Reklama

Napouštění močového měchýře vodou

Michal (St, 18. 12. 2019 - 06:12)

o to mam tak zajem nechat si od tebe totalne vytahat pytel a pak jeste rozslapat varlata asi nechapes ze napousteni i svorkovani varlat si chlap ridi sam a to teda chudak tvuj byvaly, ten musel skucet kdyz mu to varle strelilo, to bych te poslal nekam

Veronika (So, 21. 12. 2019 - 12:12)

Michale, to je presne to co potrebujes, rozslapnout obe varlata, at taky neco zkusis, pak, te ta sranda a hlavne posmivani se z nemocnych opravdu prejde az budes mit v tom svem pytli kasi, olinu absolutne nechapu, ale kdyz se najdou chlapi co dobrovolne podstoupi tutu extremne a nepredstavitelne bolestivou kastraci tak prosim.

Olina (Ne, 15. 12. 2019 - 06:12)

Michale no ja bych te vzala za slovo rada kouknu na napusteny pytel a rada ho napustim, muj pritel k tomu teda svolhy neni, ale predchozi byl a byla to moc krasna zabava plnit mu pytel az k prasknuti a varlata ti muzu rozslapat misto sverky byvalemu chlapovi sem je poslapala tak dukladne az mu jedno prasklo, tak jestli si troufas dej kontakt.

Jirka (Út, 4. 8. 2020 - 23:08)

Oli já bych do toho šel... Jestli tady ještě někdy býváš tak písni.

Michal (St, 11. 12. 2019 - 07:12)

Veroniko, je to zcela bezpecna zabava, pokud neveris, muzu ti na zivo ukazat jak si pytel napustim treba i 2 litry roztoku a klidne mi klidne mi ho muzes zmacknout : ) ze by hrozil zanet varlat to si nemyslim a mozna by to bylo fajn mit je jako jablka, ja si totiz obcas hodim varlata i do svorky a zatahnu, to je teprv zabava.

Veronika (Ne, 8. 12. 2019 - 13:12)

Koukni Michale myslim, ze tva zabava bezpecna neni, ale je to tvuj patel takze kdyz ti praskne tvoje skoda, varlata se opravdu zvetsi pri zanetu a to klidne do velikosti jablek, Janka nekeca, mel to i muj manzel a pred nedavnem i muj syn, kdyz mel priusnice a opravdu mu otekly do velikosti jablek a porovnavat se s nekym komu museli pytel narezat kvuli kamenum to je barbarstvi

Michal (Pá, 29. 11. 2019 - 06:11)

Jano to je neco pro tebe, znamemu ted tahali z mechyre kamen a nikdo nevi proc, ale rozrelali mu kvuli tomu pytel, nebo mu prasknul, takze s prasklym pytlem muze skoncit i nekdo kdo si tam nic nelije : )

Michal (Út, 19. 11. 2019 - 06:11)

Jano, mely by si ovsem taky vedet, ze pytel je natolik pevny ze prasknou nemuze a vim ze nekteri chlapi si tam nalijou i 6 litru a nic jim nepraskne, zanet varlat opravdu nikomu nehrozi pokud pouziva k tomu urcene roztoky a nejaky zanet co mel tvuj chlap kdo vi co to bylo a nezda se mi ze by mu varlata otekly do velikosti jablek hm

Steve (Pá, 15. 11. 2019 - 15:11)

Pěkná kravina a nesmysl ... to jít ani nemůže.

Jana (Po, 18. 11. 2019 - 11:11)

Steve kravina to bohuzel neni, ono se opravdu do toho sourku vejde obrovsky objem vody, ale az jim ty pytle prasknou tak se dosmejou, tim si klidne muzou privodit takovy zanet varlat ze budou koukat, muj chlap mel zanet varlat sice nevlastni vinou a vim jak tyden v kuse skucel, nemohl ani chodit mel varlata jak jablka, tak at mili hosi vi co je ceka..

Steve (St, 16. 10. 2019 - 14:10)

To bych chtěl fakt vidět že to tak v reálu opravdu děláš .....

Michal (St, 16. 10. 2019 - 06:10)

Tohle delam uz skoro dva roky a zaden zanet, a to sem kdysi plnil fakt objemy az se pytel hezky napinal : ) mocak v zadnem pripade prasknout nemuze to ti potvrdi kazdy doktor, ja uz sem naposledy maplnil i 1200 ml to je teprv sranda, vytahovani kamenu sem jeste nezazil pro nekoho neprijemne, ale ja mam mocovou trubici hezky roztazenou takze se niceho takoveho nemusim bat.

Jana (Čt, 17. 10. 2019 - 11:10)

No Michale je videz, ze si jeste nemel zdravotni problemy, ale kdyz se bavis, tak je to jedno, napoustej, klidne at ti ten pytel rupne, se pak budes hodne divit az pujdss k doktorovi s roztrzenym sourkem nebo mechyrem.

Veronika (Ne, 13. 10. 2019 - 10:10)

Luci ma pravdu nezkousejte to, vim jak vystal manzel pri zanetu varlat, a plnit si vodou mechyr to si myslim ze pri takovych silenostech vam muze mocovy mechyr i prasknout. Vy si tam cpete neco dobrovolne vim jak trpel manzel kdyz mu vytahovali kameny pres bimbase, budte radi ze ste zdravi a nepokousejte to.

Dominik (Út, 8. 10. 2019 - 21:10)

Viděl jsem obrázky napuštěných pytlů, moc se mi to líbí. Rád bych to taky zkusil. Co k tomu potřebuji a jaký je asi čas napouštění, a jak dlouho trvá vstřebání. Dík.

luci (Út, 8. 10. 2019 - 23:10)

Tak se pěkně dívej na obrázky , když tě to tak baví a klidně u toho masturbuj . Určitě to nezkoušej , můžeš se sterilizovat , v případě akutního zánětu to může skončit kastrací .

Steve (St, 2. 10. 2019 - 18:10)

Idioti ... už opravdu neví co by roupama. :-/

Jana (Út, 1. 10. 2019 - 11:10)

Jste fakt blazni, co kdyby vam ruply mechyre, nebo sourek, s tim neni sranda, vam to muze rozdrtit i varlata.

luci (Út, 1. 10. 2019 - 19:10)

Napouštěním šourku si mohou způsobit sterilizaci , ale je to pochopitelně jejich věc . Možná je to záměr?

Michal (Út, 1. 10. 2019 - 06:10)

Delame to protoze je to skvele, zkus a uvidis, napustit mocak je uplne super pomalu pridavam a uz ho mam nadherne roztazeny, pytel se da taky skvele roztahnout, zkus a uvidis.

Reklama

Přidat komentář