Reklama

Chiropraxe

Merkur Ivo (Ne, 10. 11. 2019 - 01:11)

Vyborne n
apsane!Jsem z
Chebu

Cigla bejvavalo (Ne, 10. 11. 2019 - 01:11)

FL chiropraxe

koníček, vrchní (Pá, 2. 9. 2011 - 09:09)

Pan primářMUDr Karel Malina...40 tisíc to nemí, ale 4 ticíce ano, ona jetam duševní choroba - megalomanství, K těn 4 tis. je nutniopřipočítat asi 2 tisíce nepovedených a zničených páteří, z nich asi 80 % bylo nutno hned operovat. Tyto zničené páteře jsou přetřásány i v Berlíně, jako odstrašující případy s podivem, že ho už nezavřeli - Wer ist doktor malina !!! nepříčetně na mě řval prof. Lidner z Carité nemocnice. K.

Milan (Út, 23. 8. 2011 - 18:08)

Mgr. Jan Šimon, máte s ním někdo nějaké zkušenosti? Opravdu je takový Machr, jak se tady píše? Rád bych ho navštívil, ale nechci dopadnout jako invalida....

Marta (Po, 11. 7. 2011 - 06:07)

Dobrý den, prosila bych kontakt na dobrého chiropraktika v okolí Bruntálu. Věřím, že nějaký v dosahu bude. Děkuji moc. [email protected]

Suzanna (Po, 30. 5. 2011 - 10:05)

Dobrý den, nemohl by mi někdo doporučit nějakého dobrého chyropraktika, ostéopata anebo lidového léčitele v ústeckém kraji. Žila jsem 30 let v zahraničí a jaksi to tady moc neznám. Jsem po menším úrazu a potřebovala bych to vše dát do pořádku, ale bojím se že nalétnu nějakému šarlatánovi.....:-(

Děkuji předem za odpověď.

Antonín Karlík (Po, 30. 5. 2011 - 10:05)

Kde je ten hotel DUM?A...Nevím jestli píši do správné rubriky,ale jasem již docela zmatený svou chorobou. proto píši i sem.
Vážený pane doktore,doktorko,prosím o pomoc,
přeji dobrý den.Dovolte,abych se představil,jsem muž 60let,nejsem zavalitý konzument všeho špatného,ale střídmý pán,jenž zdědil po předcích choroby jenž jsou nepříjemné, i sám si něco vypěstoval
Ale k věci.
Přiznávám se ,že název léčebné metody Chiropraxe slyším zde poprvé .
S chorobou parkinson se již potýkám 12 let, s tím jsem se již smířil,ale přibývají další potíže,asi záda s tím související bolesti nohou,přestávám chodit,nohy jsou abnormálně slabé,pálivá a silná bolest ve stehnech a v oblasti lýtek,nedokáži někdy chodit o berlích břišní orgány vypovídají poslušnost.Lékaři již nevědí kudy kam.Navštívil jsem také dobrého doktora,zabývá se tradiční čínskou medicínou-diagnoza dle jazyka.Dle jeho vyjádření můj jazyk svědčí o dlouhodobém vyčerpání základních složek těla,naznačil mi ,že mi není pomoci.Jiní lékaři v tomto oboru nebyli tak skeptičtí.I přes tento argument se snažím stále bojovat.Vím,že trpím nevyléčitelnou nemocí,zázraky se někdy dějí.Nechci ze dne na den se zbavit potíží,ale cítím že ještě jaká-si naděje existuje v zmírnění doprovodných problémů.

Děkuji Vám a přeji hezký den. Antonín Karlík

Kontakt. Antonín Karlík,V rámech 273

58001 Havlíčkův Brod

Tel: 607 921 308

e-mail:[email protected]

jirka (St, 25. 5. 2011 - 10:05)

Mgr Jan ŠIMON
TEPLICE
PO-PA 19-20hod volat na číslo 417 882 117
nebo 773 297 779
Nebo PO-PA 15-20hod volat na číslo
774 522 625
Sídlo má na Zimním stadioně TEPLICE po předchozí domluvě přijde a "rozlámání" komplet celého těla stojí 300,- korun.
Jinak si ho zvou do Rakouska a Německa, kde dělá chiropraxi celým vesnicím!!!
Pan MACHR, který umí a POMUŽE!!!
Pokud máte doklady od doktorů a popř. snímek RTG a jeho popis vemte sebou, umí vše dobře číst a je schopen se zaměřit právě na ten VÁŠ problém.

