Reklama

Zírání na prsa

Slum (Út, 12. 11. 2019 - 20:11)

Co říkáte na tento nadpis "Co Evropané považují za sexuální obtěžování? Britkám vadí zírání do výstřihu, Francouzkám pomrkávání"

Britky mají tvrdé rysy, a francouzsky jsou skostnaťelé. (To je můj názor). Pro mně jsou nejkrásnější ženské slovanského typu. Tak ať si trhnou!

Návštěvník (Po, 11. 5. 2020 - 09:05)

Britky se rády vyvalí v rodiném malém hotelu u miniaturního přecpaného bazénku se svými prsamy pětkami a a v tangách se zadkem 10 a potírají se neustále krémem, tak nemaj co kecat.

Slum (So, 9. 11. 2019 - 20:11)

A když není léto, tak tím spíše nemusíte nosit podprsenku a užívat si pohodlí. Samozřejmě, když je máte tak akorát, nebo menší. Já nevím proč, ale sebejisté ženské mě přitahují. Asi proto, že jsem nejistý...

luci (So, 9. 11. 2019 - 21:11)

Pohodlí si dopřávám , někdy i dole bez . Ale nevím proč jsi nejistý ? Spousta chlapů když má příležitost , tak si rádi sáhnou i po zadku plesknou . Jednou mne v narvaném autobuse jeden prohrábl nahoře a druhý dole . Držel mi tam dva prsty až jsem byla hotová , pěkně se ten parchant bavil , neměla jsem kam uhnout .

Andrea (Pá, 23. 8. 2019 - 16:08)

Leto, prazdniny, chozeni v tricku bez podprsenky a koukani na prsa se blizi ke konci a tak se vsichni budeme tesit na pristi leto. Az dostuduji a budu mit karieru, tak pak snad jedine na dovolene.

Esterka (Pá, 23. 8. 2019 - 16:08)

Mám velká a pevná prsa miluju když se chlapy podívají sem schopna stoho i zvlhnout proto taky nosím velký výstřih. A když se chlapovy postavy tak to ze mě kape

Esterka (Pá, 23. 8. 2019 - 16:08)

Mám velká a pevná prsa miluju když se chlapy podívají sem schopna stoho i zvlhnout proto taky nosím velký výstřih. A když se chlapovy postavy tak to ze mě kape

Slum (Út, 16. 4. 2019 - 08:04)

Tady to je pěkně řečeno. S tím se nedá nesouhlasit...
https://www.youtube.com/watch?v=cu4EoQp48qg

Slum (St, 27. 3. 2019 - 20:03)

Cak co ženský/holky, za chvíli se oteplí. Budete více sexy, nebo se máme dívat jinam? (;o((
Pěkné ženské se rád podívám do očí...
Přeji všem hezké jaro.

Andrea (St, 27. 3. 2019 - 20:03)

Do oci zenam se muzes divat v jakkekoliv rocni obdobi. V lete budu casto chodit v tricku bez podprsenky, ale taky budu nosit slunecni bryle, takze pohled na ma prsa bude snazsi nez do oci.

Slum (Čt, 28. 3. 2019 - 19:03)

S tím souhlasím, dívat se do slunečních brýlí to bych asi viděl sebe. Tak to si nefandím. Na pěkná prsa se rád podívám, škoda je mačkat dalším textilem. Doufám, že ta krásná móda se zase vrací. Už se těším...

Slum (Čt, 15. 11. 2018 - 18:11)

No nic, venku se ochladilo, a tady jak vidím - taky. Takže na jaře ahoj.

To (Ne, 26. 11. 2017 - 04:11)

A nejsou ženský s pěknym...Teda nejsou, v horkym létě, má výstřih každá.

! (So, 25. 11. 2017 - 22:11)

Jó kilohramy opravdu nehrajou roli!

Slum (So, 25. 11. 2017 - 20:11)

A nejsou ženský s pěknym...Tak to je zajímavý názor na lehkost žen podle výstřihu. Na to může odpovědět reálně jenom žena. Kilohramy zde samozřejmě nehrají roli.

( . )( . ) (So, 25. 11. 2017 - 07:11)

To není vždycky pravda. Znám jednu ta má 130 kg a ta když je vyvalý tak je to jako lavina ale krásná lavina. A vůbec není lehká a když se mezi ně zaboříš, tak si připadáš jak zajíček v brázdě! Prostě tolik nádhery pohromadě se nevidí a přitom pro ní asi neplatí gravitace?

Honza (So, 25. 11. 2017 - 07:11)

Některé ženské to mají...A nejsou ženský s pěknym výstřihem náhodou dycky lehčí, he he?

Slum (Pá, 24. 11. 2017 - 23:11)

Některé ženské to mají rády, když se jim samozřejmě pro ně přitažlivý chlap podívá do vystrihu a samozřejmě do očí. Myslím si, že v nasazování kontaktů to umí i využít. Nebavim se o těch lehčích, ale o normalnich ženských s pěkným vystřihem. Taky si rád pokecám, pokud jsme stejná krevní skupina. Nemám pravdu.?

! (Pá, 24. 11. 2017 - 17:11)

A na co jiného máme čumět? V bedně jsou všechny placatý ale takový pěkně se dmoucí a deroucí se z podprdy je přece jenom něco hezčího!

Venco (Pá, 24. 11. 2017 - 16:11)

Z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že to jistojistě nebylo náhodou. Přesně tohle jsem zažil a i když jsem kličkoval jako zajíc tak se jí to jednou podařilo, že jsem neměl kam uhnout. Doslova těma jejíma kozama mě dotlačila kam chtěla. Co to potom ale bylo za Ródeo jsem si ani ve snu nedokázal představit. Hergot ta byla mistrová!

Reklama

Přidat komentář