Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Gita (Út, 12. 11. 2019 - 22:11)

Bohdano, kdybys to přečetla hodně zpátky ,tak tam o svém trápení Klára mluví, možná, že ti to napíše znovu. Nevím, jestli to zvládne. Jak jsem četla, dnes byla smutná. Tuším ,že to nemuselo být jenom tím blbým počasím, ale zase ona je upřímná a spontánní a nic neskrývá. Tak uvidíme.

Návštěvník (Út, 12. 11. 2019 - 20:11)

To bude zas nějaká "tragédie"

Bohdana (Út, 12. 11. 2019 - 20:11)

Prosím je mě to jedno ale jen chci vysvětlit to trauma co jako zažily,to nechápu.

Miška (Út, 12. 11. 2019 - 20:11)

Bohdano, prosím, jestli můžeš, Klárka je dnes hodně citlivá, mluvily jsme spolu a já to oplakala. Ona se ozve, asi to vysvětlí. Já vím, co prožila dříve hroznýho, ale nechci mluvit za ní. Poslala jsem jí SMS teď,ale asi už spí, víš tohle je takový blbý počasí a já bych to taky radši prospala až do jara.

Klára (Út, 12. 11. 2019 - 20:11)

Holky děkuju za podporu a tipy,ale jsme s Nikolou doma a trochu jsme blbnuly a je to víc v poho.
Libor mne taky dost pozvedl, mluvili jsme spolu a zítra přijede a bude to jiný. Dnes budu v pelíšku s Nikolou, nevím,ale nějak chci být u ní.

Host (Út, 12. 11. 2019 - 19:11)

no já taky depkuju, řeším to saunou nebo jdu na pivo nebo do postele a čumím na český detektivky.

Halooooo (Út, 12. 11. 2019 - 17:11)

Bude už konečně incest?

Klára (Út, 12. 11. 2019 - 16:11)

Dnes jsem konečně doma dřív ale mám nějakou depku. Asi z toho počasí, protože už ve čtyři hodiny se stmívá a je šedivo. Byla jsem u mamči v krámku a sešly jsme se se ségrou a pak se domů ještě stavily koupit boty a tak jsme nešly kolem viaduktu,ale stejně se nám chtělo čůrat a tak jsme se vyčůraly v parčíku ve městě,protože všude bylo pusto prázdno a tak Nikolka čůrala první a ne moc rychle hned a pak já a pipinka mi proudila jako o závod,protože jsem to dlouho držela a navíc mi byla zima a tak to šlo hned ven. Libor mi volal,že přijede zítra navečer a chce se mnou probrat nějaký návrhy jak by to mělo v tom novém domečku vypadat. Já ani moc představu nemám a při pomyšlení, že to financoval skoro všechno sám nemám ani odvahu moc něco prosazovat,tak uvidíme. Miška mi volala abych si přečetla dnešní bohatou diskuzi tady a já jen chci poděkovat všem, co nám tady fandí ale i těm,co nás kritizují, je to jejich emoce a právo na názor, Asi nemohou zkousnout to,o čem píšu nejen já,ale co třeba prožívám,ale všem přeju štěstí,lásku a pohodu v životě. Já mám Nikolku,mamču Libora a Ťufíka a dvě dobré kamarádky a několik dobrých dušiček odtud a za to jsem moc a moc vděčná. Přesto je mi dnes nějak smutno, nejradši bych se jen přitulila k Liborovi, Nikole nebo mamče a jen tak byla a nic víc. Mamča dnes přijde asi až za chvilku a tak se dojdu vyčůrat a půjdu za ségrou, nějak potřebuji její přítomnost a třeba se vypovídám ze svých pocitů.

Míla (Út, 12. 11. 2019 - 18:11)

Co kdybys Klárko vzala ségru a šly jste někam posedět na dobrý pohár nebo někam do kina, přijdeš na jiný myšlenky. Podzim taky nesnáším. Je depresivní hlavně když je takový počasí jako dnes.

Martina (Út, 12. 11. 2019 - 17:11)

Rozumím ti. Já také tyto dny prožívám v útlumu. Představ si,že jsem dnes taky čůrala venku,což se mi často nestává. Byli jsme pro nějaký věci nakupovat a já si nedošla a tak jsem si zastavila a u auta to pustila a moje děti pak taky a jeli jsme dál. Když se mi chce víc tak taky to pouštím dost rychle. Hele určitě buď se ségrou a taky s maminkou,myslím si,že máte velmi hezké vztahy a tak se můžeš vypovídat a udělej si s Liborem chvilku po telefonu nebo netu a s Míšou a vůbec,bude to dobrý, Myslím na tebe.

Miška (Út, 12. 11. 2019 - 13:11)

Takže já jsem byla s Klárou přes prázdniny jako ve vesmíru a ne na chaloupce a nedávno u ní doma taky asi na jiný planetě a ne v Mimoni. Hlupáci.

Tomáš (Út, 12. 11. 2019 - 13:11)

Miško skvěle ! Nepárej se s nima.

To (Út, 12. 11. 2019 - 13:11)

autorovi nepomůže.

Gita (Út, 12. 11. 2019 - 14:11)

Dej si přes hubu. To to.

HAHA (Út, 12. 11. 2019 - 14:11)

Nikomu tady nevyhrožuj nebo dopadneš hůř než Zkoumal. Ale z toho se ukázal fajn chlap. Ony ty kecy na netech matou

Tonda Vlas (Út, 12. 11. 2019 - 16:11)

Zkoumal je evangelikálovi druhý největší křivák tu na doktorce. Kam se na něj hrabe nebožka Yosbába. Málem ti zabil kocoura, jenže tvůj kocour se vzpamatoval a Zkoumala nakonec umravnil. To tě mate.

Vladěna (Út, 12. 11. 2019 - 13:11)

Sama přece víš ,že katastr nic neprokazuje o tom, kdo tam bydlí. Tohlke je pro první semestr právnické fakulty.

Klára (Út, 12. 11. 2019 - 13:11)

Na Zahradni ulici žádný Janouškovi nebydlí.Nevlastnia tam žádnou nemovitost.Kouknite si katastr.

Tonda Vlas (Út, 12. 11. 2019 - 13:11)

Mně je jasné, že "Josef" fejkaří. Teď ještě jestli Janouškovi vlastní chalupu na Tomášově.

Zkoumal (Út, 12. 11. 2019 - 12:11)

projeďte si diskuzi T.V. na Obřízce a zjistíte,že i zde tento chlápek diskutuje pouze s neseriózními parťáky. Každý seriózní názor zneguje jako cirkumfetištický a rozvratný. A tady se o to snaží nestoudně taky. Solidní lidi ho ale prokouknou.

Reklama

Přidat komentář