Jirka Sirka (Po, 23. 5. 2011 - 12:05)

vyborny chiropraktik je v...Musím se smutkem oznámit, že jsem tam byl, našel na něj spojení, ale dne 20ho května 2011 jsem se dozvěděl, že pan Šimon je po mrtvici. Je mi to moc líto, moc bych ho potřeboval a spousta dalších lidí taky. Byl jsem u něj v minulosti a je to PAN MACHR!!!

Jana (Po, 28. 3. 2011 - 18:03)

Mam kontakt na chiropraktika v Opavě, MUDr.Oleg ZHUR 736 767 780, je vyborný!

lenka_CFS (Po, 28. 3. 2011 - 13:03)

Dobrý den,
chtěla bych poprosit? Byl někdo u pana Molnára? Zajímá mě, jakou formou dělá ošetření?? Jestli je to něco jako klasická fyzioterapie nebo jinak. Kdysi jsem absolovovala chiropraktické ošetření v Německu a nikde jsem v ČR dosud nenašla podobně provedné ošetření.
Díky předem za odpověď.

Lenka

Dáda (Ne, 30. 1. 2011 - 13:01)

Znáte prosím nějakého dobrého chiropraktika/fyzioterapeuta v Praze nebo okolí? Díky.

Honza KoníčekR (Út, 18. 1. 2011 - 00:01)

Nezná někdo tel.číslo na...Pan primářMUDr Karel Malina pracoval 4O let ve společnosi Františkovy Lázně a.s.kdena konci HO VLÁDNOUCÍ ČÍŠNÍCI SILNĚ NASRALI A TAK ODEŠEL PRACOVAT JAKO VEDOCÍ LÉKAŘ SPOLEČNOSI cpi fORTUNllÁZENSKÝ DŮM PRAHAKDE PRACUJE VpÁTEKt 9-14 A V NEDĚLI 13-17 HOD.tELEFON 354 542 851 NEJLÉPE V TYTO DVA DNY VEČER.mÁ NA KONTĚ PRES 40 000 výhřezů vyléčených na první pokusPRAHA11
.

Studena K,zap.cechy (Út, 9. 6. 2020 - 01:06)

Vyborna reklamicka,zdarma??????

pavla (Po, 29. 12. 2008 - 00:12)

dobry vecer, muzete, prosim, nekdo poradit sikovneho chiropraktika v plzni nebo okoli????
diky .-)))))

Pubel (Út, 2. 12. 2008 - 09:12)

vyborny chiropraktik je v Teplicich na hokejovem stadionu a jeho jmeno je Šimon.dělá jak pro fotbal,tak i pro hokej a zvou si ho do Německa a Rakouska,kam potom soustředí lidi,kteří se od něj nechají "rozlámat".Sám jsem u něj X krát byl a stalo to asi 300,- pokud nepodražil.Jeho tel číslo napíšu,až tam puůjdu,má ho na dveřích a přijde pokud se sejde dostatečné množství lidí.nejprve si vás nechá na lampě nahřát a potom už to jde ráz na ráz!!!Jeho prace nemá chybu a praská ve vás,jak když lámete suché klacky do ohně!Celý výkon trvá několik minut a on už za chvíli nemá co dělat,ale ten váš pocit je úžasný-máte dojem,že se vznášíte.Podle stupně zablokování,je dobré tuto kůru opakovat,než vás rozláme do "měkkých" tkání a potom je na dlouhou dobu pokoj.

Jozef (Po, 1. 12. 2008 - 19:12)

Pan Molnar v nenavratne nezmizol. Mozte ist k nemu na Slovensko a to Trnovec nad Vahom pri Sali. Tal.: +421905997193

Alena (Po, 29. 9. 2008 - 15:09)

Prosim vas znate někdo chiropraktika na Zlinsku? dekuji

Ajaja!!! (Pá, 22. 8. 2008 - 00:08)

Pan Molnár teda zmizel v nenávratnu?!

Mgr. Ryšávková (St, 20. 8. 2008 - 01:08)

http://www.fyzioterapeutka.cz/?page=sluzby

Reklama

Přidat komentář