Reklama

kakání partnerky

Kikina (St, 13. 11. 2019 - 14:11)

Ahojky z pitomců si nic nedělej. Já si prošla něčím podobným jako ty. Na doktorce už jsem rok a půl ale pořád mě odtud nevyhnali. Naposledy jsem se o sobě na jedné diskuzi dozvěděla že jsem posraná chudinka a ať se svými úchylkami neotravuji "slušné lidi" ale tohle já mám v zadečku. Jak všichni víme tak ti takzvaní slušní lidé bývají největší svině takže asi tak. Tobě taky přeji pěkné kakání počítám že do záchodu protože na kakání v přírodě teď opravdu není počasí. No já budu tenhle víkend kakat někam jinam :0) ale určitě si to taky užiju. Kakání zdar. Kiki.

Veronika (Út, 12. 11. 2019 - 12:11)

Marku, jestli se stydíš nebo pohoršuješ, nemusíš to zde číst. V. K.

Kikina (Út, 12. 11. 2019 - 13:11)

Počítám s tím že asi nejsi ta Veronika se kterou si píšu i když iniciály máte stejné ale to bude asi jenom náhoda :0) navíc ta se tu vždycky podepisovala jako Verča.
Jinak Ivka a její příspěvky mi tu taky chybí. Není moc holek otevřených k pokecu o kakání přitom je to přirozená věc nemluvě o tom jak je to příjemné :0) a Marka neřešte to je jenom další provokatér který včera večer vtrhnul na všechny možná diskuze jenom aby tam všem oznámil že to jsou úchylove schizofrenici atd...

Marek (Po, 11. 11. 2019 - 21:11)

Řekněte mi že si děláte jenom kentus srandu ...!! Řekněte! Prosííím....!

Pavkol (Út, 29. 10. 2019 - 20:10)

mám čerstvý zážitek minulý týden mi volala přítelkyně a šla při tom na záchod tak jsem alespoň slyšel žbluňknutí jejich třech bobků

Pavkol (Čt, 7. 11. 2019 - 08:11)

a včera tedy 6. 11. se stejný zážitek opakoval zřetelně jsem slyšel jeden ale prý byly dva díky ivo za podporu že chápeš moje chování a nadšení

Iva (Čt, 7. 11. 2019 - 21:11)

Gratuluju Pavliku.Já si myslím že časem se to posune i do realu a splní se ti tvůj sen a ta holka se před tebou vykaká a budeš mít zážitek na cely život.Držím palce.

Pavkol (Čt, 14. 11. 2019 - 07:11)

a včera se to zopakovalo do třetice dokonce bylo žbluňknutí dvou bobků zřetellně slyšet zeptala se jestli to bylo slyšet a prý kdybychom si byli volali i dopoledne tak bych prý slyšel i šišku. jinak přesto že je jí 40 kaká spíš bobky

Pavkol (Pá, 10. 1. 2020 - 12:01)

a pokračuje to dál 30. 12. 2019 byl zatím poslední kakací odposlech a od té doby poslala dvě fotky toho co vykadila do záchodové mísy. Bohužel pro hovno.sk aře jen na mobil takže se o to podělit nemůžu. Miluška je fakt zlatá holka že mě takového chápe

Iva (Pá, 10. 1. 2020 - 21:01)

To je super Pavliku,takže pokud se to takhle posunulo dál,je naděje že to zkusí i v realu.Držím palce.

Scatter (Po, 11. 11. 2019 - 20:11)

Ahoj Ivy, no většina diskusí na doktorce v tomto směru už je mrtvá, docela nám nebo alespoň mě chybí tvé nádherné kakání :) škoda, že už sem často nepřispíváš, vždy jsem obdivoval tvá nádherná hovínka na hovno.sk a i s oblibou četl tvé příspěvky tady, škoda, že se moc děvčat nechce veřejně podělit o své kakání, jsem z toho smutný a chybí mi to. Ale mám radost, že ti to tak jde, máš moc krásná hovínka a chybí mi Ivo, tvůj obdivovatel Scatter :) Určitě bych nejen já ocenil, kdyby si obnovila svoji aktivitu a podělila se s námi o každé své nadherné kakání, moc mě to zajímá a vždy se zájmem si přečtu jak krásně si kakala. :-*

Iva (Út, 29. 10. 2019 - 21:10)

Tak to ti gratuluju Pavliku.Aspoň zčásti se ti plní tvůj sen a už jenom to poslechnutí je uspěch.Přeju ti aby se to co nejdříve posunulo do vyššího levelu.

