Reklama

Holky a ženy,jak vám chutná mužské sperma?

Tamara (St, 20. 11. 2019 - 07:11)

Proc hodne casu,hojky ve tride o tom mluvi jako o jasne veci a muzu vam teda uz ted rict ze jsme s janickou konecne prisli na to jak vystriknout,sice to neni moc,nijak to nechutna ale je to super a tatkovo sperma se mi taky podari dostat,ne jeho trenyrkach je vzdy flicek a kdyz ho cucham tak to tak divne pachne,ale ne moči

luci (St, 20. 11. 2019 - 09:11)

Aby ses touhou po otcově spermatu nezvrhla jak dcery Lotovi . Jak zmiňuje bible , svého otce opily a potom na něm soulož vykonaly , aby sémě jeho zachovaly .

Tamara (Čt, 21. 11. 2019 - 07:11)

Tak bibli jsem necetla a ani nebudu,stejne je tam hlavne a tom jak farari sukaji sve ovecky,prasata jedni,a prijde mi asi normalni ochutnat tatku,je nejbliz a je cisty a hlavne zdravy a vim ze nikam za zadnou babou nechodi,ma dost starosti se mnou a celou domacnosti a kdyz ho smiruju jak si honi tak je mi ho i lito ale potom zase stejne pozoruje mne a libi se mi to

Tamara (Čt, 14. 11. 2019 - 11:11)

Ahoj luci,ja bych strasne chtela ochutnat sperma tatinka,vzdy se vystrika do toaletaku a splachne to,mam kamosku janicku a je pravda ze si navzajem lizeme pipky ale semeno chci zkusit abych vedela,a je pravda ze kluci si strikaji do pusy navzajem?to musi byt asi hnus ne

Ludmila01 (So, 9. 11. 2019 - 22:11)

Pravdou je, že mužské sperma má nejen širokou škálu " příchutí " a konzistencí a ne vždy je zrovna poživatelné. Vše se odvíjí od stravovacích návyků.....a pokud muž očekává od ženy orální sex....s vyvrcholením....měl by být schopen si tuto skutečnost ohlídat. Osobně mi chutná nasládlejší....

luci (So, 9. 11. 2019 - 22:11)

Když se roztočí ruleta chtíče , tak na té chuti spermatu až zas tak nezáleží .

Hana (So, 9. 11. 2019 - 09:11)

Já to nemůžu vůbec, tohle je technika co mi vyvolá takový zle,že se pobliju do minuty.

Betynka (Pá, 8. 11. 2019 - 20:11)

Tak já to mám bohužel stejný jako ty.

Sabina (Pá, 8. 11. 2019 - 20:11)

Zkusila jsem to jednou, a pozvracela jsem se. Zkusila ještě podruhé asi po půl roce s jiným partnerem a výsledek stejný. Mám z toho trauma jestli nejsem nějak bloklá nebo co? Doma se samozřejmě bojím zeptat.

ha ha (St, 9. 1. 2019 - 00:01)

Žádné ženě to nechutná, ty příspěvky jakoby od žen jsou od úchylných chlapů.
Nechte si ho vykouřit od bezdomovce, tomu to sice taky chutnat nebude, ale bude rád když bude mít něco teplého do žaludku, tak vám ten hnus rád spolkne!

Andrea (Út, 29. 8. 2017 - 20:08)

Sperma nemuze chutnat nikomu, to lze polknout jedine jako soucast vzrusujiho oralu.

Steve (Út, 29. 8. 2017 - 18:08)

Jasně, pánové si zde sami píší pohádky ... úžasný!

Proč tu nenecháte se vyjadřovat POUZE ženy??? Chápu, ty to nezajímá a ani to nepraktikují - to je jen zbožné přání některých mužů. Moje teda nikoliv.

Jirka (Út, 29. 8. 2017 - 18:08)

Mám to taky takový. Líbí se mi ženy a jejich buchtička, kterou rád lížu a souložím, líbí se mi i pánské penisy, které rád kouřím a polykám sperma.

Jan (Út, 29. 8. 2017 - 18:08)

ano, jsem bi, a vím, že někdy je touha kouřit penisy a polykat semeno, někdy mám touhu lízat pipinky a souložit je.Je báječné být takovýto.

Jan (Út, 29. 8. 2017 - 18:08)

Buzik. ano, jsem bi, a vím, že někdy je touha kouřit penisy a polykat semeno, někdy mám touhu lízat pipinky a souložit je.Je báječné být takovýto.

? (Út, 29. 8. 2017 - 13:08)

sperma chutná báječně,...Buzik.

Jan (Út, 29. 8. 2017 - 13:08)

To jsi teda čuně!!sperma chutná báječně, když kouřím mého přítele a on pak stříká semeno do pusy, no to je paráda. A v 69 si to děláme oba dva najednou. A to je pak paráda neskutečná. Nejkrásnější věc na světě je kouření penisu a polykání semene.

ty to žereš? (So, 19. 8. 2017 - 16:08)

Nevím, jestli neděláte z...To jsi teda čuně!!

co je to za kra (So, 19. 8. 2017 - 16:08)

Četl jsem kdysi článek o...Ty jsi asi pěknej úchyl.

Pavel P (So, 19. 8. 2017 - 14:08)

Četl jsem kdysi článek o upírkách, které aby přežili v moderní době přešly na sperma a piss. V Budapešti byla v bordelu žena, která dokázala žít jenom na tomhla a psali, že vykouřila denně asi 40 chlapů.

Reklama

Přidat komentář