Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Roman (So, 9. 11. 2019 - 16:11)

Píšeš dost dobře, taky to tak vidim. Ale taky je možný že už nepíše že už si tu nemá ani s kym psát.Ono o čem pořád psát s důchodkyněma? Už tady má asi jen Aleše.A Otu už má vedle sebe:) Jo, dnes je počasí na hrábnutí.A čim ti Miluna připomíná svou sestru? Vypadá tak nebo povahou?

pozorovatel (So, 9. 11. 2019 - 14:11)

Já jsem myslel že Miluna nepíše kvůli tomu že nemá mobil a koukám že ani s mobilem když už má se nic nezměnilo.

Oto (So, 9. 11. 2019 - 12:11)

Navíc v Miluně "bobtná" neukojený sexuální zážitek s Luckou, což je její hlavní smysl života

Oto (So, 9. 11. 2019 - 12:11)

tenhlestav u Miluny známe už z minulosti. Je v tom Lucka, kterou nemůže mít u sebe a neumí si vysvětlit, jak je to možné, když ona tolik CHCE. Bylo to vždycky, když si někoho vyhlídla a on se choval podle sebe, ne podle Miluny. Jakmile by Lucku získala a ona by se začla chovat závisle jako ty třeba, už by to byla pro ni nuda a hledala by jinde. Ty jí pomoci nemůžeš, tady pomoc není. Miluna když si něco umane, tak to musí být a když ne tak se v ní mísí všechny možné emoce smíchané s nespokojeností a vstekem. Což ji může přivést až do cvokhausu, když to bude trvat dlouho

Návštěvník (So, 9. 11. 2019 - 13:11)

Naprostý souhlas s tebou.Tohle co teď Miluna prožívá je kvůli Lucce.Vlezla jí na mozek.Už v minulosti se z pár lidí zcvokla.Je to její povaha.Hledá si smysl života jen v určitých lidech.A ty lidi když se pak nechovají podle ní přesně jak píšeš tak je z toho schopná upadnout do depresí.Momentálně se jí děje to co v minulosti a to všechno kvůli jedný ženský.

bianka (So, 9. 11. 2019 - 07:11)

Jsou stránky, kde se píše o absťácích po krátkodobém nebo dlouhodobém užívání drog. Miluniny příznaky tam jsou, třes, zvracení, nechuť k jídlu ale pláč jsem tam nenašla... možná to má kombinované, to ví SNAD jen ona. Ale jak tady někdo psal, ona prostě taková je, s tím bych nesouhlasila. Ona se v takovém stavu nenarodila.

Otázka (So, 9. 11. 2019 - 12:11)

A tys byla u toho, když se narodila???

ANO (So, 9. 11. 2019 - 12:11)

psychopatická osobnost se tvoří od narození. To jsou ty porody od 15let, potraty, neschopnost , žádné pocity viny, povinnosti, soucit, navázat vztah a když tak jen předstírat neb cestou je manipulace

bianka (So, 9. 11. 2019 - 07:11)

Psychiatři nejsou a ještě jich ubývá.... četla jsem. A když Miluna odmítla léčbu nebo nedocházela, nikdo jí tahat za ruku nebude, když něco zanedbali rodiče. Dokud neohrozí jiné na životě, nebo sebe /nezjistí se to/, nic se dít nebude.

bianka (So, 9. 11. 2019 - 07:11)

No nevím, říká se : Vybreč se z toho. Že se při problému uleví, když se člověk vybrečí. Každopádně podle mě Miluna potřebuje léčbu, léky, které by pravidelně užívala. Být pod dohledem psych. lékaře a pravidelně docházet na kontrolu. Což u Miluny není možné. NECHCE.

-Aleš- (So, 9. 11. 2019 - 07:11)

Oto, to cos popsal je nejspíš projev deprese. Jestli narážíš na užívání drog, tak lidi je berou aby naopak neměli takový stavy o jakých píšeš. U těch kamarádek znám jenom účinky pervitinu a heroinu. Po pervitinu je člověk živější, upovídanej, zajímají ho kdejaký blbosti, někdy agresivní. Pravda, nemá chuť na jídlo, ale plačtivej rozhodně není. Po heroinu je naopak klidnej a takovej vláčnější, někdy vypadá jako kdyby spal, ale okolí vnímá. Takže si myslím že jde o psychický problémy než o následky užívání nějaké drogy. Ledaže by měla absťák, ale nikdo tady ještě nepotvrdil, že by byla na něčem závislá, tak takhle od stolu nemůžu soudit. To bys měl poznat ty, když s tebou bydlí.

Andrea (Pá, 8. 11. 2019 - 23:11)

Otiku,kdy nastupujes do práce? Třeba tam bude prima kolektiv ,to je pak jedno co děláš, možná nějaká prima holka, protože Milča ta pravá není.Otiku je normálně zfetovana, bohužel

Ota (Pá, 8. 11. 2019 - 22:11)

Kde píšu jaký výmluvy? Psal jsem že budu vybalovat zboží.Aleši prosim tě chci se zeptat,taky tvoje holky koukaji mimo s takovym nepřítomnym pohledem? A pak třeba občas brečí a nechtěji ani jídlo? A nemluví?

výmluvy (Pá, 8. 11. 2019 - 21:11)

100 a 1 výmluva, proč nejde pracovat. To už známe.

bianka (Pá, 8. 11. 2019 - 20:11)

..........

právě (Pá, 8. 11. 2019 - 20:11)

něco zkusut. Mám obavu, že i na to je línej. A má podobný výmluvy jako Miluna.

bianka (Pá, 8. 11. 2019 - 20:11)

Ano.

Andrea (Pá, 8. 11. 2019 - 20:11)

Otiku, Milča je něčím sjeta nebo jen unavená

Ota (Pá, 8. 11. 2019 - 20:11)

Já nevim Andy je nějaká mimo.Ruce se jí třesou a každou chvíli brečí.Mám z ní divnej pocit.Je každou chvíli jiná.Nevim co dělat aby jí bylo líp.

(Pá, 8. 11. 2019 - 20:11)

po ránu absťák, jak jsi psal, potřebuje další dávku

Reklama

Přidat komentář