Reklama

Děti a punčocháče.

Old school (Po, 18. 11. 2019 - 13:11)

A ty si v súčasnosti ešte dieťa? Názov témy totiž znie "Děti a punčocháče." a teda to, že sa diskutujúci vracajú do čias svojej mladosti je úplne legitímne.

K2kamarat (Po, 11. 11. 2019 - 20:11)

Okrem nás dvoch ešte dvaja chlapci a traja mali dnes na tv spodky ostatný nič. Zatiaľ.

K2 (Ne, 10. 11. 2019 - 16:11)

Ani veľmi nie.

Petr (Ne, 10. 11. 2019 - 15:11)

To by mě taky zajímalo.

K2 (So, 9. 11. 2019 - 20:11)

Nechcel som sem už písať, ale dnes bol u mňa kamarát. Mal som na sebe prvý raz tie klasické. Dal som si na ne kraťasi. Kamarátovi sa veľmi páčili, ale, že by chcel také čierne. Neviete vyrábajú sa také a ak áno kde sa dajú kúpiť. čítali sme si dlho veľa príspevkov. Sú všeliake ale mnohé zaujímavé. Preto som sa rozhodol že napíšem. Musel som si dať aj dole kraťasi lebo chcel vedieť ako vyzerajú. kamarát chcel aby som ostal len v pančuchách. Potom si ich aj on vyskúšal a požičal som mu ich aby doma úkázal aké chce. Do školy som si ich ešte neobliekol, lebo som sa bál že bude v ních veľmi teplo. Aj keď sú hrubšie bolo mi v nich príjemne.

Koľko (So, 9. 11. 2019 - 23:11)

rokov máš K2?Lebo nepíšeš ako mladý školák.Vypadá to na podstatne staršieho muža.

K2 (Ne, 10. 11. 2019 - 08:11)

Ak píšem bez chýb a celé vety som dospelý? Super!

medisko (Ne, 10. 11. 2019 - 10:11)

Ten tvoj pravopis má rezervy, ale mne to nevadí. Uznavam, že na svoj vek sa vyjadruješ kultivovane.

Aleš (Ne, 10. 11. 2019 - 14:11)

Pánové nevien co tu řešíte, jeden ho kritizuje za gramatiku, druhému se nezdá věk. K2 nevšímej si je a piš své zkušenosti. S kamarádem jste ve třídě ste jen vy v punčocháčích nebo je nosí i jiní kluci?

A (Ne, 10. 11. 2019 - 00:11)

mám pocit,že tu stále vypisuješ pod rôznymi menami.

A (Ne, 10. 11. 2019 - 00:11)

mám pocit,že tu stále vypisuješ pod rôznymi menami.

Tirolak (So, 9. 11. 2019 - 23:11)

Na Slovensku ich vyraba Tatrasvit Svit. Detske vo velkosti do 160 ponuka na e-shope. Pre dospelych 180 len vo svojich podnikovych predajniach.
A potom podobne polske Agata + predava e-shop wwe.pancuskovo.sk
A v Cesku zase pancusky Misa, detske aj pre dospelych klasicke vrubkovane na stranke www.detskepuncochace.cz

medisko (Pá, 8. 11. 2019 - 08:11)

Boli aj tyrkysové. Tie prvé vydržali bez problému 2-3 sezóny, niektoré som mal aj dlhšie. Ich nástupca dnešný Roko vydrží tak 2-3 mesiace. Zo znižujúcou kvalitou aj adekvátne rástla ich cena. V 80 tých rokoch boli veľkým hitom a čoskoro sa stali podpultovým tovarom. Vtedy som si myslel, že pancuchace sa natrvalo zaradia do mužských šatníkov, ale opak sa stal pravdou. Dnes v celej Bratislave poznám jediný obchod kde ich mávajú. Dajú sa kúpiť našťastie v eshopoch a za prijateľnejšiu cenu ako v kamennom obchode.

Nikto (Pá, 8. 11. 2019 - 14:11)

Súhlasím s tebou, že čím horšia kvalita pánskych pančucháčov, tým vyššia cena. Po návrate z vojenčiny som si zaobstaral(po známosti pod pultom) dvoje pánske pančušky a na striedačku som ich nosil dennodenne a vydržali mi viac ako dve sezóny. Tie novšie vydržali sotva jednú sezónu. Kupoval som ich v Taranskej Lomnici v obuve, alebo v Starom Smokovci v textile.

Tirolak (Pá, 8. 11. 2019 - 23:11)

Pocas mladych rokov som nosil vrubkovane aj na strednej skole. A dokonca vtedy boli aj krepsilomove. Tie sa dali viac natishnut, cislo 160.
Po dlhych rokoch som objavil pred 2 rokmi internetovy obchod. Kde su v ponuke aj pre dospelych. Podobne ako v minulosti vrubkovane bavlnene s primesou zmesi.

Petr (So, 9. 11. 2019 - 06:11)

Udělej mu reklamu a napiš víc, takových není nikdy dost a kluků, kteří punčocháče shánějí, přibývá.

Tirolak (So, 9. 11. 2019 - 09:11)

Sice som uz o tom pisal, treba si prelistovat dopredu prispevky.
Ten internetovy obchod je na Slovensku pancuskovo.sk. Ponuka pancusky vrubkovane bavlnene so zmesou, Agata+., vo velkostiiach od 2-S az do velkosti 5-XL.Su vo viacerych farbach. Ja som si objednal pred 2 rokmi hnede.Ved predtym som tiez len take nosil. A to este aj ako stredoskolak. A to aj krepsilonove.
A ako som cital na viacerych strankach vraj pre dospelych sa daju objednat vrubkovane pre dospelych na stranke www.detskepancuvhace.cz

Návštěvník (So, 9. 11. 2019 - 09:11)

opravujem adresu, nakolko som urobil preklep:
www.detskepuncochace.cz

ivan (St, 6. 11. 2019 - 17:11)

Vzpomněl jsem si na příhodu ze střední školy, někdy kolem roku 1960, nevím o co šlo, přišel jsem když už bylo skoro po všem, ale dva kluci si ve třídě ukazovali jaké kdo má punčocháče, před holkami, bylo nám asi 15 - 16let.

Laco (Čt, 7. 11. 2019 - 07:11)

Tie roky som nezažil, ale ešte v 90tych rokoch nebol problém vidieť 14-15 ročného chlapca v pancuchacoch a na strednej som mal tiež zopár spolužiakov ktorí ich nosili hádam až do maturity. Ale nosili aj pánske take melírované.

Reklama

Přidat komentář