Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

(Pá, 8. 11. 2019 - 20:11)

po ránu absťák, jak jsi psal, potřebuje další dávku

Ota (Pá, 8. 11. 2019 - 20:11)

Lallo mně nic nenapadá co by mě bavilo ani si nejsem vědom že bych byl v něčem šikovný.Vemu to vybalování zboží a uvidim.A Milunka jen sedí a každou chvíli brečí, nevim co mám dělat,ani jíst nechce.

bianka (Pá, 8. 11. 2019 - 20:11)

Někdy musíme dělat i to, co nás nebaví. Málokdo má to štěstí a jeho práce je jeho koníčkem. Šikovnost můžeš získat, žádný učený z nebe nespadl. Jde o snahu se něco naučit, udělat to, co po mně chtějí. A vydělat si hlavně peníze. Přece se to tady píše.

Ota (Pá, 8. 11. 2019 - 21:11)

Ale hlavně ne to kam chodí čověk s nechutí protože se nedá pak v tom vydržet.Přece jen člověk tam tráví denně hodně hodin.

Oto, (Pá, 8. 11. 2019 - 21:11)

člověk se musí živit, nejlépe prací. Chuť nechuť

Ota (Pá, 8. 11. 2019 - 21:11)

To jo.Ale teď mám starost o Milunku,jsem tak rád že jí tu mám ale mrzí mi že v tak špatném stavu.

Oto (Pá, 8. 11. 2019 - 21:11)

tak si zvykej, to bude stále častěji.

nojono (Pá, 8. 11. 2019 - 18:11)

ale co když bude mít Miluna ráno tlakýýýý. To pustí Otu do práce?

die (Pá, 8. 11. 2019 - 18:11)

Oto tu práci zatím ber, časem třeba najdeš něco co je lépe placené. A v obchodě je hodně holek tak se můžeš s někým seznámit.

to je (Pá, 8. 11. 2019 - 17:11)

všechno marný, Miluna ho stáhne na dno.

Ota (Pá, 8. 11. 2019 - 10:11)

Já jsem včera ukrajincum řekl že už nebudu mít čas aby nepřicházeli.To už je mimo Milunku a Sergeje tak to nechci.Dvě chlastačky stačí.Právě ta váha,s chlastem se nekamarádí.Jinak nevim pořád nic co se kolem nich děje.Ani mi zatim nenapsala kde je.A práce asi půjdu vybalovat zboží někam.Dneska to dělaji i chlapi.Kašlu už na nějaký fabriky.

jo (Pá, 8. 11. 2019 - 12:11)

dobře jsi udělal, je vidět, že se do všeho zatáhnout nenecháš. A vybalování zboží není ostuda. Co když při tom narazíš na někoho, kdo ti dá dobrý tip na něco lepšího? Tyhle náhody se stávají, jen když vyrazíme mezi lidi a nesedíme doma.

Ota (Pá, 8. 11. 2019 - 12:11)

Horší je že já mám jen základku,tak nevim co lepšího se dá najít.No neni to snadný ale fabrik už mám až po krk.Milča se mi neozývá tak jsem zase sám.

tak (Pá, 8. 11. 2019 - 13:11)

se něco nauč

Ota (Pá, 8. 11. 2019 - 13:11)

Já nevim co, já nic neumim.Můžu vykonávat jen pomocné práce.Tak mi Milunka přijela vlakem a je něčim nadupaná a šla si lehnout.

Oto (Pá, 8. 11. 2019 - 17:11)

Rozhodl ses pro doplňování zboží, soustřeď se na tu práci a dělej ji, jak nejlíp umíš. Pro začátek stačí. JEN základka není překážka, můžeš být třeba manuálně šikovný, což zase lidi s titulem moc neovládají :) Možná jsi ještě neměl příležitost si vyzkoušet něco, co by tě opravdu chytlo a bavilo. Když budeš zatím dělat práci, která tě zatím bude živit, můžeš koukat okolo "kde co lítá".

Tak (Pá, 8. 11. 2019 - 14:11)

ty pomocný práce v nějakém oboru začni vykonávat, dělej je dobře, zároveň se přihlas do nějakého kurzu, který s oborem souvisí. Na ty kurzy se bež poradit na úřad práce třeba A když budeš makat, budeš spolehlivý a přestaneš ubytovávat své nové kámoše, tak se snad něco naučíš....Lalla

die (Pá, 8. 11. 2019 - 10:11)

Oto ty místo aby jsi chodil do práce provozuješ ukrajinskou ubytovnu za chlast :-(
To je smutné, vzpamatuj se!

Ano (Pá, 8. 11. 2019 - 10:11)

Je to smutné, jak se Ota změnil. Začal chlastat a dieta mu bude k prdu. Po chlastu půjdou kila nahoru. A jak zase sedí jen doma, práci nehledá. No kam se za chvilku dostane. Dopadne stejně jak Miluna. Bude pendlovat s igelitkou. Ještě nedávno se dušoval, že by s UK nechtěl nic společného. Je k nepoznání.

Ota (Pá, 8. 11. 2019 - 10:11)

Pravda Bianko.Milunko napiš mi na pofil přesně kde jsi a já si pro tebe dojedu.Přece kvůli tomu že nemáš auto tam někde nezůstaneš.Ani nevim u koho.A uvidíme společně co Sergej.

Reklama

Přidat komentář