Reklama

Energie pyramid

Ladislav (Ne, 6. 10. 2019 - 11:10)

Pokud jsi neověřil, tak nekomentuj. Já jsem si to prakticky ověřil stavbou jehlanové pyramidy- je tam třeba dodržet míru s přesností milimetru, úhel 65 stupňů a natočení podle kompasu na sever jednou stranou. Kuželová pyramida též funguje. Jedna je z barevné lepenky, druhá papír laminovaný . Nevím jak to upravuje vodu, ale po týdnu má jinou chuť a je jako trochu hustější. Dokonce jsem uděllal pokus s rajčaty. Semínka do dvou truhlíků a jeden zaléval tou vodou. Rozdíl byl tak 30 až 50 procent a to jsou jen papírové pyramidky.

! (Ne, 6. 10. 2019 - 11:10)

Pokud necháš stát vodu týden kdekoliv (v pyramidě i mimo pyramidu), určitě bude mít jinou chuť, protože se uvolní rozpuštěný oxid uhličitý a tím se změní její pH.

D.m (St, 6. 11. 2019 - 09:11)

Tohle je blábol

! (St, 6. 11. 2019 - 13:11)

Souhlas, celá tahle diskuse je blábol.

Jana (St, 5. 2. 2003 - 03:02)

Doma jsme si vyrobyli pyramidu ze dřeva z tenkých lišt,pokud je někdo nemocný,složíme ji v pokoji a léčíme se pobytem pod ní,lidé,kteří jsou citliví na sílu energií,tuto pod pyramidkou dobře cítí,je však potřeba přistupovat k těmto silám s láskou a pokorou.

Pavel (Po, 20. 1. 2003 - 20:01)

Tak to vypadá, že tady o tom nikdo neví??!!! Vždyť je to úžasný. Ve Vrchlabí v nemocnici prý mají pokoj s pyramidou a umisťují tam pacienty na krátké pobyty. Víte o tom někdo????

Pavel (Pá, 17. 1. 2003 - 19:01)

Máte s tím někdo zkušenosti? Před třemi lety jsem v tom cosi podnikal a teď se k tomu chci vrátit. Vím že se tam něco opravdu děje - ale.. Poznatky- strany pyramidy mají být na svět. strany a v 1/3 výšky je místo největšího výskytu "čehosi" . Je to vždy prospěšný? Dokonce jsem jel i do Egypta a podařilo se mi být v Cheopsově pyramidě v Králově komoře asi 20 min. sám. (brzo ráno) ale bylo to takový zmatený... Několikrát jsem v pyramidě relaxoval a to byly silné zážitky. Spal jsem pod ní asi měsíc a bolely mě z toho záda.(?) Ale zase jsem spal jen tři až čtyři hodiny - víc jsem nepotřeboval.Využil jste ji někdo k léčbě nemocí?Díky za vaše zkušenosti.

Reklama

Přidat komentář