Reklama

Incest

luci (Čt, 20. 2. 2020 - 09:02)

Otázka indiskrétní , je mi dvaatřicet .

Tomino (Út, 25. 2. 2020 - 00:02)

Jen abych si udelal lepsi predstavu na vekovy rozdil k hosanovi :-)

Abe (So, 4. 1. 2020 - 21:01)

Manželka, když je hotová, tak můj penis "vyplivne" a za chvilku spí jak Růženka. Ví, že si stím poradím sám.

Abe (Pá, 3. 1. 2020 - 20:01)

Pokud si to přeje. Pokud ne, mohlo by to být považováno za znásilnění. Ne každá je po pořádném orgasmu svolná k dalším hrátkám.

Návštěvník (Pá, 3. 1. 2020 - 14:01)

Jj, to samé po mě chce ta moje a tak to děláme, pokud můžu.

Netta (St, 1. 1. 2020 - 09:01)

OK

drban (Ne, 15. 12. 2019 - 02:12)

Ty vole, ty jsi pičus.

Majo (Út, 10. 12. 2019 - 07:12)

Ja kdyz jeste chodil na zakladku tak jsem kazdy vecer pozoroval s palandy sestru jak si masti buchticku,je o dva roky starsi,a bylo to vzrusujici

Abe (Ne, 24. 11. 2019 - 22:11)

Incest je, když dojde k pohlavnímu styku, neboli pronikne penis do pochvy přímo příbuzné osoby. Já takovou zkušenost nemám, ale přesto si nejsem jist. Matka mne nutila pod dohledem onanovat od dětství (původně přírostlá předkožka). Jak se mi postavil, tak jsem musel. Aby mne vzrušila, svlékala se a také masturbovala. Upozorňuji, že jsme se jeden druhého ani nedotkli. Neznal jsem co je pusa, pohlazení, nebo objetí. Později kšeftovala s mým spermatem na léčebné a kosmetické účely. Chtěla abych se neoženil a otročil v její domácnosti. V osmnácti jsem od ní utekl a po vojně se oženil. Manželce řekla, že jsem se před ní často honil. Ta odvětila, že to dělám pořád, nejen před ní, ale i před tchýní. Vyhonil jem se i před nimi a byl klid. Manželství mám spořádaně dlouholeté. Kdykoli chce manželka mrdat, vrchovatě jí uspokojím.

David (Pá, 15. 11. 2019 - 17:11)

Tak je jednodušší si vytvorit s nevlastni matkou takovej kamaradskej vztah to co bych si k vlastni nedovolil sem si k macese dovolil, vim ze na ni tenkrat matka zarlila ale utesoval sem ji ze nemusí...

Miloš (Pá, 15. 11. 2019 - 07:11)

Je to už dávno, ale mám krásný a velmi příjemný zážitek, ktery neni až tak úplně incestni, ale ma k tomu blizko. Naši se brzy rozvedli a otec si našel jinou, mladší a měli rodinu. Říkal jsem ji také "mamko" a jako k mamce jsem se k ni choval jsko syn. Po 13ti letech se též rozešli a ja - už středoškolák - jezdil dál k nim na občasné návštěvy jako dřív.
Otec už bydlel jinde a my s 2.mamkou meli stale důvěrnější vztah. Chodili jsme spolu i tancovat. Byla milá, příjemná a dovedla se se mnou bavit i o intimnich věcech, což má biologicka matka nedělala. Časem došlo i na horké vášnivé polibky, až jsme skoncili v posteli nádhernou souloží bez ochrany. Sice jsem už nebyl panic, ale byla to moje velká životní škola a zkušenost včetně mého prvniho orálu v životě, kdy jsem pod jejim zkušeným vedenim poznal hodně z tajemství ženského těla. Bylo to jen jednou, ale úžasné. A cítil jsem ještě větší vzrušení, že souložím s vlastni mamkou, i kdyz to nebyla moje biologicka. Takovy" falešný incest" ale ja to citil jako pravý a mamka taky.

