Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Tonda Vlas (Út, 12. 11. 2019 - 09:11)

marně se snažíš. To co tu píšeš je zcela vyvráceno. Všemu jsi tu prokázal svou snahou medvědí službu. Kdyby sis nedal do podpisu Mimoň, tak sem vůbec nenakouknu. Akorát mě zcela zbytečně provokuješ. Autor vůči mě překročil míru. Já bych to nechal být, nebýt tvého mantáckého snažení.

Gita (Út, 12. 11. 2019 - 09:11)

Naprosto souhlasím. Čtu to pravidelně,Klára o mně ví.

Josef (Mimoň) (Út, 12. 11. 2019 - 07:11)

Je patrno,že v Mimoni nebydlíte. Zahradní ulice je kousek od nádraží a Pod viaduktem se říká tam, kdyz ve směru na Liberec míjíte výjezd na Českou lípu a je tam skládka mj. A nakonec ..já Janouškovi osobně znám a je to moc hodná rodina a maminka se opravdu stará ,když otec byl alkoholik a surovec. Kdybych byl svině,tak bych je tady rozmázl,ale to bych si musel dát pár facek.Ty holky si to vůbec nezaslouží a ten její kluk taky ne. Moulové!

haha (Út, 12. 11. 2019 - 09:11)

No ty vole, tobě už hrabe.

Návštěvník (Út, 12. 11. 2019 - 07:11)

Další snaha o záchranu fikce.

Návštěvník (Út, 12. 11. 2019 - 02:11)

Jak jednoduché.Je to tak

Mimon (Út, 12. 11. 2019 - 00:11)

Najděte si na mapě železniční viadukt v Mimoni.A najděte si Zahradnickou ulici.A pochopíte, že jakože Klára si vše vymýšlí.

Emil (Po, 11. 11. 2019 - 23:11)

Ty jsi paranoik. Proč by to tady ty lidi dělali? Zrovna Klára úž dávno spí a nemá to vůbec zapotřebí.

Marek (Po, 11. 11. 2019 - 23:11)

Další schizofrenní vlákno, kde si jedna osoba píše ve více postavách. Něco jako Romové - žijí tu mezi námi ...

jojo (Út, 12. 11. 2019 - 06:11)

přesně tak. Pokud chceš fabulaci, tak jsi tady správně. Ale tady se budeš časem nudit

Klára (Po, 11. 11. 2019 - 19:11)

Návštěvníku, bylo to s Liborem samozřejmě moc hezký i přes pipinku. Hlavně ho přešla ta dušičková depka a zase se uvidíme o víkendu. Tady v Mimoni je taky blbý počasí, zima a mlha a zataženo, ale venku jsem se vyčůrala stejně. Šla jsem s kámoškou,potřebovala jsem hodně a pod viaduktem jsem si rychle stáhla kalhoty a punčocháče s kalhotkama a čůrala jsem ,zatlačila jsem,aby to bylo rychle a aby mi pipinka moc nenastydla. Kámoška chtěla taky,ale že to vydrží až k nám a pak si došla tady,ale nešla jsem s ní, to chodíme jen s Nikolou a pak jsme tady dělaly věci na příští týden na prezentaci ve škole. Ale sama mi řekla,že čůrala hodně a že jí to trochu pálilo, tak jestli už nebyla nastydlá od jindy a nechtěla právě venku to pustit. Ségra už je doma a jsme v pohodě, taky říkala,že čůrala venku,ale jinde a dopoledne,protože byli se školou na zvířátkách se podívat a chtělo se i jiný holce a učitelka je poslala se vyčůrat za roh. Už se těším do pelíšku, dnes byl hodně náročný den ve škole a jsem trochu unavená takže asi budu brzy chrnět.

Martina (Po, 11. 11. 2019 - 21:11)

Tak se hezky vyspinkej a jsem ráda,že jste všichni v pohodě. Dobrou.

Klára (Ne, 10. 11. 2019 - 18:11)

Byla jsem dva dny s Liborem a u něj v Liberci a prožili jsme prima volno. Už jsem doma zase u mamči a ségry a ta byla smutná a zase zvědavá,co všechno jsme dělali s Liborem. No tak si budeme trochu večer tajně povídat. Ozvu se.

Návštěvník (Po, 11. 11. 2019 - 10:11)

Tak se ozvi jaké to bylo s Liborem a jestli dnes budeš mít bezvadně vykreslené čůrání,ale ať ti nenastydne pipina alespoň u nás je mlha a zima.

Jukl (So, 9. 11. 2019 - 15:11)

Kundalini

Rosťa (So, 9. 11. 2019 - 12:11)

Jak to tohle k tématu ?? Ze začátku diskuze není špatná ale pak se to nějak celý motá.Je mě to celkem jedno ale nepochopil jsem jako to trauma autora tak prosím o vysvětlení. Děkuji.Jinak si pište co chcete vaše věc

Kája (So, 9. 11. 2019 - 11:11)

Potvrdilo se co ? Že si odpovídáš sam sobě ? Dědo Lojzo

Tonda Vlas (So, 9. 11. 2019 - 12:11)

Nech brouka žít!!!

Host (So, 9. 11. 2019 - 11:11)

Hm , a jak jste na takovou píčovinu přišla Kájo? Já jsem pravidelným přispěvatelem také a tohle by mne nenapadlo, ikdyž nevím zda je příběh reálný nebo ne.

abys (So, 9. 11. 2019 - 11:11)

sz toho zmatku v hlavě nakonec nechytla schizofrenii.

Reklama

Přidat komentář