Reklama

Lechtání partnerky

Tak to už je moc.. dokud tady psaly jenom samé stydlivky, které prý zbožňují lechtání, ale nikdy nebyly schopné odepsat, tak aspoň bylo co číst, ale teď se tady začíná psát o cucání nosu dívka s dívkou??
Toto má být téma lechtání partnerky a ne lezbení se s jinou holku kvůli ocucávání nosu... to ocucávání nosu musí být nudné oproti ocucávání bradavek nebo bosých chodidel, tak nechápu co pořád řešíte - no určitě to nelechtá 8-)
To musí být vážně zábava stýkat se s holkou kvůli ocucávání jejího nosu :-D

Olin (Ne, 10. 11. 2019 - 11:11)

Asi to tak nějak vyplynulo z diskuze, ty holky a cucání. Ale je fakt, že co se týče lechtání, tak prakticky žádná holka či žena neodepíše. Nejvýš tak 2, 3 z dvaceti, a i tam je potom většinou nějaký zádrhel.

Fajnkluk (So, 9. 11. 2019 - 00:11)

Holky, co mají rády lechtání, pište na [email protected] ;)

Janca (Pá, 8. 11. 2019 - 22:11)

Renata, Karolína, Zuzanka: A nechcete si o tom napsat? Ráda si popovídám. Kdyžtak pošlete jaký máte mail
Janča

Jakobynym (Pá, 8. 11. 2019 - 20:11)

Je tu nějaká holka která není starší 22 let a chtěla by někoho lechtat? Přijde mi tato myšlenka děsně vzrušující.

Návštěvník (Ne, 28. 3. 2021 - 20:03)

Já bych taky rad aby mi někdo zlechtal holky strakonice ozvěte se už se nemůžu dočkat prosím SMS

PETR (Ne, 3. 11. 2019 - 09:11)

AHOJ.JMENUJI SE PETR.JEMĚ 55LET.MÁM HROZNĚ RÁD ŠIMRÁNÍ NACHODIDLE
BYL BYCH RÁD KDYBY SE OZVALA DÍVKA KTERÉ TO NEVADÍ,ŽE JEMĚ TOLIK.
PIŠ[email protected] BUDU RÁD.ZATÍM JEN ZÁVIDÍM.(39-40)I MLADŠÍ.

PETR (So, 2. 11. 2019 - 09:11)

ahoj.najde se tu nějaká dívka,žena která by se chtěla šimrat i semnou?piš.
[email protected] jsem z říčan.tady nevím ožádné.můžeš i volat.737970226.budu rád.

PETR (So, 2. 11. 2019 - 09:11)

nojo. všichni tu povídáte o šimrání ale chtělo byto trochu slušnosti!jsou tu iděti.

PETR (Pá, 1. 11. 2019 - 21:11)

čágo,holky.já mám taky rád šimrání na chodidle.jo kdyby se tu nějaká dívka našla
bylo byto paráda.chcešli být šimraná,a lehce lochtaná napiš[email protected]
ale jen otom nemluv a pod navěc.je to příjemné.a nejen na noze.

Návštěvník (So, 26. 10. 2019 - 23:10)

Ahoj, mě jednou o prázdninách zelechtala sestrenice s jejím klukem.. Sestrenice mi držela ruce a její přítel mě lechtal... A to kuli tomu že jsem jim něco nechtěla říct (trvalo to asi 15min než jsem jim to řekla) a chci oplatí poradíte nikdo jak na ně......

Simca (So, 26. 10. 2019 - 20:10)

Ahoj, je mi 13.. Jsem strašně lechtivá.. Nekdo kdo by chtěl.. Můj ig @no_prostě_síma děkuji ❤️

Tomáš (Pá, 10. 1. 2020 - 16:01)

Mě je taky 13let a moc rád bych tě zlechtal.Kdyžtak piš na email [email protected]

Ahoj Simonko,
já mám hodně rád strašně lechtivé holky, které se moc rády nechají pořádně zlechtat :-)
Napiš mi na mail a dohodneme se na tom zlechtání, jestli budeš chtít 8-)

Ahoj Simčo,
já mám hodně rád strašně lechtivé holky, které se moc rády nechají pořádně zlechtat :-)
Napiš mi na mail a dohodneme se na tom zlechtání, jestli budeš chtít 8-)

Ahoj Simonko,
já mám hodně rád strašně lechtivé holky, které se moc rády nechají pořádně zlechtat :-)
Napiš mi na mail a dohodneme se na tom zlechtání, jestli budeš chtít 8-)

Realman (Po, 28. 10. 2019 - 22:10)

Nic mi to nenašlo, když jsem to zadal do vyhledávání :D

Tajemnik (Čt, 17. 10. 2019 - 23:10)

Nekdo na pokec je mi 14

Jindřich (Pá, 27. 9. 2019 - 19:09)

Najdu tu někoho okolí olomouc ?

Jan (Čt, 12. 9. 2019 - 07:09)

Přítelkyně je fakt mega lechtivá a nejde ji lechtat dýl jak 15 sekund. Tak si říkám, nevíte jak to dělají ty holky v těch videích, že to tak nějak vydrží třeba 5 minut? :D

Reklama

Přidat komentář