Reklama

lucidni sneni

Gigi (Út, 12. 11. 2019 - 09:11)

Neteř to má taky

Shabba Tot Jahoda (Pá, 22. 11. 2019 - 09:11)

Já to mám běžně a píšu o tom na jiných vláknech zde

Marek (Út, 12. 11. 2019 - 00:11)

Trpím už od dětství strašnou insomnií. Většinu času na lůžku strávím ve zvláštním stavu mezi bděním a spánkem "polobdění". A zdají se mi velmi dlouhé a epické, většínou velmi nepříjemné sny. Jejich děj mohu ovlivňovat a volit různé varianty rozhodnutí, ale ze snu nemohu vystoupit a ukončit ho, i Kdybych se snažil sebevíc a dělal, co dělal. Což, v případě, že je sen zvláště děsivý a nepříjemný, je značně frustrující.

kajaa (Po, 11. 11. 2019 - 09:11)

Dobrý večer. Chtěla bych se zeptat těch, kterým jde lucidně snít, jak na to? Vím, že je na internetu mnoho návodů atd, ale chtěla bych slyšet Vaše techniky, které Vám fungují. Předem děkuji za odpovědi

Shogun (Pá, 29. 9. 2017 - 17:09)

Průzkumníku, takhle ti na ten odkaz nikdo neklikne, je to zbytečně dlouhá adresa. Hoď sem rovnou odkaz toho dotazníku.

Romane, ty jsi silně mimo mísu. Nech mě hádat: pámbíčkář?

Roman (Pá, 29. 9. 2017 - 12:09)

pokud se chcete zbláznit,dělejte to.Nechápu lidi,co vymýšlí a praktikují ty největší kokotiny z těchto věcí...je plno jiných metod,co vám něco opravdu dají.Jenže tam musí člověk opravdu něco dělat.

Průzkumník (Čt, 28. 9. 2017 - 20:09)

Pomozte odhalit tajemství snů!

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.survio.com%2Fsurvey%2Fd%2FS7A8Z1E8X6T3J5Q1Y&h=ATPiewSCd79-jjK_Iqc-l4fqblBqAi9n2diSmj1-bmGJ15XT5q78LuB-K25UMF837pUuEtOVpY1_FDAU7-oo93Lz4b50TP6z_MlXH8mPThkvjMs_HG91VCFgpj0-vQ8ScE-cKIwhu7IpqIwe6VUAsjG7ks__0xgVWjcGFMAb8mmAS0AUYr3_P53BEIYUNY8Hvuaar9izE02Szt6Y0Hby5x2NAVg_Fzz1J0q6LutZzcxkAmehirCbScEtTfpfaNssXnmmYtexRJxlNG76gINnwdHrZs8K_DI32WSKJUbjMW3b

Bert (Ne, 8. 5. 2016 - 10:05)

Definuj přesně, co je lucidní snění.

luci (Po, 11. 11. 2019 - 09:11)

Světlé , jasné , domnělá schopnost evidovat předměty a děje do budoucnosti , nebo minulosti , jasnovidectví .

Shogun (Ne, 8. 5. 2016 - 04:05)

K LD jsem se dostal náhodou...Tak to jsi asi skutečně rarita. Ale předpokládám, že ten sen nebyl lucidní... jestli se to vůbec dá nazvat snem.

Říkáš "jednoduše", formou testu s létáním... Ale podle mě ten největší problém je vůbec si položit samotnou otázku, jestli sním. Test reality může člověku pomoct, když je ve snu na pomezí mezi nevědomím a vědomím. Když jsem v nevědomí, žádný test reality mě provést nenapadne. Když jsem hodně ve vědomí, provádět ho nemusím, sám rovnou rozpoznám, že je to sen.

Eště se mi nepovedlo pochopit zákonitosti toho, co má člověk dělat, aby měl větší frekvenci LS. Pomáhají určitý přípravky, to jo, ale jinak jsem dost vedle, různý "zaručený" metody nefungujou nebo naopak vůbec nejsou potřeba. Jako by spíš záviselo na nějakým životním rozpoložení člověka...

