Reklama

Abstinující od heroinu

Soňa (St, 6. 11. 2019 - 18:11)

Je mi 25 a vod 17 sem na h. Mám 2 děcka a s partnerem to tak nějak zvládáme. Prostituce no. Je to šílený ale bez toho eště horší ...

luci (St, 6. 11. 2019 - 18:11)

To ti ten tvůj dělá pasáka ?

Soňa (Po, 11. 11. 2019 - 02:11)

No a?!

luci (Po, 11. 11. 2019 - 08:11)

Můj také patří k těm co s tím nemají problém.

Soňa (Pá, 10. 7. 2020 - 10:07)

Nechceš pokecat?

Soňa (St, 6. 11. 2019 - 16:11)

Ahoj je mi 25 a mám dvě děcka. A sem se svím partnerem závislá. Nějak to zvládáme je to hnus. Ale bes buchny to proastě nejde prostě nejde

Tomas (Pá, 2. 10. 2015 - 04:10)

Pošli nick/jméno co mas na fb a poslu ti pozvánku do teto tajn? neviditelné skupiny. Správce [email protected]

Tomas (Pá, 2. 10. 2015 - 04:10)

Pro všechny pacienty kteří si tak už nepřipadají a přesto jimy v očích ostatních stále jsou, ono je to vlastně pravda-víme sví.. Kteří mají jako všichni lidé na této planetě občas slabou chvilku a chtěj se vyjádřit či trochu komunikovat o stejných věcech s naším společným reálným duchem v povzdálí ;-) Jde tady o to se střízlivě odreagovat a ne se k tomu vrátit. Takže !!! Opatrně !!!

Návštěvník (So, 25. 7. 2009 - 21:07)

To je složitý.Já měl zas přítelkyni.Skus se podívat takhle.Dokážeš s nim být do smrti za předpokladu,že si třeba jednou za rok šlehne potají ???

Návštěvník (So, 25. 7. 2009 - 21:07)

To je složitý.Já měl zas přítelkyni.Skus se podívat takhle.Dokážeš s nim být do smrti za předpokladu,že si třeba jednou za rok šlehne potají ???

Gabčule (So, 25. 7. 2009 - 21:07)

Omlouvám se, odpojil se mi při odesílání net tak sem to poslala dvakrát.. ještě bych chtěla dodat, že trávu má prý jako řešení nudy a když je mu těžko, tak i prostředek, pomocí kterého může vypnout.. útěk od reality.. takovou životní berličku zkrátka.. budu vděčná za jakoukoliv radu pro mě.. díky

Gabčule (So, 25. 7. 2009 - 21:07)

Ahojky, potřebuji radu.. mám přítele, na začátku vztahu mi řekl, že byl drogově závislý.. nejdřív pervitin pak i heroin.. taky se dostal na samé dno a tak šel na léčení.. 5 let byl čistý a pak začal s trávou .. v podstatě každodenní užívání po dobu tří let(dvakrát si dal i perník v té době).. pak jsme se poznali a on to dost omezil(tvrdé drogy vůbec), vadilo mi to, měla jsem z toho strach a navíc když byl na tom, byl úplně jiný člověk než když byl pod vlivem trávy.. problém je v tom, že už když jsme se poznali, byl velmi zadlužený a já mu s tím pomáhala a čím víc jsem mu pomáhala tím víc toho zneužíval.. pak už byl náš vztah plný lží a konfliktů(i z mé strany, chtěla jsem ho neustále předlávat a nutila ho dělat věci, které nechtěl) , výčitek, závislosti ale zároveň jsme si velmi rozuměli, nemohli bez sebe být a v těch světlých chvilkách to byl vztah úžasný.. skončili jsme u psychologa.. ten ho po několika sezeních vyhodil, protože prý je závislý a nechce se léčit a mě doporučil abych od něj utekla, protože to zneužívání moji dobroty nepřestane a pokud se nedostane na dno jak v dluhách tak i drogách nikdy s tím sám od sebe nepřestane.. a i když se mi nechtělo, po nalezení asi 100g trávy.. pytlel fakt velkej.. mi došla trpělivost a odešla jsem..(předtím mi několikrát tvrdil že už nehulí, že to má v hlavě srovnaný, ale to bylo poslední dobou častokrát) jenže jsem teď úplně v háji.. myslím na něj,zjistila jsem jak moc mi na něm záleží a že ho nechci zatratit, udělal toho pro mě taky dost.. zůstali jsme kamarádi a on se mi teď přiznal, že začíná mít zase chutě i na jiné drogy a že si uvědomil po mém odchodu, že s tou trávou sám přestat nedokáže a že má strach že sáhne i po něčem jiném.. chtěl by abych se vrátila a tak se objednal do drogového centra (sám od sebe podotýkám) a ptal se mě jestli bych mu pomohla když by tam šlo i o rodinou terapii.. jde tam až ve středu tak uvidíme s čím přijde.. a můj dotaz zní.. co mám podle vás dělat já.. jakou má šanci? Nemáte tušení co bude následovat?

