Reklama

v hodině na záchod ano nebo ne?

Autor diskuse
anonym

co si o tomto problému myslíte vy, je správné aby mohli žaci a studenti chodit během vyučování na WC nebo ne? 

B. (Út, 12. 11. 2019 - 13:11)

Tak na naší škole se taky muselo dojídat. Nesnášel jsem koprovku (trvá to dodnes) a tak jsem jedl jen knedlíky a maso. Jenže učitelka co měla dozor mě nutila jíst i tu hnusnou omáčku. Po pár soustech se to ve mě zvedlo a udělal jsem lajnu od stolu přes celou jídelnu až k místu, kde se odkládalo použité nádobí a tam jsem jim vrhnul vše co ve mě ještě bylo. Ta koukala. A protože se mě stále zvedal žaludek tak si to pěkně i s kuchařkama uklidila. Od té doby jsem měl klid a nikdo si už nedovolil mě nutit něco dojídat.

Nikola (Po, 11. 11. 2019 - 17:11)

Neměli jsme ve třídě kyblík,ale učitelka vždy chodila na WC s tím, kdo musel a hlídala jestli čurá nebo ne. No taky si to kdo nemusel ,rozmyslel a chodilo se jen v nutném případě a málokdy.

Host (Po, 11. 11. 2019 - 12:11)

OK,správně

Jana (Po, 11. 11. 2019 - 11:11)

Tak to co tady pisete opravdu v pohode neni, mocit do kyble pred celou tridou v pohode neni, to mi verte, asi nevite o cem je rec a ponizujici to je, asi by ste si to meli zazit at pochopite, snad bych to povolila jeste u tech kluku, ale holky rozhodne poustet.

Mirek (Po, 11. 11. 2019 - 12:11)

Z toho tady naděláte. A co je ponižující? Mají si dojít o přestávce. Čím víc se kolem toho bude dělat, tím hůř a větší pozornost. Moje holka se normálně bez zakrývání a schovávání v létě na přírodním koupálku přestrojí a je chvíli nahá, jenže než se někdo vzpamatuje, tak je přestrojená. To samé s čůráním, jde stranou a je to a neřeší, jestli to někdo vidí a to samé někde na fesťáku. Já zase zalévám stromky. Hlavně z toho nedělejte větší drama, než je.

Nella (Po, 11. 11. 2019 - 09:11)

Souhlasím

Petr (Po, 11. 11. 2019 - 09:11)

My měli kyblík na základce na prvním stupni taky a na malou když opravdu někdo nutně potřeboval tak to tam udělal. Vím,že to byly spíš holky, co vydržely méně nebo když byly nastydlý,ale tady to nikdo nebral jako poníženost ale bylo to naprosto normální.

Michal (Po, 11. 11. 2019 - 06:11)

Nechapu co je na tom spatne, mit takovy kybl ve tride, jak pise Soňa dam ho do rohu, decka se necamraji ve vyuce po chodbe a curat jde spon jen ten kdo opravdu potrebuje a ne kdo se chce camrat, za me na prvnim stupni ano a na druhem snad kazdy vydrzi, myslim si ze by bylo po problemu..

Soňa (So, 9. 11. 2019 - 18:11)

Počůraná při hodině? V roce 1985 na základce v Novém městě jme nesmeli,ale kdo chtěl,mohl se vyčůrat v rohu třídy do kyblíku s vodou. A to si každý dost rozmyslel ze začátku,ale pak se stalo,že jeden odvážný kluk už nemohl vydržet a pouzil ho a od té doby jsme to dělali bez ostudy když bylo nejhůř i holky. Nebylo to často,ale také já jsem ho asi třikrát použila za ten jeden školni rok.

Soňa (Ne, 10. 11. 2019 - 22:11)

Jako že fakt? No ty vole? To to bylo za totáče eště hnusnější než sem si mislila ...jako chcát na kýbl ve třídě???!!! No ty vole! Upřímnou soustrast Soni

Jirka. (So, 9. 11. 2019 - 18:11)

Dnes je to zcela běžné, chodit v hodině na záchod. Stejně se nic nenaučí a nemají o to ani zájem a rodiče je v tom podporují. Je taková doba, tak co chtít za zázraky.

VP (So, 9. 11. 2019 - 13:11)

To je dobrá zábava to tady číst. Jo, ta dnešní mládež nic nevydrží a rodiče je v tom ještě podporují, chudinky malé. Potom jsou z nich mamánci do 30 let a i víc a musí se o ně starat. Chudinky dětičky. Je to k smíchu od začátku do konce, to by mě fakt nenapadlo, takové problémy :-)))))))))))

Jana (Pá, 8. 11. 2019 - 11:11)

Navstevniku, pochybuju o tvem zdravi, potrebovat najednou muze opravdu kazdy i dospelaci, asi si jeste nikdy nemel takovy problem jinak bys nic takoveho nenapsal. Deti by si mely mit moznost odskocit kdykoli a to jak holky tak kluci.

Návštěvník (Pá, 8. 11. 2019 - 13:11)

Tak spíš se dá pochybovat o duševním zdraví některých diskutujících, kteří nechápou, že je možnost si dojít o přestávce a nečumět do mobilů a být normální. 3/4 hodiny pro normální zdravé dítě snad není problém. Pokud musí každou půlhodinu, tak je asi problém někde jinde. A pokud na to rozumově nestačí a nechápe, kdy si má dojít, tak je problém ve výchově. Chceme dělat z dětí osobnosti jako že jsou dospělé a ono to nějak nejde že? Ony stačí třídní schůzky jednou za čas, to je dost výživné a některým rodičům asi už rozum nerozdali při narození. A nejlepší je potom ječet na učitelku a ze všeho ji obviňovat. A ona zatím selhala výchova doma. A čím větší podnikatel nebo boháč, tím to je horší. Už asi není co dodat, jiná doba.

Venca (Pá, 8. 11. 2019 - 14:11)

Nesouhlasim s tebou. Jsem otec 3 dětí.

Návštěvník (Pá, 8. 11. 2019 - 16:11)

Jak myslíš, vyvracet to nebudu, tak jsme asi moje třída a i moje děti mimozemšťané.

Venca (Pá, 8. 11. 2019 - 18:11)

ano souhlasím ,jedině takové bytosti vylučují tělesné tekutiny v jiných časových periodách a množstvís

Návštěvník (Pá, 8. 11. 2019 - 18:11)

A nejste vy nějaký aktivista prosazující čůrání dětí v hodině? A nebo podnikatel? S podnikatelem jsem, zažil rodičák, kdy jejich dítko chodilo za školu a mělo zameškáno hodně hodin a rodiče podnikatelé křičeli na třídní a obviňovali jí a školu za to, že se o jejich dítko nepostarají aby to nedělalo. Veškerou svobodu a práva dětem a žádná zodpovědnost a povinnosti? Dnešní klasika. Však jednoho dne to poznáte. Tím ukončuji diskuzi a psaní dem.

Venca (Pá, 8. 11. 2019 - 19:11)

Nejsem ani jedno ani druhý. Jsem v pracovním procesu jako jiný člověk,

Mrs.in (Pá, 8. 11. 2019 - 10:11)

Holka to jednou letos taky nestihla už o přestávce,při hodině nesměla a pak už nedoběhla a počůrala se. Stížnost byla k ničemu. 2 třída,š kola na Praze 6

Reklama

Přidat komentář