Reklama

Výprask vařečkou

Pedro (Pá, 15. 11. 2019 - 20:11)

Tak to pak joo . Kolik bude zase 100 ??

Monika (So, 16. 11. 2019 - 17:11)

To ještě nevím doufám ze míň

Olga (So, 9. 11. 2019 - 12:11)

Tak jsem před chvílí provedla slibovaný sobotní výprask mladší dcery, měla dost pozdních příchodů a tak dostala 18 ostrých, teď ještě klečí a pobrekává. Zato starší holku nebylo tentokrát vůbec za co potrestat. Ale novou vařečku si musela vyzkoušet, tak dostala pro srovnání jeden sekanec starou plochou a potom dva tou novou. Okamžitě konstatovala, že novou hodně prohloubenou to štípe a bolí výrazně víc . A navíc má celou plochu vařečky na zadečku krásně obtisknutou. Takže dobrý.

Pedro (Čt, 21. 11. 2019 - 18:11)

Ahoj , tak už vyzkoušela i starší dcera plnou sílu nové vařečky ?

Linda (Ne, 10. 11. 2019 - 19:11)

Jéé, výprasková sobota, takhle to bylo u nás taky.
Mamka nás nechtěla ve všední ben bít pozdě večer, tak trestání odkládala na sobotu. Fajn bylo to, že jsem nemusela do školy na tělocvik jít s čerstvě seřezanou prdelkou. Horší bylo to dlouhé čekání na trest a v sobotu byla spousta času. No a mamka dbala na to, abych si trestání co nejvíc užila. Výběr a zkoušení vařečky, svlékání a bití, to bylo mnoho dlouhatánských minut. A potom klečení a na závěr ještě nekonečné hodinové stání v koutě na hambě.

olga (Út, 3. 12. 2019 - 19:12)

Včera odpoledne jsem, bohužel, potkala třídní naší starší dcery, pohovořili jsme, no a je to jasné a jisté. Bude výprasková sobota.! Holce jsem oznámila, že dostane minimálně 20 sekanců tou novou vařečkou, kterou ještě nezná. prý už se těší.

Olga (So, 7. 12. 2019 - 10:12)

Naše starší dcera měla od pondělka přislíbený sobotní výprask, tak jsem ho právě před chvílí vykonala. Dostala slíbených 20 na holou vařečkou a docela naříkala, že novou vařečkou to hrozně štípe, což je pochopitelně správně. Mladší holka poslední měsíc moc nezlobila, tak dostala jen symbolických 6 sekanců, aby nezáviděla..

Lucka (So, 7. 12. 2019 - 19:12)

Kolik je dcerám?

Jana (So, 7. 12. 2019 - 17:12)

20 vařečkou může být slušný výprask, ale jinak nic moc, já třeba běžně dostávala dvojnásobek. A těch 6 je vyloženě směšných. Olgo, jak silně je sekáš? Mívají jelita?

Olga (Po, 9. 12. 2019 - 17:12)

Domnívám se, že netrestám nijak přehnaně. s výprasky, které jsem před vaceti lety dostávala já, se to vůbec nedá srovnat. Holky mívají celou prdelku sytě červenou a štípe je to, ale proto se konečně výprask dělá. Jedině tedy, je pravda, že při větším výprasku starší holky poslední 2-3 sekance někdy švihnu s velkým rozmachem a silně, to aby aspoň pár dní bylo vidět, že byla bita. Jinak jelítka moc nemívají.

Petr (St, 11. 12. 2019 - 10:12)

Paní Olgo, úžasné!
20 ran velkou vařečkou na holou musí holku hrozně bolet, ovšem u vás se tomu říká jen štípání. Krvavé podlitiny na zadku nazýváte něžně jelítky. A navíc si pravidelné bití v hlubokém předklonu a bez kalhotek, možná i před diváky, dcera sama dobrovolně vybrala.
Úžasné, u vás musí být veselo.

Věrka (Pá, 13. 12. 2019 - 18:12)

Mě se u paní Olgy líbí to jedno souhrnné trestání za celý měsíc. Protože u nás se trestalo ihned a kdykoli, neříkám že, denně, ale klidně obden mi přilétl pohlavek nebo facka, co týden byl zákaz telefonování nebo domácí vězení o víkendu a tak. Vlastně jsem byla neustále v trestu . Dostat jednou měsíčně vařečkou pětadvacet na holou a pak mít pokoj je možná lepší.

Monika (So, 14. 12. 2019 - 21:12)

Jdu se svliknout

Monika (Ne, 15. 12. 2019 - 20:12)

Jak je vidět moje mnohokrát zmrskana prdel nikoho nezajímá...no jo je to nuda furt dokola

Jouda (Po, 16. 12. 2019 - 15:12)

Moniko, mě taky zajímá, nevím jestli Tě víc litovat, nebo obdivovat :)

Návštěvník (Ne, 15. 12. 2019 - 23:12)

Moniko, mě to zajímá

LEnka (Čt, 12. 12. 2019 - 09:12)

Sem tam přes prdel neuškodí nikomu, za tím si stojím i já!

Monika (St, 11. 12. 2019 - 21:12)

Zase někdo řeší kde je jak veselo

Monika (St, 11. 12. 2019 - 21:12)

Zase někdo řeší kde je jak veselo

Lenka (Út, 10. 12. 2019 - 07:12)

No já když už teda k tomu dojde, tak dávám od začátku pořádné pleskance vařechou. Ale je to asi stejný, nedá se to srovnat, kolik ran jsem vždy dostala já. Zadky mají holky rudé, na druhý den pár modřin, to zase jo....

Reklama

Přidat komentář