Gabčule (So, 25. 7. 2009 - 21:07)

Ahojky, potřebuji radu.. mám přítele, na začátku vztahu mi řekl, že byl drogově závislý.. nejdřív pervitin pak i heroin.. taky se dostal na samé dno a tak šel na léčení.. 5 let byl čistý a pak začal s trávou .. v podstatě každodenní užívání po dobu tří let(dvakrát si dal i perník v té době).. pak jsme se poznali a on to dost omezil(tvrdé drogy vůbec), vadilo mi to, měla jsem z toho strach a navíc když byl na tom, byl úplně jiný člověk než když byl pod vlivem trávy.. problém je v tom, že už když jsme se poznali, byl velmi zadlužený a já mu s tím pomáhala a čím víc jsem mu pomáhala tím víc toho zneužíval.. pak už byl náš vztah plný lží a konfliktů(i z mé strany, chtěla jsem ho neustále předlávat a nutila ho dělat věci, které nechtěl) , výčitek, závislosti ale zároveň jsme si velmi rozuměli, nemohli bez sebe být a v těch světlých chvilkách to byl vztah úžasný.. skončili jsme u psychologa.. ten ho po několika sezeních vyhodil, protože prý je závislý a nechce se léčit a mě doporučil abych od něj utekla, protože to zneužívání moji dobroty nepřestane a pokud se nedostane na dno jak v dluhách tak i drogách nikdy s tím sám od sebe nepřestane.. a i když se mi nechtělo, po nalezení asi 100g trávy.. pytlel fakt velkej.. mi došla trpělivost a odešla jsem..(předtím mi několikrát tvrdil že už nehulí, že to má v hlavě srovnaný, ale to bylo poslední dobou častokrát) jenže jsem teď úplně v háji.. myslím na něj,zjistila jsem jak moc mi na něm záleží a že ho nechci zatratit, udělal toho pro mě taky dost.. zůstali jsme kamarádi a on se mi teď přiznal, že začíná mít zase chutě i na jiné drogy a že si uvědomil po mém odchodu, že s tou trávou sám přestat nedokáže a že má strach že sáhne i po něčem jiném.. chtěl by abych se vrátila a tak se objednal do drogového centra (sám od sebe podotýkám) a ptal se mě jestli bych mu pomohla když by tam šlo i o rodinou terapii.. jde tam až ve středu tak uvidíme s čím přijde.. a můj dotaz zní.. co mám podle vás dělat já.. jakou má šanci? Nemáte tušení co bude následovat?

A (Pá, 24. 7. 2009 - 17:07)

Můj brašule ve fetu lítal 10 let, musel padnout opravdu až na samé dno, pro jeho dobro jsme od něj na čas dali všichni ruce pryč, byl to děs. Sebral se, šel na půl roku do léčebny a dnes už je skoro 3 roky čistej. Pro mě je to hrdina a moc si ho vážím.

__utma=48467763 (Pá, 24. 7. 2009 - 14:07)

oprava : detoxifikační jednotka - Detox

Návštěvník (Pá, 24. 7. 2009 - 14:07)

To je mi vás líto, ale záleží vám na synovi. Zkuste si s ním promluvit, třeba také by měl potřebu se svěřit, že ho to obtěžuje, že je závislý, sehnat peníze, omluvenky atd. Řešení nabízí psychiatrické oddělení /neděste se/, detifikační jednotka a následná léčba různé doby pobytu. Čím dřív se do toho pustí - ale musí chtít - tím větší naděje, že se nebude opakovat recidiva. hodně štěstí.

prosím o radu (Pá, 24. 7. 2009 - 14:07)

Mám 24 letého syna a vím že fetuje nevím co ale je divný někdy jak příjde domů řve: do pi.. atd. Chtěla bych se zeptat co s tím mám udělat někdy mám i strach.

Macek (Po, 1. 10. 2012 - 11:10)

Ahoj mám přítele na heroinu chodí sice na drop-in ale stejně za těch pár let vím jak vypadá když si dá takže drop-in nepomáhá nebo spíš on nechce aby pomáhal potřebuju někoho kdo my vysvětlí jak se cejtí co mám a nemám dělat co dělám a nedělám špatně chci mu pomoct nikdy jsem nebrala a ani nehodlám to zkusit jenom proto abych to poznala i když už udělal pokrok obrovskej pokrok z toho soudím že je už jenom psychicky závislej bojím se že do toho spadne na plnoý čáře zase ale rozejít se s nim nechci jednak ho miluju a jednak by to znamenalo to nejhorší pro něj nefandím si ale vim že jsem to jediný na čem mu záleží a nechce o to přijít. Prosím vysvětlete my to někdo fakt už jsem zkusila skoro všechno za jeho doktorem na drop.in se nedostanu abych si s nim o tom popovídala absolvovala jsem s nim všechny doktory i vyšetření udělala bych cokoliv abych ho z toho dostala nebo mu aspoň trochu pomohla ten fet z něho dělá zrůdu jinak je to člověk nezaplacení znám ho pomalu 10 let tak vím co je a neni zač. Poznám jestli má nebo nemá absťák i podle toho jak dýchá mám ho přečtenýho víc jak sebe

VK (So, 6. 10. 2007 - 05:10)

Jestlipak to ta slow vydržela - a ti druzí a další? Držím palce všem!!!

vektor (Ne, 10. 12. 2006 - 18:12)

ja jsem po stresech jak hrom po tom, co jsem přežil pár výslechů na stb a pokračoval vilegální práci,přestal spát.začal brát prášky na spani a bral je dlouho, absťáky-nepoučen že je návyk a že se pri tom už musí brát v pravidelných intervalech nevedel, ze to je vlastne droga.az jsem si dal poradit a sel na detox.Dali mi antidepres.po nich uz spim, nikdy to neni ono, ale da se to vydrzet.V nem. mi řekli, ze to mam horši nez herák.Poničilo mi to pamět,cévy,kosti,migrena v leve pulce byla take od toho. antidepr.někdy zkombinuji s myorel.a acylpyrin, abych se lepe vyspal.
ted mne poucili, ze musim aspon 8mesicu lecit organismus, a lepe se uz k tomu nevracet,fakt to škodí.Spánku stačí 6 hodin denně!a spoustu jiných rad jsem dostal.to čistění je dost důležité, nevím jestli mi ho udělali dobře.nevím jak se dělá.

Reklama

Přidat komentář