Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Jirka (St, 6. 11. 2019 - 21:11)

Hvězdoun tady multiníku, momentálně není. Jeho komentářové, se multiníku, stejně jako tvoje, bezpečně poznají. Napodobovat moc neumíš, ne tak, multiníku, abys nebyl rozeznat.

Tonda Vlas (St, 6. 11. 2019 - 21:11)

Tak to dopadá. Pustěj pacoše k ústavní wifině a ten zchocholouškovatí půl doktorky.

Jirka (St, 6. 11. 2019 - 19:11)

Jak rozeznáme který Tonda je ten pravý? Jinak to o matrixu je zajímavé a jsem rád, že to tu někdo zmínil, mě by to samotného ani nenapadlo.

Jirka (St, 6. 11. 2019 - 20:11)

Plagiátore, pravý Tonda nemá v niku čáru dóle v mezijmení, ale mezeru. Kdybys měl napodobovat třeba Milana, musel bys sesmolit nějakej sloh na půl stránky, aproto kopíruješ ty, co píšou jen pár vět. Co takhle zkusit napodobit sám sebe?

Jirka (St, 6. 11. 2019 - 19:11)

A jak máme vědět, že nepoužíváš mobilní internet my tady? Jak mohu vědět, kdo je kdo?

Tonda Vlas (St, 6. 11. 2019 - 19:11)

Máš smůlu, mobil s irtenetem zásadně nevedu, mě stačí ti soustavně palcující vymaštěnci, které vidím kolem.

Tonda_Vlas (St, 6. 11. 2019 - 19:11)

Vidíte že píšu z mobilu ne? Ty čísílka a písmenka mi tu skákají jak U Apolináře! Sorry

Tonda_Vlas (St, 6. 11. 2019 - 19:11)

Zalez štětináči, k svaté obrzličce, kolikrát vám mam říkat, že mi starý nick ukradl Hvzědoun nebo jiný multinick? A k tomu obvinění, již tolik nepiju a nemohl jsem tu být, vykládat jsem zboží z kamionu v Peenemünde.

Návštěvník (St, 6. 11. 2019 - 17:11)

Dotaz .Jak provozují sex homosexuálové a lesbičky u jehovistů a jak se tam seznamují ?????

Tonda_Vlas (St, 6. 11. 2019 - 17:11)

Ahoj Steve, už budu psát jen pod tímto nickem, ostatní nejsou pravé. Díky za podporu. Ahoj pro dnešek, je to tu jak v blázinci jak tu řádí Hvězdoun a hraje si na mě a Multinicka nebo Multinick na něho nebo nevím.

Tonda Vlas (St, 6. 11. 2019 - 17:11)

Ne, řádí tu a fejkaří OSACRáč, který zfalšoval mé jméno. Já ho mám bez čárky mezi.

Karl Popper (St, 6. 11. 2019 - 17:11)

Tak zatím a o vánocích možná :) Není čas :)

Karl Popper (St, 6. 11. 2019 - 17:11)

http---s://cs.wikipe----dia.org/wiki/Falzifikovatelnost

Falzifikace (St, 6. 11. 2019 - 17:11)

Falzifikace není verifikace: "žádný počet pokusných potvrzení nemůže vědeckou teorii definitivně dokázat. Na rozdíl od verifikace, která je vždy jen částečná, pouze falzifikace může být definitivní. ""

Karl Popper (St, 6. 11. 2019 - 17:11)

Zakladatel moderní vědecké metody K. Popper: " Problémem falzifikovatelnosti se především zabýval rakouský filozof kritického racionalismu Karl R. Popper, který zdůraznil, že žádný počet pokusných potvrzení nemůže vědeckou teorii definitivně dokázat. Na rozdíl od verifikace, která je vždy jen částečná, pouze falzifikace může být definitivní. "

INDUKCE (St, 6. 11. 2019 - 17:11)

Opakuji: " A i bez matrixu je věda nejistá, je zde problém INDUKCE a věda se mění atd..."

Matrix (St, 6. 11. 2019 - 17:11)

To že z praktického hlediska moc často na matrix nemyslíme je pravda, ale stále tu ta možnost je a nevíme jak je pravděpodobná. Nebo jen něco může být matrix a zkouška. A i bez matrixu je věda nejistá, je zde problém INDUKCE a věda se mění atd...

Matrix (St, 6. 11. 2019 - 17:11)

Peregrin učí logiku na Karlově univerzitě a jako další logikové ví, že naše poznání je omezené. Věda se stále mění, takže její závěry nejsou JISTÉ, ani přes možnou praktičnost některých jejích výsledků. To jsem tím chtěl říci. A že to vše může být matrix :)

Rakato (St, 6. 11. 2019 - 18:11)

No dobrá. Teď, když jsi tady během dvou týdnů každému denně řekl, že svět je matrix, už to všichni vědí, tak už s matrixem neotravuj.

Tonda Vlas (St, 6. 11. 2019 - 19:11)

Ale von to bez toho votravování nedovede.

Reklama

Přidat komentář