Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Radka (So, 9. 11. 2019 - 20:11)

Pleteš se, u mě jde o zamilování se a když někoho milujeme tak chuť na toho člověka k tomu přece patří.Kdybych jí nemilovala byla by mně ukradená a nestýskalo by se mi a nebrečela bych i před manželem po ní.Ale já po ní smutním,takže tak.

Ota (So, 9. 11. 2019 - 19:11)

Neodpověděla mu nic. Ale on se jí neptal.Spíš to konstatoval.Jen jsem k ní ležel přitisklej a pusinkoval ale ona nic nedělala tak jsem jí radši nechal.

Návštěvník (So, 9. 11. 2019 - 17:11)

aby to taky milu bavilo když je tu označená za psychopata.být jí už by mě to nebavilo...

Roman (So, 9. 11. 2019 - 17:11)

I proto myslim že nepíše.

jo (So, 9. 11. 2019 - 16:11)

no ale bez Milči diskuze zanikne

Návštěvník (So, 9. 11. 2019 - 16:11)

Nemáš přehled,důchodkyně si nechtějí psát s Milunou.

Roman (So, 9. 11. 2019 - 17:11)

Tak i kdyby nechtěly důchodkyně vždyť je to jedno.Jsou to jiný světy tak se nedivim že to mezi nimi to psaní už neklape,ono je to oboustranný.Myslim že už to nebaví ani Milunu.Ale jak někdo píše, zanikne to.

bianka (So, 9. 11. 2019 - 17:11)

Jiné světy? No díky Bohu.:-)

Lalla (So, 9. 11. 2019 - 17:11)

Romane, předpokládám, že za důchodkyni označuješ i mne :). Dobrá, jsi jistě mladinký kluk, který nemá tolik nažito v dobrém i zlém jako já a možná tady skutečně já a ostatní vadíme. Jen si nemyslím, že to tak vidí Miluna, ono sem totiž mnoho dvacetiletých nebo třicetiletých nepíše, prostě postava Milu není pro ně téma. A těch pár jako Andrea, Die mají zhruba stejné názory jako "důchodkyně". Hele, pokud budu opravdu nevítaná, poznám to a stáhnu se z tohoto vlákna. Měj a hezký večer

Ale ne (So, 9. 11. 2019 - 17:11)

Lallo, to se zřejmě ozvala nudící se Radka

Lalla (So, 9. 11. 2019 - 17:11)

Tak to by mě mrzelo ještě víc :(

Roman (So, 9. 11. 2019 - 17:11)

Kde vidíš Radku?

Lalla (So, 9. 11. 2019 - 17:11)

Romane, předpokládám, že za důchodkyni označuješ i mne :). Dobrá, jsi jistě mladinký kluk, který nemá tolik nažito v dobrém i zlém jako já a možná tady skutečně já a ostatní vadíme. Jen si nemyslím, že to tak vidí Miluna, ono sem totiž mnoho dvacetiletých nebo třicetiletých nepíše, prostě postava Milu není pro ně téma. A těch pár jako Andrea, Die mají zhruba stejné názory jako "důchodkyně". Hele, pokud budu opravdu nevítaná, poznám to a stáhnu se z tohoto vlákna. Měj a hezký večer

Roman (So, 9. 11. 2019 - 17:11)

Tebe jsem Lallo nemyslel.Nevim teda kolik ti je ale asi padesátnice? Kolem Miluny věku tu jsem asi hlavně já,Ota,Radka,Luboš?,dál nevim.Nemám odhad na věk Die a Andrea.Miluna by potřebovala někam mezi vrstevníky:)

Lalla (So, 9. 11. 2019 - 17:11)

Ale o tom to tady, Romane, taky je. O tom, že Milu v reálu přitahuje jen stejně nebo podobně problemové osoby jako je sama. A mezi vrstevníky znamená chodit do práce, tam komunikovat s kolegy atd. Rozhodně ne ty "podniky" kam asi chodí jak psala

Kača (So, 9. 11. 2019 - 15:11)

Já jsem sem kdysi psala. Milu znám tady odsud dlouho. Hodně mi připomíná mou sestru. To že sem nepíše, je spíše znak deprese, jak správně píše Aleš. Mohla i den předtím něco popít a to se potom depka hodně zhoršuje. A to počasí dnes je strašné...
A že jí soudíte, že nezná pocit viny, soucitu...co když je to naopak? Co když to vše, co zažila jí tak moc bolí, že to zakopala v sobě tak hluboko, že o tom nechce psát, mluvit?
Uvázala se na Lucku, protože jí miluje. Buď se najde někdo jiný, holka nebo muž, kdo ji zaujme a bude líp, nebo musí přežít do jara a pak se těšit na to, až bude moc ven. A snad se i vrátí Sergej, tak se o ní postará. Bude jaro, ono to uteče a bude jezdit autem na výlety. Třeba i za tou svoji láskou Luckou. To by bylo fajn. Kdybych byla Milu, šla bych do jakékoliv práce, šetřila bych si peníze, zima tak rychleji uteče a na jaře bych si užívala výletů za Luckou. Hezký den všem.
Milu, hlavu vzhůru, nic není tak hrozný jak to vypadá.

Roman (So, 9. 11. 2019 - 16:11)

Píšeš dost dobře, taky to tak vidim. Ale taky je možný že už nepíše že už si tu nemá ani s kym psát.Ono o čem pořád psát s důchodkyněma? Už tady má asi jen Aleše.A Otu už má vedle sebe:) Jo, dnes je počasí na hrábnutí.A čim ti Miluna připomíná svou sestru? Vypadá tak nebo povahou?

pozorovatel (So, 9. 11. 2019 - 14:11)

Já jsem myslel že Miluna nepíše kvůli tomu že nemá mobil a koukám že ani s mobilem když už má se nic nezměnilo.

Oto (So, 9. 11. 2019 - 12:11)

Navíc v Miluně "bobtná" neukojený sexuální zážitek s Luckou, což je její hlavní smysl života

Oto (So, 9. 11. 2019 - 12:11)

tenhlestav u Miluny známe už z minulosti. Je v tom Lucka, kterou nemůže mít u sebe a neumí si vysvětlit, jak je to možné, když ona tolik CHCE. Bylo to vždycky, když si někoho vyhlídla a on se choval podle sebe, ne podle Miluny. Jakmile by Lucku získala a ona by se začla chovat závisle jako ty třeba, už by to byla pro ni nuda a hledala by jinde. Ty jí pomoci nemůžeš, tady pomoc není. Miluna když si něco umane, tak to musí být a když ne tak se v ní mísí všechny možné emoce smíchané s nespokojeností a vstekem. Což ji může přivést až do cvokhausu, když to bude trvat dlouho

Reklama

Přidat komentář