Reklama

Muži co si oblékají dámské kalhotky

PetrH (Po, 24. 2. 2020 - 17:02)

Už léta nosím klasické kalhotky v zimě a tanga nebo stringy od jara do podzimu. Je fakt že nabídka spodního prádla pro ženy je podstatně větší. Ať si ty všelijaké boxerky strčí někam...to si myslí,že muži chtějí nosit jenom tohle?

VLASTA (Pá, 14. 2. 2020 - 05:02)

KAZDY NOSI TO CO MA RAD A CO JE POHODLNE.RADCEJ MAT NA SEBE MAT KVALITU AKO MUZSKE SPODNE PRADLO TO JE NEDOBRE A NEKVALITNE.

Petrh (Po, 24. 2. 2020 - 17:02)

Už léta nosím klasické kalhotky v zimě a tanga nebo stringy od jara do podzimu. Je fakt že nabídka spodního prádla pro ženy je podstatně větší. Ať si ty všelijaké boxerky strčí někam...to si myslí,že muži chtějí nosit jenom tohle?

Noname (Po, 10. 2. 2020 - 04:02)

Taky nosim damske kalhotky dokonce je dostavam od me pritelkyne a ona to bere

Návštěvník (Út, 3. 12. 2019 - 10:12)

Nosim panska i damska tanga i kalhotky. Je pravda ze damske pradlo je opravdu prijemnejsi na noseni. Vi o tom spousta kamaradu i kamaradek a nikomu to divne neprislo. Berou to normalne. Tak proc nebyt v pohode.

evelína (Po, 18. 11. 2019 - 12:11)

Mám partnera co si klidně bez mého vědomí obléká mé prádlo,hlavně kalhotky i se v tom uspokojue a ví,že jsem doma.Mnohokrát jsem jej i přistihla avšak on v tom pokračoval.Byla jsem dlouho od něj u našich aby si vybral mě nebo to prádlo.Vybral si mě ale on je nějakej divnej.Kdo ví kdy mu zase přestanu stačit.To bych už mu radši to prádlo nechala a šla od něj domů.Nemáme děti tak to bude bez následků............

Radek (Út, 5. 11. 2019 - 21:11)

Mám problém našel jsem svý trencle u babičky v koši na prádlo.

Návštěvník (Ne, 26. 4. 2020 - 10:04)

Je to chyba babičky. Měla ten beton po letech vyhodit rovnou

Ing. Detektiv Pravdy (St, 20. 11. 2019 - 20:11)

Blbost

Ing. Detektiv Pravdy (St, 20. 11. 2019 - 20:11)

Blbost

Venca (Ne, 17. 11. 2019 - 17:11)

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Honza (Út, 5. 11. 2019 - 19:11)

Já nosím kalhotky v létě když jdu někam dál. Poradila mi to přítelkyně. Když jsem dříve šel někam dál tak jsem chodil na ostro. Když jsem si ale našel přítelkyni tak jí to vadilo protože mi musela častěji prát kalhoty. Já jsem si proto musel brát trenky. Jednou jí ale napadlo že si můžu vzít kalhotky. Já jsem nakonec řekl že ano. Od té doby asi 4 roky nosím v létě když jdu někam dál kalhotky.

Kuba (So, 5. 10. 2019 - 16:10)

Nejlepší dámské kalhotky jsou
www.bastard.cz/damska-spodni_pradlo/zadni-vchod---cerna-tanga-1933/?r=431180

Radim (Po, 16. 9. 2019 - 14:09)

A tanga jsou podle mě vynález století, bohužel pánské prádlo je asi o století pozadu

Radim (Po, 16. 9. 2019 - 14:09)

JA nosím kalhotky už 15 let a nevidím v tom nic špatného, jsou príjemnější pohodlenějsí a taky je mnohem vetší výběr.

Návštěvník (Út, 27. 8. 2019 - 15:08)

Teď jsem na pivku a mám na sobě včerejší použité kalhotky mojí ženy. Moc příjemné. Myslím že to je sen mnoha mužů ale některé manzelky pro to nemají pochopení tak si oblékají nebo číhají jejich kalhotky když jsou manzelky třeba v práci.

Návštěvník (Út, 27. 8. 2019 - 15:08)

Je to moc příjemné mít na sobě použité kalhotky mojí ženy. Jí to nevadí. Chodím v nich všude. Řekla to i své sestře. Jsou příjemné na tělo a je to vzrušující hlavně když je na nich trošku její kundi stavicky.

Návštěvník (Út, 27. 8. 2019 - 14:08)

Nosím manzelky použité kalhotky.kazdy večer když je sunda tak mi je da.Je to příjemné. Našel jsem ženu která mi to toleruje.Rika že mi sluší a hlavně já je objednávám na astratexu.Tak je kvalitní materiál.

Zdeněk (Pá, 26. 7. 2019 - 23:07)

Také nosím dámská tanga mé slečně se to líbí .

Petr (St, 17. 7. 2019 - 12:07)

Nejen dámské prádlo,ale i dámské šaty a sukně jsou pohodlnější.

Reklama

Přidat komentář