Reklama

Punčocháče a muži

(Út, 12. 11. 2019 - 15:11)

Syn a dcera dětské punčocháče nosí už normálně pod kalhoty ale občas si vezmou i silonky 20, 40 a 60 denny podle toho jaké je zrovna počasí a pro doma noseji klasické bavlnaky a je jim 10 a 13 let synovi třináct a dceři deset let a zatím nepřišli s posmechem že školy prý ve škole taky nikoho vydeli že nosí punčocháče syn říkal že ve třídě je jich 8 kluků co nosí klasické dětské bavlněné punčocháče syn je malé postavy takže velikost má 160 až 170 větší mu ani nedávám a má různé druhy barev a stech silonek má radši černé barvě a dcera zase tělové synovi rostou trochu chloupky a dcera mu poradila ať si je ty nohy oholi ale použil manželky depilační strojek a co vy pánové když máte silonky tělové barvy holite si také chlupy aby pod punčocháči nebyli vidět.

Fan (St, 22. 1. 2020 - 17:01)

Já si nohy holím strojkem asi na 1 cm. Nemám ani moc tmavý chlupy, tak u tělových silonek v pohodě. V zimě jak bylo na konci roku aji teplo tak jsem si ke kraťasům bral tmavě hnědý nebo černý punčocháče 40 , a bylo to vyřešeny.

Adam (Pá, 10. 1. 2020 - 01:01)

Stříhám si je na minimálku, strojkem. A nosím i pod kraťasy.

Radka (St, 13. 11. 2019 - 09:11)

Ahoj , já mám bráchu je mu 12 a taky pořád nosí punčocháče a řiká že je je bude nosit pořád protože se v nich dobře cítí , ale bere si jenom silonky a pod ně si nic neoblíká takže když jsme doma tak je v nich pořád a vůbec mu nevadí že mu je všechno vidět.Mamka mu řikala aby si bral aspoň slipy ale bráška mamce řekl že mu vaději a že se v nich pod punčocháčema necítí dobře , no a tak mu už mamka nic neřiká a čeká na to až se snad někdy začne stydět , prostě už to neřeší.Někdy je to docela sranda , hlavně ráno když mu stojí malej.

Romario (Ne, 10. 11. 2019 - 17:11)

Tak jsem si dnes ráno na sebe vzal 70 DEN punčocháče vyběhl jsem před dům a rychle ještě přibral termo legíny , jen 200 DEN.Co a jak nebudu komentovat , ty punčocháče za necelých 80 korun za to stojí. A jsou České výroby.

Josef (Pá, 8. 11. 2019 - 15:11)

Silonky používám taky a už snad přes 40 let. Nosím je ale jen v zimě pod džíny, aby tolik nestudily.
Bylo to tehdy tak, že mi máti koupila dlouhý spodky jako nosil otec, ale když jsem na ně natáhl džíny tak se to nedalo a ještě jsem se ve škole šíleně potil. Mamka přišla s tím, ať zkusím její obyčejné silonky a to se osvědčilo tak, že je používám od té doby v zimě dodnes a zatím jsem nepřišel na nic lepšího.

(St, 6. 11. 2019 - 19:11)

Já dneska 70 den sice odpoledne bylo trochu teplo ale teď k večeru se unesou. A dcera chtěla dnes bavlnaky a syn to samé tak si je vzali oba a byli v pohodě.

Petr (Čt, 7. 11. 2019 - 05:11)

Kolik je dceři a synovi? Že by konečně omladina začala dostávat rozum?

Petr (So, 2. 11. 2019 - 05:11)

Už delší dobu standardně nosím bavlňáky, doma je mám jako domácí oblečení, jdu-li ven jen přes ně natáhnu džíny.

Vlado (Po, 4. 11. 2019 - 01:11)

Ja tiež

Fan (Pá, 1. 11. 2019 - 18:11)

Já jsem měl ke kratasům šedý silonky 60 den a taky rovnou do bot,taky ok

Tak (Pá, 1. 11. 2019 - 16:11)

Taky dnes punčocháče 180 den pod kalhoty a bez ponožek rovnou do bot a místo kalhot mám jen leginy pánské a stačí mne to malou obuv mám takže vše okej a akorát.

Návštěvník (Pá, 1. 11. 2019 - 15:11)

Tak při současném ochlazení jsem natáhl silonky pod kalhoty, zatím mi stačí tenké 20 DEN.
Hezky bez ponožek rovnou do bot, že je mi vidět kotník v silonce neřeším.

Návštěvník (Po, 21. 10. 2019 - 22:10)

Jsem stejného názoru jarda

(Út, 15. 10. 2019 - 19:10)

Já jsem dneska měl punčocháče na sobě celý den silonky bylo docela chludno a 20 denní stačily ale občas je používám i na spaní večer a je my v nich fajn nemám s tím žádný problém ale ponožky už nenosím jsem prostě jen v punčocháčích i kdyby něco bylo vidět tak mne to nevadí vytáhnu si je co nejvíce až podprsa. Dříve jako dítě jsem miloval ty klasické dětské bavlněné punčocháče a bylo v nich fajn také nosil jsem je od první třídy až do osmé a ve škole jsem nikomu nebyl pro smích nosili je jak kluci tak holky a co jsi pamatuji tak jsem je ještě nosil v prváku a pak už nebyli k sehnání byl převrat 89 až 90 nijak takto to bylo. A pak jsem si jednou zkusil koupit silonky dámské a různé druhy i pánské ale občas jsem nikde nenašel obchod kde měli i klasické dětské ale větší velikosti.

vidím (St, 20. 11. 2019 - 19:11)

že jsi blbečku zase na několika diskusích. Rajcuje tě to? Honíš si u toho svého nehmotného pinďoura?

Ty (Út, 12. 11. 2019 - 19:11)

sem ještě chodíš literáte? Už jsi se zapsal na doučování češtiny?

Luděk (Čt, 3. 10. 2019 - 16:10)

Punčochy kdo vymyslel by měl dostal Nobelovu cenu. Je to každodenní oděv který se musí nosit. S dámskou sukýnkou. A všude na veřejnosti doma v práci všude prostě všude. Silonky na nohy prostě patří

Romario (Čt, 3. 10. 2019 - 16:10)

Plně souhlasím. Doma k punčocháčům nosím sukýnky nebo šatičky, ale zcela botičky na vyšším podpatku.

Fan (Ne, 15. 9. 2019 - 10:09)

Nosím punčocháče zatím jen pod kraťasy. Je to akorát. Pod kalhoty je ještě brzo

Reklama

Přidat komentář