Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Luke (Po, 6. 1. 2020 - 00:01)

Jiřinko, ty bys mi stoupla na hlavu? Nebo na penis? Nosis i kotníčkové ponožky? Napiš mi [email protected]

Jirina (Po, 6. 1. 2020 - 13:01)

Chces poslat mejl, abys "otravoval"? :-) Kotnickove ponozky nenosim! Jen samodrzici puncochy nebo puncochace. :-) Na hlavu Ti slapat nehodlam!! Nosim jen "jehly", dokonce i uzke a kovove. V hlave bys mel DIRU a z penisu by Ti tekla krev, byl by " na sracky"! :-) NEHODLAM se dostat do kriminalu za ZABITI pripadne TEZKE UBLIZENI NA ZDRAVI!!! VIM, co "jehly" dokazou!! Borim se do asfaltu, do UDUSANE hliny, do UDUSANEHO snehu. Prskaji podemnou kamynky, delam "dolicky" do podlah. To mne docela VZRUSUJE!! :-) :-) KDYBY Ti moje "jehla" projela mozkem, to NECHCI!! Dej si nekde, NEJDRIVE, slapnout na ruku, BLBE napady s hlavou a penisem Te "prejdou"! :-) :-) Pa. J.

Luke (St, 8. 4. 2020 - 15:04)

No snad jsem toho tolik nenapsal, aby ses tu musela posrat. Chtěl jsem jen pošlapat péro tak, abych se vystříkal, ne proto, abys mi péro rozšlapala na sračky a ty mi musela něco platit, nebo co tu furt meleš za sračky o placení. Jednoduše jen pošlapat péro s podrážkou do výstřiku. A nepiš mi blbe, nejsem tvůj starej.. a mail máš určitě i sekundární, takže se nemusíš obávat toho, že by tě někdo ,,otravoval'', jak ty píšeš v uvozovkách...

Mirka (St, 4. 12. 2019 - 19:12)

Myš váží 30 g, tedy tři deka. Já vážím šedesát kilo. To je dvoutisíckrát víc než kolik váží myš. Když si představím, že na mne naráz stoupne něco, co váží 120 000 kg, tak nevím, zda by mne stihlo vůbec něco zabolet, když bych se v okamžiku proměnila v beztvarou sračku. Asi tak, jak se v okamžiku promění v beztvarou sračku myš, když si na ni já jako dospělá žena celou mojí váhou stoupnu.

Luke (Po, 6. 1. 2020 - 00:01)

Krásná představa, pošlapala bys mi penis, nebo prodala fotky jak po něčem šlapeš? :)

Petr (St, 4. 12. 2019 - 16:12)

Mas pravdu ja bych ty holce nechal amputovat obe nohy vlakem aby zazila jake je to pocit kdyz nekdo nekoho drti no s tema pahejlama by uz nikoho nazaslapla.

S/M (Po, 18. 11. 2019 - 00:11)

Ja muz a mam rad poslapani od holky po tele ktera holka rada slape po tele at se ozve domluvime se diky

:D (Ne, 17. 11. 2019 - 12:11)

Hahaha :D

Muz (Ne, 17. 11. 2019 - 20:11)

Ja se omlouvam za preklep

Vy češtináři!!! (So, 16. 11. 2019 - 15:11)

Když už píšete komentáře tak se podívejte co jste napsali!!!! Ani krava by to nepřečetla...drcení zdar.....

Hledam holku (Čt, 14. 11. 2019 - 06:11)

Hledam holku ja muz ktera ma rada trampoling jako ja ktera rada spusobuje bolest slapanim po celem tele odepis diky odepisu

Elen (Čt, 14. 11. 2019 - 17:11)

Omlouvám se, ale dost mě to rozesmálo. Představa jak 85 kg statna žena se prochází
po nedočkavem muži. A to ještě v lodičkach na jehlove podpatku to je dost šíleně ne.?

Luke (Po, 6. 1. 2020 - 00:01)

To já bych za to dal skoro cokoliv.. Akorát ne lodičky, ale aby po mně chodila v teniskách.. Hlavně po penisu...

Muz (Pá, 15. 11. 2019 - 07:11)

Ahoj jsem muz a mam rad kdyz mi holka slape po tele uz jsem se nechal poslapat od holky po tele slapala mi po tele vkozackach a Mel jsem modriny podlitiny a krvave sramy vzrusuje mi to necham se poslapat od Holly po tele duly muz

Muz (Pá, 15. 11. 2019 - 07:11)

Ahoj jsem muz a mam rad kdyz mi holka slape po tele uz jsem se nechal poslapat od holky po tele slapala mi po tele vkozackach a Mel jsem modriny podlitiny a krvave sramy vzrusuje mi to necham se poslapat od Holly po tele duly muz

Muz (Pá, 15. 11. 2019 - 07:11)

Ahoj jsem muz a mam rad kdyz holka mi slape po tele uz jsem vyskousel slapala mi po tele v kozakach a Mel jsem po tele modriny podlitini I krvave votoky ale vzrusuje mi to nechavam se poslapat od holky po tele muz

Hledam holku (Čt, 14. 11. 2019 - 06:11)

Hledam holku ja muz ktera ma rada trampoling jako ja ktera rada spusobuje bolest slapanim po celem tele odepis diky odepisu

Zedd (Čt, 7. 11. 2019 - 10:11)

Terezko napis jeste nejakou svoji prihodu, dekuji ;)

UVAŽUJÍCÍ (Pá, 8. 11. 2019 - 20:11)

Tereza Ti napíše, že. "Jedním dupnutím" zabije i bejka!! Jen LŽE!!!!!

Anonym (Ne, 10. 11. 2019 - 20:11)

Podle mne Tereza pracuje v "Ceske televizi"!! :-) LZE, az se ji "od huby prasi"!! JEDINYM dupnutim promeni holuba v KRVAVOU HROMADKU!! :-) Bejka zabije, urcite i SLONA!! JEDINYM dupnutim!! To je na "urovni" redaktorky "Ceske" televize, ktera OPAKOVANE tvrdila, ze: "Druha svetova valka zacala PATNACTEHO ZARI tim, ze RUSKO prepadlo Polsko!! Na tyhle ZVASTY muze "skocit" JEN "Slunickar" nebo DEBIL!! :-) :-)

Reklama

Přidat komentář