradni a pak si je na wc v kabince vymenis! Nejaky problem ?Ale pokud chodis do skoly pro ponocne,tak asi jo.

Tom (So, 21. 11. 2015 - 13:11)

Ahoj já nosím plenky je mi 15 let a jak to děláte když jste ve škole? s přebalováním

Reklama

Přidat komentář