Reklama

Zánět prostaty

Václav (Čt, 21. 11. 2019 - 07:11)

Milane a jak jsi na tom byl psychicky? Mě to hrozně zhoršuje když na to pořád myslím. Stres je dle mého názoru hlavní spouštěč, který překyseluje tělo. Tu směs jsi bral večer hned po jídle, nebo jsi nechal nějaký odstup?

milan (St, 27. 11. 2019 - 12:11)

omlouvam se za spozdenou odpoved,k pocitaci nejdu kazdy den,ale tedy k veci.pravda je,ze stres oslabuje imunitu.vite ja jsem hodne sportoval,tvrde pracoval,takze pocatecni projevy teto nemoci me nijak moc psychiku nezatezovaly.zacal jsem to resit prave,kdyz uz byl zanet ve stadiu chronickem a daval o sobe vedet tupou bolesti v hrazi.pak uz nebylo pochyb o pricine potizi.teprve pak jsem sel k lekari a to byla chyba za kterou jsem trpel celych asi dvanact let.pricina byla nachlazeni pri nocnim hlidani obektu s chovatelskou vystavou.kolem ctyr hodin rano jsem si sedl na betonovy teras a podrimoval skoro dve hodiny. prostydnul jsem tak, ze jsem se nemohl ani rozejit,bylo to ke konci zari a rano uz pekna kosa.tu smes nebrat na lacno,jinak je to uplne jedno v kterou denni dobu, nebo pred ci po jidle.jde o to ze latky,ktere jsou zastoupeny v pestre strave, uzijete najednou ve vetsi mire a pri prazdnem zaludku toho maji potom strivka moc. tak je treba to jidlem promichat.necha se ta smes pridat treba do jidla,ale nez bych si kazil treba veceri,tak ji piju samotnou treba v trosce caje.nemela by se michat s perlivymi mineralkami nebo citronem, cukr nevadi. stalo se,ze lekarna nesehnala vsechny komponenty a tak namychali treba pouze ctyri a jeden jsem k tomu uzival v tabletach.vsechny se nechaji sehnat pres internet,ale nechavam to odbornikum i kdyz je to drazsi.nase lekarna mi tu davku uctuje kolem 800kc.nestresujte se,vydrzte a bude to dobry.

Libor (Pá, 25. 12. 2020 - 22:12)

Dobry den Milane, muzete sem prosim jeste jednou napsat co jim mam rict v lekarne? Koukali na me jak na blazna na tu smes? Pripadne i konkretni lekarnu. Ja udelam cokoli pro uzdraveni, asi jako vsichni tady vedi jaka to je kvalita zivota. Moc vam dekuji!!!!

milan (So, 20. 2. 2021 - 21:02)

Pouze je mužete požádat jestli by ty jednotlivé složky objednali a v požadované gramáži udělali tu směs.Pokud je to lekárna která prodává pouze hotové produkty a nezabývá se mastičkami a pod.tak musíte do jiné.U nás je tzv. zelená lekárna a taky poprvé byli trošku zaskočení.

milan (Pá, 12. 2. 2021 - 07:02)

Ono to je o vstřícnosti.Lekárníci si ty jednotlivé složky objednají a namýchají daleko snadněji než každý z nás doma. Parkrát se stalo,že jim trvalo déle některou z těch pěti složek sehnat ,tak jsem klidně užíval smíchané zbylé čtyři.Je to potřeba brát tak, že je to jen doplněk stravy.Tělo si při překyselení pomáhá tak,že využívá tyto a jiné látky z těla.Proto je musíme doplnit.

Návštěvník (Pá, 25. 12. 2020 - 22:12)

Vykašli se na nějakou směs ! Vař si čaj z petrželové nati a šestkrát denně hrnek vypij . Já se tím tak uzdravil , že jsem nemusel na objednanou operaci . Při předoperačním vyšetření totiž zjistili , že není proč řezat .

Petr7 (Út, 16. 2. 2021 - 11:02)

"Návštěvníku" a mohl by jsi prosím pěkně sem napsat přesný návod jak jsi si ten ČAJ Z PETRŽELOVÉ NASTI připravoval? Píšeš 6x denně pil, ale v jakém množství - kolik ml ( mililitrů ) ? Do malého hrnku, velkého hrnku? Kolik gramů té natě dát do hrnku ( kolik toho pokrájet ) atd..? ... Díky

Honza I. (Út, 15. 1. 2008 - 14:01)

Léčim se také již 3 měsíce, v řadě jsem již vyzkoušel šest druhů ATB, nyní užívám Cotrimoxazol. Už nevím, jak si pomoci jinak, nemám alespoň horečky, které mne provázely nepřetržitě 5 týdnů. Nemáte někdo zkušenost s léčbou v obdobné situaci? Dle urologa by se mělo jednat bakteriální prostatitidu - S. faecalis, ta by snad měla ustupovat a nyní se objevila Escherichia Coli. Předem děkuji.

Honza (Út, 15. 1. 2008 - 13:01)

me se to tahne jiz tri a pul mesice,prodelal jsem trikrat antibiotikovou lecbu a ta mi dost vyrazne rozhazela imunitu a zazivani.Posledni co beru je Fluconazol proti Candida Albican(kvasinka) a cekam na vysledek, doporucuji caje - nevyleci ale ulevuji a pusobi priznive.Z moci se to nemusi poznat, je potreba si nechat udelat kompletni odborne vysetreni u urologa.

Fanda (Pá, 21. 12. 2007 - 10:12)

nevite zda zanet prostaty odhali vysetreni moci?

Miso (Po, 26. 11. 2007 - 13:11)

mne pomohlo antimykotikum s ucinnou latkou fluconazol, je to proti kvasinkam, mozno to zaberie, treba to skusit

kláda (Pá, 23. 11. 2007 - 23:11)

Já jsem to chytil na kopališti,takže zánět byl infekční. Pokud se jedná o infekční záležitost přijdou na řadu antibiotika a ta rozhází celou imunitu a člověk se musí poradit sám.

Milan prostatik (Pá, 23. 11. 2007 - 23:11)

Pomáha vrbovka?

Tomáš (Pá, 23. 11. 2007 - 15:11)

Nastydli jste, nebo jste od někoho chytili nějakou infekci?

Dotaz (St, 21. 11. 2007 - 20:11)

Jak jste si ten zánět uhnali kládo a Radime?

kláda (St, 21. 11. 2007 - 18:11)

já jsem bral po antibiotikach InGel a dostal jsem se z toho, je mi 25 let a pěkně mě to deptalo. Pokud chceš víc, tak mi napiš. boka29"seznam.cz

Radim (Út, 20. 11. 2007 - 18:11)

jo mam a strasne me to sere asi už 3 roky a to je mi teprve 20 let a ničí mi to život...newim co s tim delat ale asi jediny reseni je brat nejaky prasky pravidelne a meditovat...zdarec

Tereza (Pá, 2. 11. 2007 - 20:11)

Může mít zánět prostaty vliv na plodnost muže?

Návštěvník (Ne, 7. 10. 2007 - 21:10)

Ahoj..podle příznaků máš zjevně zánět moč.cest,doporučuji pít po litrech teplý urologický čaj a návštěvu lékaře,pokud nezabere během 3 dnů..

Willik (St, 3. 10. 2007 - 21:10)

A čím tě prosímtě vyléčila???

Reklama

Přidat komentář