Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Miška (So, 16. 11. 2019 - 19:11)

Dnes bylo moc hezký počasí a tak jsme si vzaly s kamarádkou kola a vyjely do přírody. Bylo to skvělý a taky jsme jednou čuraly v přírodě, protože jsme si cestou daly velkou malinovku a za chvíli se naše baculky hlásily ,že se potřebují vypustit. Zajely jsme za opuštěnou boudu u lesní školky a šly rychle na malou. Já jsem baculku uvolnila hned a udělala jsem prudký proud a ona taky, jen si trochu počurala kalhoty, protože si jí nehlídala a ze začátku jí baculka čurala nakřivo doleva na kalhoty a až pak se to srovnalo. Kamarád se už se mnou moc nestýká a odjel někam na celý víkend ,prý pařit a snad i s holkama. No je mi to trochu líto, ale ono to bylo moc hezký chvíli a pak po pár týdnech se to postupně z jeho strany ochabovalo. Mnoho jsem sem taky nepsala, protože jsem byla smutná a často jsem plakala a hodně mi pomáhala Klára a Markéta. Markéta sem už taky píše málo, ale mluvila jsem s ní a je vpohodě a prý to tady čte stále. Teď už jsem doma ale Kláru nechám, asi je s LIborem a tak si písneme nebo zavoláme zítra. Oni se mají moc rádi a je to něco jako snad neskutečnýho,protože on kvůli ní koupil dům v Mimoni kousek od nich a dal do toho většinu peněz ze svého. Takový kluk se mi snad zdá a až za rok bude Klára plnoletá tak automaticky prý má ve smlouvě ,že se stane majitelkou druhé půlky domečku . Moc jim to přeju a hlavně ať jsou k sobě hodní jako doposud.

Martina (So, 16. 11. 2019 - 19:11)

Miško, netrap se pro toho kluka, bude jiný uvidíš. Ten pravý na tebe teprve čeká!

Viktor (So, 16. 11. 2019 - 10:11)

Po dvou měsících jsem presvedcil svou holku se smou čůrat. Byl jsem z toho hotovej.

Kikina (Pá, 15. 11. 2019 - 22:11)

V pohodě Klárko. Já už jsem na místní zoufalce a jejich hejty navyklá a imunní. Hezký večer. Kiki :0)

Kikina a spol (Pá, 15. 11. 2019 - 21:11)

Pochcana a posrana sebranka na doktorke.cz.

Kikina (Pá, 15. 11. 2019 - 14:11)

To je zkopirovany první příspěvek z diskuze kdy jste se naposledy pokakali. Celkem laciné ale na víc se místní hejtři nezmůžou :0)

Kikina (Pá, 15. 11. 2019 - 21:11)

bud sticha.Vždyt ty jsi stále posraná.A hovna míváš až za ušima.

Klára Kikině (Pá, 15. 11. 2019 - 22:11)

Kikino, nenech se těma ibmecilníma hovnama rozhodit. Já je taky ignoruju, jsem dnes v pohodě a s Liborem a víc napíšu později. Jen jsem tě chtěla podpořit a poděkovat ti. A dalším taky,co mně a nejbližší podporují.

Míla (Pá, 15. 11. 2019 - 13:11)

No tak skutečná Klára se tomuto fejku jen ušklíbne.

Klára (Pá, 15. 11. 2019 - 12:11)

Miško,co se mě to stalo , spěchala jsem večer na záchod čurat, ale ouha, prdla jsem si a v pyžamu jsem měla rázem plno, teplo, vlhko, bylo to strašně těžké a smrděla jsem hrozně. Mamka stála ve dveřích a ptala se co se stalo a já musela říct tu větu: "maminko já jsem se pokakala", pro mne celkem trauma. No ale prostě se to stane no.

Jejda! (Pá, 15. 11. 2019 - 11:11)

...Miška žije! Vítej zpět !

Miška (Pá, 15. 11. 2019 - 08:11)

Má baculka ma 17,5cm.

Miška (Pá, 15. 11. 2019 - 08:11)

Máme ve škole porouchanou vodu a tak jsou zavřený záchody a tak budeme chodit čurat do druhýho sektoru budovy. Já to radši vydržím nebo se vyčurám venku. Půjdeme s jednou holkou totiž do města dělat na radnici nějaký věci pro vánoční akci a mně se moc nechce,ale jí jo a řekly sme si,že to pustíme ve škole za dvorem kam nikdo nechodí a není vidět. S tím svým klukem se vídám občas ale už nemá moc zájem,ale nejdřív jsem se tím trápila,ale teď tomu nechávám volný průběh. Včera jsem mluvila s Klárou,jsme domluvený,že se uvidíme o vánočním volnu a ona chce přijet za mnou a to budu moc ráda. Baculka mi čurá stále stejně, někdy hodně jako dnes ráno, někdy pomalu ,ale je to vpohodě.

Kluk (Čt, 14. 11. 2019 - 21:11)

Mně se líbí koukat jak holka čůrá. Nasla by se ke mně nějaká odvážná z Prahy 6? Kolem 18 let?

Martina (Čt, 14. 11. 2019 - 19:11)

Kláro jsi odvážná ,že jsi napsala o tom znovu. Děkuji za ty, co to neznali. Já jsem se o tom dočetla z tvého vyprávění na začátku, no teda nic moc a o to víc ti fandím!

Klára (Čt, 14. 11. 2019 - 06:11)

Bohdano, my jsme žily s otcem, který nás mlátil a byl hrubý natolik, že se jednou stalo, že když přišel opilý domů,vrhnul se na Nikolu a chtěl ji ublížt a křičel, že nás všechny zabije. Já jsem jí vytrhla a vzala za ruku a utekly jsme pryč. To nebylo pporvé podobný incident. Řešilo se to a tátu i potrestali,on se odstěhoval a žije teď snad někde ve Svoru s jinou ženou. K nám se nehlásí a mamča už jinýho chlapa domů nechce. Nepíše se mi o tom lehce a když na to myslím, jsem z toho špatná i teď..Dám si radši snídani a dohlédnu na ségru a půjdeme do školy, já do Lípy a ona sem do Mimoně. O čůrání teď nemám chuť psát , Příště.

:-) (St, 13. 11. 2019 - 20:11)

Míla nebo Martina nebo Hana případně Jaruna ti to určitě vysvětlí a napíšou.Ty ví skoro vše a jak to je.Pěkný večer

Bohdana (St, 13. 11. 2019 - 20:11)

Dozvím se někdy to trauma prosím ?

Host (St, 13. 11. 2019 - 20:11)

Pokud jsem četl správně,tak Klára napsala že nestíhá a více zítra. Dnes měla hodně plný den a to včera avizovala. Tak buď Bohdano trpělivá.

Klára (St, 13. 11. 2019 - 20:11)

Jen rychle zrdravím. Jsem bez depky,dnes s Liborem jsme byli na baráčku a vymýšleli jsme co a jak dál. Více zítra,moc nestíhám. Jo a holčičí dny dnes tedy nemám

Reklama

Přidat komentář