Reklama

v hodině na záchod ano nebo ne?

Autor diskuse
anonym

co si o tomto problému myslíte vy, je správné aby mohli žaci a studenti chodit během vyučování na WC nebo ne? 

Host (Pá, 8. 11. 2019 - 09:11)

Jo dnešní nic nevydrží

! (Pá, 8. 11. 2019 - 08:11)

Trefa !

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 12:11)

To jsou starosti, už takhle se nic nenaučí a ještě aby se courali na záchod. U prvňáku beru, ale dál jen vyjímečně. Snad si dokáží dojít o přestávce, když jsme to zvládali i my a nikdo se za celou školní docházku nepočůral. Jo dnešní děti, chudinky malé. Tím nechci do někoho rýt, ale je potřeba se naučit režim. Jenže dnes mají jen samá práva a nechtějí mít žádné povinnosti. Ano, také jsme si dovolovali v hodině, ale to bylo tak málo, spíš obrovská vyjímka.

Jitka (Čt, 7. 11. 2019 - 13:11)

No comment, abych nemusela být na tebe sprostá.

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 14:11)

Ano, takové reakce se v dnešní době dají očekávat.

Máma (Čt, 7. 11. 2019 - 14:11)

Mam kluka a dceru 7 a 8a oba mají počurací zkušenosti taky. Zš Turnov

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 15:11)

Tak to nevím, když jsem chodil na základku, tak jsme takové problémy neměli. Tím nechci do nikoho rýpat a nebo znevažovat. Že by dnešní děti byli jiné. Moje děti taky nemají problém. Tak teda nevím. Taky dřív jsme neměli kolem sebe neustále nějakou ochranu a 30 u školy a škola byla vedle silně frekventované silnice - počet sražených nebo mrtvých = 0. Lezli jsme po stromech a blbli na hřištích a žádná brána na nás nespadla, protože jsme si dávali pozor, neměli jsme žádné přilby a chrániče a když jsme se vymlely na kole, tak byl třeba i řev a litry kysličníku, ale v pohodě a jezdilo se dál. Prostě si každý musel nabít kokos, aby si dal příště pozor. A počůrat se ve třídě, tak to nevím, to by byla ostuda. Holt je dnes asi jiná doba. To mě tady můžete kamenovat na věky, ale prostě tak bylo a všichni žijeme dodnes. Když ty dnešní děti nepochopí co je zodpovědnost a povinnost, tak je to potom těžké. Ano, někdo může mít zdravotní problém a nevydrží to, ale to je něco jiného. Přestávky jsou proto, aby si došli, jenže místo toho koukají do mobilu. A teď hurá všichni do mě, jak jsem hloupý, zaostalý, nepřející, kritizující a kdo ví co ještě.

Máma (Pá, 8. 11. 2019 - 08:11)

Máš asi pravdu,dnes je to jiný a děcka možná citlivější ,ale když jsem byla já na základcechodiliuseli jsme každou přestávku spíše preventivně na záchod a to se mi třeba nechtělo u udělala jsem jen ttrochu,ale radějijsem si došla, Dnešní děti jen čumí do mobilů a zapomenou na to a pak to nevydrží v hodině.

Jana (St, 6. 11. 2019 - 11:11)

Nesnasim takove kravy ucitelky, na tohle vubec nemaji pravo, hned si stezovat, musi pustit vsechny a zadne takove, ze treba jen holky a kluky ne jak se to casto dela, neznamena ze kdyz kluci vydrzi vic ze je nemusi pustit, nemlcte o tom nikdo a brante se!

Jitka (St, 6. 11. 2019 - 11:11)

Dcera chodi do 1.třídy a uz po měsíci s tim mela problém,pomočila se ve třídě. Ucitelka nekompromisně nepouštěla o hodine a dcera nebyla sama co se ji to stalo. Stěžovala jsem si,ředitel alibista. Proste hrůza. Dáme ji jinam. Je to ZŠ Počátky

Jana (Čt, 7. 11. 2019 - 11:11)

Jitko, stezuj si klidne az na ministerstvo, tohle si nesmi prece ve skole dovolit, to by bylo i na zalobu, holka z toho musela byt hodne spatna.

Jitka (Čt, 7. 11. 2019 - 11:11)

No to byla, bála se jít do školy až se cestou kolikrát pozvracela,dokonce chtěla mít i plínku ,prostě hrozný. Už jsme to vyřešili a bude to snad ok.

Hanz (St, 6. 11. 2019 - 21:11)

Stížnost na zřizovatele školy a inspekci,!

Jitka (St, 6. 11. 2019 - 08:11)

Tak jsem se zachovala taky a měla jsem poznámku, ale řekla jsem ji na rovinu, že to udělám znova a budu chodit kdy budu chtít. No nakonec ředitel vymyslel to,že kdo nebude m ít potvrzení od lékaře, ten nebude na záchod uvolňován z hodiny a jedna holka to nedala a prostě to nevydržela a pak její rodiče školu dokonce žalovali a od té doby se chodilo volně kdo potřeboval.

Komodor (St, 6. 11. 2019 - 09:11)

A to jsi udelala v rohu nrbo na záchodě?

Jitka (St, 6. 11. 2019 - 09:11)

Na záchodě.

(St, 6. 11. 2019 - 07:11)

bych prostě na ten záchod utekla ať se učitelka třeba staví na hlavu. Tohle prostě není možný,nebo bych to udělala v koutě ve třídě,at má z toho průšvih,ale to bych se zase asi styděla před spolužáky to udělat. Nevím.

Komodor (Út, 5. 11. 2019 - 18:11)

teda hustý, no.

Karin (Út, 5. 11. 2019 - 11:11)

Na Slovensku v Senici ve třetí třídě jsem to nevydržela a stalo se to při hodině a počůrala jsem se úplně. V Čechách se mi to už nestalo nikdy když jsme se přestěhovali do Skalice. Tam byly úči tolerantní.

Alice (Út, 5. 11. 2019 - 17:11)

Mně se podobný stalo ve čtvrtý a v Praze na Klabance, No učitelka kráva, jedna holka se tam dokonce ve řídě jednou pozvracela,když ji nepustila na WC ,když jí bylo špatně, a to by třeba stihla kdyby ji pustila.

Reklama

Přidat komentář