Honza (Čt, 31. 10. 2019 - 17:10)

Ahoj Ivusko, dlouho jsme si nepsali. Jak se máš. A co kakani, máš nějaký novi kakaci zážitky. Povídej, přehánějí. Miluji tvoje hovna

Iva (Čt, 31. 10. 2019 - 22:10)

Ahoj Honzíku.Tedy pokud si ten Honzík se kterym jsem si psala naposledy loni.Kakání zatím šlape jako hodinky,většinou doma nebo u babičky,nebo v létě na dovolene.Většinou krásne tuhé mega šišky,někdy i měkčí hromádka,a jde to lehce,nemusím se moc trapit.Snažím se držet hesla,aby kakání nebylo trapení ale slast.A co ty ,Honzíku,jak si na tom s kakáním teď?Zkoušel si něco vyfotit?Můžeš napsat sve zažitky pocity nebo pokud tě opět napadne nějake tema ktere jsme tu ještě neprobírali můžeš napsat .Zatím se měj krásně,krásne kakáníčko přeju tobě a všem diskutujícím.

Viktor (St, 23. 10. 2019 - 03:10)

Tak beru zpět, koukal jsem na omylem na nějaké starší příspěvky z roku 2013 a jsem rád že tohle téma je dále aktuální

Viktor (St, 23. 10. 2019 - 03:10)

Podle data diskuse vidím že se sem už roky nikdo neodvážil přispět ale klobouk dolu těm co to tenkrát přiznali. Jsme všichni více nebo méně nějak ujetý, někdo na exkrementy, někdo zase na čistotu a nebo masochismus ale každého věc na co je ujetý pokud tím nikomu neubližuje. Mně po pravdě po nocích přitahují videa kde hezká slečna či žena neudrží svou potřebu a zkrátka to pustí, pokročilejší fázi tohohle koníčka nebo jak to nazvat by ustál možná můj táta který říká že jak člověk projde vojnou nezvedne se mu žaludek už před ničím. Jednou mně takhle na tohle téma psal do e-mailu nějaký chlapec kterého to vzrušuje ale zatím ne slečna ani žena což mně přijde škoda. Žijeme ve světě kde už dávnou neexistují společenská tabu a záleží jen na nás jestli ta tzv tabu prolomíme a najdeme někoho s kým to jde sdílet. Všechny zdravím

jana (Pá, 27. 9. 2019 - 22:09)

Nezlobte se , ale přijde mi to , že to dělaj jen úchylové , a to mě děsí , protože partner , s kterým chodím už 3měsíce , je snad takhle nastavěný. Oblibuje sex , když jsem na wc , orálně ,pak to chce vidět a jiné úchylky . Jinak je supr , mám ho moc ráda, rodiče taky , ale tohle mě děsí , hlavně , aby se to nestupňovalo.

Scatter (St, 18. 9. 2019 - 02:09)

Vyborně Ivko, já bych udělal jinak snad jen to, že bych vytáhnul čuráka ještě předtím a jak by si kakala nechal bych si přes něj padat tvá úžasná hovna, pak bych tě mrdal ještě neutřenou a nakonec bych místo papíru na tvou čokodírku použil svůj jazyk a důkladně tě vylízal.

Ivka (Pá, 23. 8. 2019 - 13:08)

Já jsem byla se svým milencem na lyžích. Jezdili jsme a mě se najednou zachtělo kakat. Bylo to už jen tak tak, že jsem se neposrala. Zajeli jsme mezi stromy, já si stáhla kalhoty a kadila jsem mezi lyžemi. On stál vedle mě a koukal jak kadím. Já jsem se styděla a když jsem byla hotová, řekla jsem mu jestli nemá papír. On sáhnul do příruční brašničky, vytáhnul papír a řekl, abych roztáhla nohy, že mi vytře díru ! Udělala jsem to a cítila jsem jak mi rukou vytírá prdel. To mi docela hodně vzrušilo a viděla jsem, že jeho to rajcuje taky. Pak mi ještě utřel kundu, odhodil papír a strčil mi prst do kundy a honil mi jí až jsem tekla. On mi prstem vytíral šťávu a lízal jí a pak si stáhnul kalhoty, vytáhnul čůráka a strčil mi ho do pusy. Kouřila jsem ho vášnivě až mi vystříkal mrdku do pusy, ale bylo jí hodně, takže mi tekla po bradě až na kozy. Trochu jsem se utřela, mrdku z pusy jsem spolykala a šli jsme zase lyžovat.

Návštěvník (So, 28. 9. 2019 - 00:09)

Zažila jsem něco podobného a s odstupem času je to docela rajcovní

Reklama

Přidat komentář