Reklama

Výprask před diváky

hanz (Po, 11. 11. 2019 - 23:11)

Jo a ty jsi tam jenom stála koukala a piču jsi nenastavila. To ti tak věřím luci.

luci (Po, 11. 11. 2019 - 23:11)

Mne samozřejmě vymastili také , já jen , že se zábava zvrtla .

luci (Po, 11. 11. 2019 - 09:11)

Ale v takovém případě to většinou výpraskem nekončí , ale začíná. Po nakládačce páskem , nebo rákoskou obvykle následuje nakládačka sexuální .

Hanka (Po, 11. 11. 2019 - 12:11)

jo jo to většinou končí ! nebo minimálně musí musí zadek po výprasku rákoskou pofoukat :)

Návštěvník (Po, 11. 11. 2019 - 09:11)

Ano, to je v podstate jistota, protoze ten chlap nebo chlapi jsou vyrajcovany na maximum. Takhle bych to mel i ja. Taky by nezustalo jen u vyprasku. Takovy slecny jsou opravdu hodne cenny.

Jíra (So, 9. 11. 2019 - 14:11)

Zuzano, co máš proti výpraskům?
Copak ty jsi nikdy nedostala pětadvacet na holou sedýnku?

Zuzana (So, 9. 11. 2019 - 17:11)

Já jsem měla tři sourozence a přísné rodiče a o výprasku vařečkou vím opravdu hodně. Jednou jsem přinesla třídní důtku, to bylo velké trestání, jenže to mi bylo 15 let, kdy se výprasky tak nějak předpokládají, a fakt jsem něco špatného provedla. Teď je mi 30 a nechci dělat sexuální hračku pro partu kluků.

Hanka (Po, 11. 11. 2019 - 07:11)

Zuzko, vždyt tě nikdo nenutí nebo jo ? :) velké trestání vařechou bylo u vás kolik ran?

Návštěvník (So, 9. 11. 2019 - 22:11)

Je to pravda. Proč by měla žena zažívat ponížení jen pro něčí obveselení? Přišlo to z USA tak proto.
Jak by se tvářili ti přihlížející, kdyby jim žena oslavující narozeniny řekla...Děkuji za přání a dárečky a teď šup všichni ohnout sundát kalhoty a já vám dám narozeninový výprask.Když bude chtít zažít výprask může to přece zkusit v soukromí.

luci (So, 9. 11. 2019 - 23:11)

Jenže v soukromí to ponížení nemá takový efekt . A některé chlapy ponížení ženy sexuálně uspokojuje .

Zuzana (So, 9. 11. 2019 - 13:11)

Já pořád nechápu, proč bych jako ve třiceti měla dostat jen tak brutální výprask, nejsem přecitlivělá, ale 30 ran pádlem nebo rákoskou je hodně brutální, v tom žádnou legraci nevidím. Kluci si rádi plácnou přes hezkou ženskou prdelku, to beru, ale takový hrozný výprask??? Ještě bych pochopila, že si parta kluků zaplatí na večírek slečnu, která se jim svlékne a nechá si od nich naplácat, nebo se nechá i seřezat., ale já po tom tedy opravdu netoužím.

Milan (Út, 5. 11. 2019 - 10:11)

Obdivuji holky a ženy, které dokážou absolvovat tenhle narozeninový výprask. Někdy asi před dvaceti lety to u nás v kraji byla dost populární zábava, pár holkám se to možná opravdu líbilo, další nechtěly být out, tak si to protrpěly také. Musím se přiznat, že bylo velice příjemné a vzrušující švihnout s párkráti přes vystrčený hezký baculatý zadeček mladé holky.

Petra (St, 6. 11. 2019 - 10:11)

Já si také myslím, že holky a ženy po narozeninovém výprasku moc netouží. Někdy v patnácti byl pro mě velkým strašák výprask na holou. A úplně nejnejnejvětší hrůzou byl výprak na holou před klukama.
Dnes už nejsem tolik stydlivá, co se týče mé nahoty a mužů, ale že bych chtěla dostat bolestivý a ponižující výprask jen pro jejich obveselení, tak to tedy ne.

Hanka (Čt, 7. 11. 2019 - 07:11)

Pro mě byl strašák výprasku na holou prdel od druhé třídy až do matury. :) a že jich bylo!! Nicméně s tím sem tam nemám problém ani teď.

Milka (Ne, 3. 11. 2019 - 11:11)

Tady nejde o ukázání zadečku, jako když se projdu po nuda pláži. Žena v hlubokém předklonu a trochu rozkročená poskytne pánům jinačí pohled, ale asi jsou holky, které právě to vzrušuje. Já bych svůj klitoris takhle nepředváděla

Marika. (So, 2. 11. 2019 - 21:11)

Jasně že jo, vařečkou, občas páskem, ale už je to skoro 20 let. Odehrávalo se to v předsíni, někdy u toho byl bratr nebo sestra, cíila jsem velký strach a bolest. .
Říkám si, že narozeninový výprask bude jiný, zábavnější, vzrušující.

Hanka (Po, 4. 11. 2019 - 07:11)

A bolela tě víc vařecha nebo pásek? hmmm v předsíni? jako ohnutá přes něco?

Návštěvník (Ne, 3. 11. 2019 - 11:11)

Mariko a jaký v tom bude rozdíl? Dostalas před sourozenci. U narozeninového to bude před více lidma. Takže bolest bude stejná jen tvůj zadeček uvidí víc lidí. Takže buď netrpíš přehnaným studem nebo tě právě tohle víc láká...

Tomáš (Čt, 31. 10. 2019 - 20:10)

Rád bych se seznámil s holkou, co chce zkusit reálnéj výprask.Jestli tě láká dostat jak neposlušná školačka,tak piš na [email protected]

Marika (Čt, 31. 10. 2019 - 15:10)

Troufám si tvrdit, že jedna každá holka a žena by si v skrytu duše přála vyzkoušet výprask na holou, odhodlá se k tomu možná tak jedna z deseti. Nahota, diváci a bití rákoskou je úžasně vzrušující kombinace. Já se k tomu teprve chystám a sbírám odvahu.

Reklama

Přidat komentář