Beraniste (So, 7. 5. 2016 - 23:05)

K LD jsem se dostal náhodou před více jak 15ti lety, kdy jsem se celý den trápil s jedním matematickým oříškem, který ne a ne vyřešit. Poté se mi o tom večer zdálo a ve snu vyzkoušel nespočet variant a najednou byl výsledek na světě. Byla to složitá úloha s dvojnými integrály a když jsem po probuzení vzal tužku a jen napsal na papír to, co jsem viděl ve snu (byl to postup zhruba na celou stránku) a zjistil, že je výsledek správný, byl jsem u vytržení. Začal jsem hledat informace, zda to je možné a většinou jen našel odpovědi, že ve snech není možné řešit složité logické operace a navíc si je po probuzení pamatovat. Začal jsem si číst více o LD a docela mě to zaujalo. Nyní když se o LD pokouším, tak to dělám jednoduše formou testu reality s létáním. Zeptám se sám sebe - Mohu létat? Pokud ano, tak sním. ... a pokud se vznesu, tak mám vyhráno

ludek (Čt, 7. 10. 2010 - 18:10)

taky bych chtěl mít občas lucidní sny. Zní to zajímavě, myslím, že jsem učitě někdy měl takové sny, ale spíš dřív. Ve snu jsem věděl, že jen sním, a bylo to zajímavé. Myslím, že ovládat ten sen jsem se nepokoušel, ale ten pocit, že vím, že jsem ve snu byl super..

eer (Čt, 7. 10. 2010 - 18:10)

elis stastnej clovek ses, nezbavuj se toho, prozkoumej to. je to preci sen, ten ti ublizit nemuze.. projdi se po tom cernym pokoji zkus nahmatat vypinac, hraj si tam jako maly decko : ) vzdyt cokoliv tam udelas se ve skutecnosti nestane, tak o co jde ? :D

,,,,,,,,,,,,, (Ne, 14. 2. 2010 - 20:02)

...........

Tomáš (Ne, 14. 2. 2010 - 14:02)

Ahoj všem, je mi 23 let a asi...Elis, přečti si knihu od Stephena LaBerge - Lucidní snění. Tam se dozvíš, co máš se svými nočními můrami udělat, abyses jich zbavila navždy.

Rasta (Pá, 17. 7. 2009 - 23:07)

Ahojky,tak to tu pročítám a zjišťuju,že asi taky luc. sním.Zkrátka řídím si některé sny a přitom,zvláště ke konci,než se probudím,vím,že je to sen,což mě štve,protože si ty sny tak příjemně,pro mě příjemně,řídím.Stává se mi to zejména o víkendu,kdy si jdu po obědě zdřímnout.

Jerry (Po, 17. 12. 2012 - 15:12)

Opravdu to nejlíp funguje, když člověk spí cca 6 hodin, pak ráno vstane brzo, je hodinu vzhůru a pak si jde lehnout. Já si lehnu na záda, je to pozice ve který večer neusnu a která mě udrží při vědomí. Najednou začnu mít pocit, jako by si ke mně do postele někdo přisednul. Dneska to bylo i se zajímavým šumem v uších. Mám pocit jako bych vstával z postele a pak najednou vědomě sním, ocitám se v zajímavém světě.

Když je člověk moc nadšený, tak se napůl probudí a sen se přeruší. Pak je riziko, že v dalším snění zapomene, že spí. Když člověk nechá věcem volný průběh, tak postupně taky zapomene, že spí. Takže to chce trénink :)

(Čt, 29. 11. 2012 - 11:11)

mívám lucidni sneni pouze...Já trpím lucidním sněním docela často. nejhorší je, že se do toho už začaly míchat i tak nějak dohromady i věci jakoby z budoucnosti a ty se pak plní. Je to takový miš maš, když se mi něco zdá, já vím, že je to sen a i v tom snu říkám, že je to sen. Mohu si ten sen i sama utvářet, ale často se pak přihodí, že přesně to, co bylo v tom snu, se později do puntíku i stane. Co mi je?

pavel (Čt, 29. 11. 2012 - 00:11)

ahoj,mate nekdo zkusenosti s...mívám lucidni sneni pouze pri polednim spánu.pri nocnim se mi to nikdy nestane a nedokážu sen ovladnout.prez den je to velmi krásné.usínám ale stále slysim okolni hluk ale zaciná mi sen.citim že uz zacinám snit ale porád vnimám okolí.rozeznám co ríkáji lide kolem me pritom ale stále zazivám svuj pribeh.obcas se mi i povede otevrit oci,promluvit..poté znová usinám a navázu na svuj sen.je to velmi zajimavé a velmi krásné

Medik (St, 1. 8. 2012 - 18:08)

Je to únik od reality a dělají to děti. Pak už přijdeš na to, že je lepší normálně žít a ne snít. Nedejbože romantické sračky..

Reklama

Přidat komentář