Reklama

JSOU CHLAPI JEŠTĚ VŮBEC CHLAPAMA??

Návštěvník (Út, 5. 11. 2019 - 16:11)

Utlačované a opomíjené ženy musí povýšit nad muže a z nich musí být slaboši, kteří nic nezvládnou. Takový je cíl.

Petr (So, 9. 11. 2019 - 17:11)

Proto se vůbec nedivím, když mladí muži tvrdí, že chtějí žít sami. Ubudou jim pak starosti s vyrovnáním při rozvodu. Dnes je to rozumné řešení. Spousta dnešních Bio-slepic totiž dnes jen hledá sponzora, který by je jen živil.

luci (So, 9. 11. 2019 - 19:11)

Nikdo nikoho nenutí aby si vzal bio - slepici . Získej partnerku , která vyznává stejné hodnoty a má tebou požadovanou úroveň . A není to houska na krámě , kterou kupuješ při cestě do práce . Napřed ji poznej a potom konej.

Návštěvník (So, 9. 11. 2019 - 20:11)

Milá Luci. Jistě máš pravdu, že si každý vybírá tu svojí a snad si jí bere i dobrovolně. Ale ony se většinou ženy hodně změní, potom co uloví toho svého. A je to tak taky v přírodě. Získat oplodňovače pro potomstvo, a potom je odsunut - u ostatního zvířectva. U lidí je dál chlap využívaný jen jako živitel.

luci (So, 9. 11. 2019 - 21:11)

Jaké si to kdo udělá , takové to má . Moderní doba přinesla emancipaci ženy , ale někdo každému spolku musí velet . Je to o konsenzu , chcete - li shodě . Dva kohouti na jednom smetišti je boj , spokojené manželství je pohoda . Kdo chce spokojenost , musí jí něco obětovat . Na světě je vždycky něco na úkor něčeho . U nás jsem to já , ne vždycky , ale většinou ten kdo se obětovává , ale nestěžuji si .

Jirka. (So, 9. 11. 2019 - 18:11)

Je to přesně tak, naštěstí jsem na tom s tou mojí dobře. Dnes aby takovou ale hledal skoro beznadějně, jako místo na plném parkovišti obchoďáku před vánoci. Dnes samá zlatokopka a nebo slepice se snahou ovládat a samozřejmě ždímat z peněz.

Michal (Út, 5. 11. 2019 - 15:11)

Presto, ze moje pritelkyne je o hodne starsi nez a ja a proto min pritazliva nez zeny meho veku, zatim jsem s ni v posteli nikdy neselhal i kdyz nekdy chce moje "sluzby" zrovna kdyz na to nemam moc chut. Takze "chlap" rozhodne jsem.

V. (Út, 5. 11. 2019 - 09:11)

No společnost se snaží, aby nebyli, ale občas se nějaký ten testosteron přece jen prosadí. No když je to testosteron bez srdce a rozumu, tak to je taky naprd.

Strýc Pagáč (Pá, 25. 10. 2019 - 22:10)

Já su z Moravy, já su chlap.

macho (St, 23. 10. 2019 - 13:10)

Spisovatel Hrabal měl pro muže jednoznačnou definici : Správnej chlap musí být pořád mírně přiožralej a bejt tak krapánko, cítit močůvkou. A prdy, ach Bože, takovej vymazlenej prd, to dokáže jenom pořádnej chlapák. A ne nějaká, nedomrlá bzdinka."

ViktorH (St, 23. 10. 2019 - 05:10)

Jsou více či méně mužní muži. V některých lidech převažuje více ženských vlastností a v některých více těch mužských, to je ale naprosto v pořádku protože se to odráží od toho kde a jak ti lidé žijí. Důležité je se nebát to přiznat, o sobě proto klidně lidem řeknu že jsem strašpitel i když by to do mně přes ty kladné vlastnosti kolikrát neřekli :-)

kája (Út, 15. 12. 2015 - 22:12)

Kdyz je to starsi zena a...až se oženíš pochopíš jak to myslím, pokud se muž ožení musí být vše podle ní , jinak je zle. říká ti toto si vem udělej večeř malýmu udělej snídani , vyměn si ponožky, dneska sex nebude nemám náladu (druhý den ráno proč jsi mě večer nechtěl) jdu ven uklid tady, co pořád děláš v té dílně ty mě už nemiluješ, těmi to a podobnými větami tě zpracovává dokud tě nezačne ovládat, ty to děláš proto aby byl klid a protože ji máš rád, ona to dělá lroto aby vše bylo po jejím a ovládla tě.

Michal (Út, 15. 12. 2015 - 21:12)

nějak sis popletl feminismus.Psal jsem o typu vztahu, nikoliv o feminismu.

:DDDD, lepsi krasny student, ktery si docasne privydelaval jako krasny pingl, nez nekdo, kdo si ucvrnkne smichy z vlasniho spatneho vtipu.

:DDDD (Út, 15. 12. 2015 - 21:12)

Kdyz je to starsi zena a...Á, krásný pingl se nám tady objevil :).

Míšánku, (Út, 15. 12. 2015 - 21:12)

Kdyz je to starsi zena a...nějak sis popletl feminismus.

Michal (Út, 15. 12. 2015 - 21:12)

Ano feministky si postupně...Kdyz je to starsi zena a mlady muz, ktery u ni bydli zdarma, dostava kapesne a dary, pak je to v poradku, kdyz ji za to dela ruzne sluzby, ale musi to byt jen docasne. Kdyz se pak kluk ozeni, nesmi manzelce dovolit, aby ho mela pod pantoflem.

tak tak (Út, 15. 12. 2015 - 20:12)

chlapi si nič iné nezaslúžia-obrať o prachy, byt, decká a narobiť im problémy- to im patrí. Plus poškriabať auto každý mesiac.

kaja (Út, 15. 12. 2015 - 20:12)

Ano feministky si postupně časem udělali z chlapů otroky své moci.
Říkají chlapovi co mají nosit.
Co mají dělat. Mají je jako otroky a drží je za vajca a dělá si s nima co chce , nebudeš poslouchat ?? oberu tě u soudu o poslední korunu, seberu ti právo na to vídat dítě a pokud budeš dál mít nějaké keci udělám ti problémy v práci a vyhodí tě.

ale (Út, 15. 12. 2015 - 18:12)

Já chlap nejsem a ani jsem...Prosím tě. Tuto nunu.

Hans (Út, 15. 12. 2015 - 17:12)

Já chlap nejsem a ani jsem nikdy nebyl. Jsem jen ušlápnutý podpapučák. Zvykl jsem si na to a že jsem ostatním pro srandu? Ať jsem, si nepotřebuji nic dokazovat.

Reklama

Přidat komentář