Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 10. 11. 2019 - 13:11)

ale toto je prognoza již z časů mých telecích let a před nima rudá prognoza od roku 48.A víš jak to nakonec dopadlo?:Hádej,můžeš klidně jednou.....Že v tom Rusku nemaj co žrát již od časů nevolnoctví,akorát jeden čas po 2 WW jo,to je východní blok živil a proto bylo paneláků,těch komunistických králíkáren na okraji Moskvy...Chruščovky se mě zdá a salám a bydlení v teple...ale pak najednou Gorbačov,perestrojka,sankce.Rusko,mráz......a nemaj tam co žrát.To si jako myslíš,že střední Evropa bývalých rudých satelitů tomu zabrání?Tak třeba Putin a jeho kremelská banda jestřábů by velice ráda,nato maj zde svou pátou kolonu agentů Kremlu jako je pan prezident Zeman...ale to se nestane!Orel si svůj revír hlídá ...sledoval jsem dnes na dvoře kočky!...Starej kočce jsem dal masíčka z vepřového srdcete a její "syn" odstavený v létě chtěl taky....stará kočka na něj temně vrčela a loupala očma!...Ani přiblížit ne nemoh!....Uvažuj!

jahodo (Ne, 10. 11. 2019 - 19:11)

ty máš telecí léta i dnes

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 10. 11. 2019 - 19:11)

to nepopírám...a mám telecí léta jenom díky tomu,že jsme v EU,NATO a západní Evropa napojená ekonomicky na Německo,západ a USA!...Protože jenom díky tomu je telecí normálně k dostání v Kauflandu ....Jak dostanu chtě,ihned jdu,koupím telecí a udělám si z něj řízky...A telecí řízky je echt jídlo,to nepopřeš ty "jahodo".Jinak krom telecího je v K běžně k dostání jelení,křepelčí,husí a kachní maso..šunka,česnek,libové i prorostlé maso,levná kuřata z Kosteleckých uzenin,všelijaké rybí pochoutky jako je Mořský vlk,treska,losos,....a těch paštik co tam je!...Toto vše za bolševika neexistovalo§A pokud ano,tak pouze jako podpultové zboží.Díky EU má telecí,jelení,křepelčí,husí a kachní léta celá česká veřejnost a to dokazuje vzestup prounijních nálad u Českého národa.Odkaz samozřejmě mohu dodat.

Rakato (Ne, 10. 11. 2019 - 19:11)

Zjišťuji, že jsi založen hodně materiálně, a proto tvé myšlenky zde budou mít pro mne menší význam, než měly. Já totiž směřuji k tomu oprostit se od prasečí poživačnosti a stát se duchovní bytostí, která si váží hodnotných myšlenek více, než chutného jídla. My duchovní bytosti hážeme na hedónisty a jiné podobné pazgřivce bobek.

Shabbatot-Jahoda (Po, 11. 11. 2019 - 04:11)

Ještě jsem zapomněl na jehněčí

Shabbatot-Jahoda (Po, 11. 11. 2019 - 04:11)

A toho piva co tam je !!

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 10. 11. 2019 - 08:11)

You Tube:The U.S. Navy Songs (Anchors Aweigh)

Někteří (So, 9. 11. 2019 - 15:11)

lidé podlézali Němcům, někteří Rusům, a ty lezeš do zadnice Američanům. Tak to v Česku vždy bylo, Že někteří jedinci kolaborovali. Měl bys opravdu kolaborovat u svého piva, u svého hnoje a se svým kocourem

Rakato (Pá, 8. 11. 2019 - 20:11)

Vlastně znalosti moc velké nemám, a chytrý také nejsem. Ale umím se dobře přetvařovat.

Jedovatej (So, 9. 11. 2019 - 10:11)

Podle mýho se zbytečně podceňuješ. Na rozdíl vod diskusí na jinejch serverech, kde si pod článkama různý exempláře vesměs jen nadávaj, nadrásaj pár nesmyslů a vobvykle spolu rozumně nediskutujou, ttady by to mohlo bejt drobátko jiný, vždyť tady ti diskuse běžej dlouhý roky. --- Jasně, nevyřešíme nic, ale nebylo by zase tak špatný, kdyby se tady víc vobjevovaly příspěvky, vo kterejch se minimálně dá přemejšlet, i když je ta diskuse spíš takovej relax ke kafi. Škoda jen, že když vynecháme Jahodova zvěstování vo orlu bělohlavým, nebo ty duševní exkrementy ubožáka sdfg v počtu až několika desítek denně, už toho moc nezbejvá...

8.11. (Pá, 8. 11. 2019 - 19:11)

To jsou přípravy,jako kdyby měla vzlétnou z letadlové lodě F-14 Tomcat.

aladin (Pá, 8. 11. 2019 - 19:11)

ČT 24 "20:0030 let svobody 1989–2019: 30 let od pádu Berlínské zdi" Jo, 30let lží,rozkrádání státu, okrádání občanů, bezpráví a svobody zvané DAREBÁCIE !!!

Rakato (Pá, 8. 11. 2019 - 21:11)

Někdo tu trvale šíří zlé emoce. Uvědom si, že tady je to psychoanalytický koutek pro postižené, a zdejší pacienti potřebují dobré zprávy od někoho s dobrou čakrou, které nám na tváři vyloudí úsměv a v duši pohodu. Vždyť těch negativních věcí jsme si užili přes den dost.

Návštěvník (Pá, 8. 11. 2019 - 19:11)

"Prima
VELKÉ ZPRÁVY-Divošky".....Co to je za "UMĚLCE" co natáčí video na VÝŠKU, vždyť tam je hovno vidět !!!

8.11. (Pá, 8. 11. 2019 - 19:11)

To je.

aladin (Pá, 8. 11. 2019 - 19:11)

"Prima
VELKÉ ZPRÁVY"....Tohle bych překvalifikoval jako úmyslnou vraždu !!! Bezdůvodně uhodil fanouška do hlavy, čím, bejzbolovou pálkou ???

aladin (Pá, 8. 11. 2019 - 19:11)

"Prima
VELKÉ ZPRÁVY".....Nedodržují přestávky !!! Zkontrolujte diagram provozu kanionu !!!

Návštěvník (Pá, 8. 11. 2019 - 19:11)

"Prima
VELKÉ ZPRÁVY"....Toho magora oběsit !!!

aladin (Pá, 8. 11. 2019 - 19:11)

"Prima
VELKÉ ZPRÁVY"....Takových papíru vám na tiskárně vytisknu hafo s jakoukolv hlavičkou !!!

Návštěvník (Pá, 8. 11. 2019 - 19:11)

"Prima
VELKÉ ZPRÁVY"....Je naprosto v pořádku, že tito nálezci dostanou finanční odezvu za odevzdání nálezu a že to není několik šprdlíků !!! JInak by totiž nalezený artefakt nohl skončit u sběratele a nebo v cizině !!!

Reklama

Přidat komentář