Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Tonda Vlas (Út, 12. 11. 2019 - 12:11)

Neseriózní jsi tam pouze ty , fejkař a multinick., který tam píše báchorky pod různými mužskými a ženskými nicky. Na rozdíl od tohoto je tvé fejkaření potenciálně velmi nebezpečné.

Tonda Vlas (Út, 12. 11. 2019 - 12:11)

Tam má chalupu, jak sám napsal, autor. U Vladařů se tehdy vůbec nedělo, co se tam díti mělo.

! (Út, 12. 11. 2019 - 12:11)

Šéfová měla jasné instrukce. Klára a spol. jen čekaly v autě naproti jestli někdo vůbec přijde.

:))) (Út, 12. 11. 2019 - 12:11)

no teda ty si fandíš:))))

nefandí si, (Út, 12. 11. 2019 - 12:11)

jen šaškuje

Martina (Út, 12. 11. 2019 - 11:11)

hm, debata ,která odráží sociální profil návštěvníků. Souhlasím s Kiki, že uráží jen chudáci bez fantazie a osobního štěstí a to se dělo i na mou osobu,když sem Kláře píšu,ale to mne nerozhodí. Nevím co pan Vlas vypátral a co Josef,jestli bydlí v Mimoni a kecá nebo ne,ale spíš ne, ale to pro mne není podstatný. Klára se nijak přece neskrývá.

Tonda Vlas (Út, 12. 11. 2019 - 12:11)

Výmluva byla, že měla strach z Miloše.

Tonda Vlas (Út, 12. 11. 2019 - 11:11)

Jsem pro to, aby příběh pokračoval ale takoví provokatéři, jako je "Josef" mi opravdu pijou krev.

Host (Út, 12. 11. 2019 - 11:11)

Tak jsem asi blbej,ale je -li Josef provokatér ,tak potom všichni. Klára jezdí na chalupu na Tomášov, to je okraj Mikulášovic, sám jsem si to ověřil a pátral a nebylo to snadný. Proto Josef nepíše bludy,ale jak napsala velmi skvěle Kikina,stejně to není podstatné. Jde o děj samotný.

Kikina (Út, 12. 11. 2019 - 10:11)

Já nevím co tady pořád řešíte. Však už tu bylo jasně napsáno že je to fikce což přiznal sám autor. Musím se přiznat že na chvíli jsem taky uvěřila. Dokonce tu story Jakub a Miška na hotelovém pokoji jsem i zpracovala ve formě krátké povídky ( bylo tam to pokakání do kalhotek a tak jsem nemohla odolat) no pak jsem z toho měla smíšené pocity ale souhlasím že bych ten příběh nechala žít dál když je to pro autora něco jako terapie a má tu své věrné čtenáře tak proč ne. No a ti co mají pořád potřebu to hejtovat a urážet nejsou nic jiného než jen smutní prázdní chudáci bez fantazie žijící své ubohé životy a sami by dohromady nikdy nic takového nedali a tak jen nadávají a uráží protože navíc se nezmůžou. Tolik můj názor. Jako autorka podobných příběhů akorát s tématikou kakání si troufám tvrdit že se k tomu můžu fundovaně vyjádřit. Kiki.

luxi (Út, 12. 11. 2019 - 11:11)

Ale to není hejtování, jen komentování a kritika jako zpětná vazba autorovi. Co je na tom zlého? Kreativita? Ano, ale kreativní nemusí být jen psaní na Doktorce

Kikina (Út, 12. 11. 2019 - 15:11)

Tak domnívám se že ten kdo umí číst mezi řádky pozná rozdíl mezi konstruktivní kritikou a bezduchým urážením. Víc nemám co bych k tomu dodala.

Ty (Út, 12. 11. 2019 - 15:11)

Se vůbec nevyjadřuj posraná chudinko. Běž si radši nadělat do kalhot, to ti jde dobře a neotravuj se svými úchylkami slušný lidi.

Návštěvník (Út, 12. 11. 2019 - 11:11)

Ty jsi velmi kurvativní,že?

Návštěvník (Út, 12. 11. 2019 - 11:11)

Ok, myslím si totéž na rozdíl od jiného návštěvníka,co tady jen prudí. Ten příběh je skutečně hluboký a hlavně si myslím,že má terapeutické schopnosti i pro jiné než pro toho,co jej píše.
teď mne ti,co chtějí prudit osočí za autora,ale nejsem autor, nevládnu takovou empatií a mluvnickou rétorikou a hlavně jsem tolik co autor neprožil, takže nemohu čerpat z reálného základu.

Josef(Mimoň) (Út, 12. 11. 2019 - 10:11)

Vy patrně trpíte stihomamem. Je ztrata času s vami diskutovat o vašich pseudonázorech

Tonda Vlas (Út, 12. 11. 2019 - 11:11)

Asi už vím, s kým mám tu čest.

s kým? (Út, 12. 11. 2019 - 11:11)

mně tady taky nadával do stihomamu a paranoi

Tonda Vlas (Út, 12. 11. 2019 - 09:11)

Zkoumale, ty nejsi nic jiného než šašek počmáranej. Už minimálně jedno vlákno jsi tu na doktorce jsi svým fejkařením totálně zazdil. Ještě se navez sem a zazdíš to i zde. Teď ses na konci podepsal, jinak mi bylo jasné, že to anonymní výše je od tebe.

Tondo! (Út, 12. 11. 2019 - 08:11)

Když se věrohodnosti příspěvků na diskuzi blíží nule,tak proč ji zasíráš svými nulovými bláboly už několik let???
Proč nediskutuješ s odborníky ,ale s nulami??? Protože jsi sám nula. Nikde jsi nic nevypátral,ani v Mikulášovicich,jen tady prudíš. Od Josefa necítím ani procento,ze by chtěl někoho obhajovat,jen napsal věcné upřesnění. Takže jeho příspěvky nejsou naštěstí nula. (Zkoumal)

Reklama

Přidat komentář