Van (Pá, 15. 11. 2019 - 23:11)

Proč jen jednou? Kdo nechtěl? I děti by jste spolu mohli mít.

David (So, 16. 11. 2019 - 15:11)

Ja bral nevlastni matku proste jako tetu ,říkám ji jmenem a respekt k ni moc nemam , bylo mi líto ze si nasi nerozuměli, otci nic nechybelo ale matka zustala sama i pres svuj vek se mi libi víc

petr (Ne, 10. 11. 2019 - 20:11)

Mou mámu jsem dostal do postele tak, že to nakonec sama chtěla, protože jsem ji jednou vyfotil, když byla opilá na mol v takových pózách, které byly pro ni hanbou. Pohrozil jsem, že to ukážu babičce. Naše společná fotka s orálně byla vydařená. Když se matka přede mnou poprvé donutila a svlékala, byl to vrchol rozkoše. Jak se styděla, byla síla, ale prošlo ji to, a často se oddáváme sexu, nyní spontánně. Asi jí to udělám dobře, když při tom křičí a třese se.

luci (Ne, 10. 11. 2019 - 22:11)

Jsi pěkný vyděrač , vím o čem to je když ženskou diskreditujícími záběry vydírají . Ale kdo chce aby byla po vůli , tak udělá cokoliv aby ji dostal . Jednoduše , účel světí prostředky .

David (Ne, 10. 11. 2019 - 23:11)

Spis výmysl

petr (Ne, 10. 11. 2019 - 23:11)

Ne, ona dodnes neví, že jsem naši premiéru natáčel, - stoji to za to vidět výraz její tváře, když si zvedne sukni, a pocítí první dotek prstů na klíně. Vždy předehra je nejvzrušivější. A prsty ve vagíně poprvé odstoná, ale je hned mokrá, ved dlouho to neměla

Anonym (Ne, 10. 11. 2019 - 20:11)

Zdravím všechny amatérky zároveň i matky . Dlouho jsem uvažoval zdali mám zde něco psát ale jelikož již dlouho přemýšlím rozhodl jsem se že v mojí situaci mi možná právě tento portál pomuže. Můj problém je velmi citlivý a opravdu nevím kde se obrátit. Předem bych se rád obhájil že určitě nejsem žádný úchyl spíše zde píšu a rád bych slyšel názor některé matky. Již delší dobu pozoruji že mě něco přitahuje ke své matce. Je jí cca 48 pěkná postava super ženská . Představy v hlavě jsou někdy neúnosné. Otec má jistý zdravotní problém který mu nedovoluje soulož . S matkou jsem se několikrát otevřené bavil kdy mi řekla že ji to chybí ale necitil jsem z její strany žádné náznaky . Když jsem se s ní bavil několikrát jsem ji naznačil že by h se nezlobil jako syn kdyby si na sex někoho našla jelikož otec nemuze. Ona mi sdělila že si to nedokáže představit s někým cizim. Několikrát jsem přemýšlel že bych to na ní zkusil třeba se jí jenom dotknout ale mám strach jak zareaguje . Tímto bych chtěl slyšet názor třeba někoho kdo má s něčím podobným zkušenost. Popřípadě radu matky jak by reagovala vazne je to pro mě hodně citlivé a již dlouho mě to trápí snažil jsem se to dostat z hlavy ale nejde to . Budu rád nějakou odpověď od reálné matky a doufám že mě zde nebude mít za největšího úchylka

No (Ne, 10. 11. 2019 - 22:11)

To já mám to samé akorát že v jiné situaci. Máma je rozvedená ale nechci nějak dotazama narušit rovnováhu rodiny.

David (Ne, 10. 11. 2019 - 21:11)

Asi hodne otevrena debata , kdyby za mnou prisla matka a svěřila se mi tak bych se taky snazil ji vyhovet ,tezko ti tu napise zenska která by nechala syna zastoupit manžela

Reklama

Přidat komentář