Reklama

51 erotických hier

Hráč (Út, 5. 11. 2019 - 13:11)

Tak je potřeba se pobavit a užívat si života. Co potom v 60+ , říkat si, tak jsem život promrhal prací ve fabrice a o víkendu na chalupě? Takhle je alespoň sranda. A jak tady někdo psal o naprcání nějaké. Tak holky se snaží, aby se to nestalo, ale vše je možné a stát se to může. Jasně, že jsme se o tom bavili. Ta co je jí už 25 by i chtěla. Tak stačí ji vysadit prášky a to by bylo, aby se to při těch hrách nestalo :-))) U ženské člověk nikdy neví, co ji napadne.

Ale (Pá, 15. 11. 2019 - 11:11)

Někdy se to povede i přes ochranu.

Hráč (Pá, 15. 11. 2019 - 12:11)

Tak slyšel jsem to a je to možné. Jenže jak se chceš vyřádit s ochrannou pláštěnkou? To je na prd. Nikoho cizího nepřibíráme, takže nějaký humus teoreticky nehrozí. Jen to, že bude některá sbouchnutá. S tím rizikem se do toho jde a bereme to tak. Každý někoho má a stejně už ty "starší" k 25 už po dětech začínají toužit. Otázkou je, že teď je každý hrdina a potom se ukáže, jak kdo bude tu kukačku ve vlastním hnízdě řešit.

Pár (Út, 5. 11. 2019 - 09:11)

Moc pěkné čtení.

Návštěvník (Po, 21. 10. 2019 - 13:10)

Nejlepší je se nechat naprcat a potom hledat, čí to je.

Hráč (So, 19. 10. 2019 - 14:10)

Jsme dnes už taková dobrá více méně uzavřená parta, věk 18-25 a hry rádi provozujeme téměř každý víkend, pokud se sejdeme. Ne každému to ale bylo po chuti a někteří odešli a jiní zase přibyli. V žádném případě nepoužíváme kondomy, protože s nimi to nebylo ono a veškeré zabezpečení si zařizují holky. Co budeme hrát si vytočíme na kole radosti. Naše nejoblíbenější z mnoha je hvězda a hra, které říkáme hledání otvoru, kdy holky stojí rozkročené nohama na zemi a jsou tělem položené na stole. Kluci mají zavázané oči a mají za úkol si najít otvor a vystříkat se do něj. Když se do holky udělá, tak ta má po ruce fix a udělá mu čárku. Kdo stihne víc vyhrává šukací víkend s tou, kterou si vylosuje a jeho holka se s ní zase vystřídá, aby nikdo nebyl sám a měl tak určitou satisfakci. Proto někteří odešli, protože to nedávali a nezvládli, že ten druhý šuká s jiný a je s ním třeba celý víkend. Co jsme zůstali, tak si to užíváme na plno, chce to prostě pohodu a toleranci, je to jen sex. Někdy se holky domluví a prohodí se, to příjdu domů a koukám, že je tam jiná. Samozřejmě plně nahradí tu moji se vším všudy. A je to skvělá zábava. V létě jsem byl u moře s jinou, protože ta moje kvůli práci nemohla a škoda to rušit. Ten její se zase nastěhoval k nám, aby ta moje přítelkyně nebyla sama. Je tam s námi i pár, co má chvíli po svatbě a všeho se zúčastňuje. Moje přítelkyně provozovala všelijaké hry na vejšce, tak jen pokračuje a je v tom v pohodě a bez problémů můžu šukat i její kamarádky, když příjdou na návštěvu a mají chuť. Je to krásný život, jen ať to vydrží a moc doporučuji oprostit se od všeho a užívat si co to jde a dokud to jde.

JA (Čt, 31. 10. 2019 - 10:10)

ZAVIDIM

Čočking (Pá, 18. 10. 2019 - 19:10)

Hru hraje deset účastníků - 5 krásných žen a 5 zvrhlých mužů. Ženy si dají večer předtím na jídlo čočku. Hra spočívá v tom, že ke každé ženě přistoupí jeden muž a udělá jí pořádně zvrhlý sexuální návrh. Žena mu na to odpoví: "na to se ti vyprdnu". Když se jí u toho zároveň podaří prdnout, tak vyhrává a ten zvrhlý návrh nemusí splnit. Když ale žena prohraje a nepodaří se jí u toho prdnout, tak si s ní zvhrlý muž zvrhle pohraje.

Druhý den se situace obrací - čočku jí muži a ženy je žádají o nějaký dárek - muži říkají: "na to se ti vyprdnu", a podle toho, jestli se jim u toho podaří prdnout, ten dárek musí koupit anebo ne.

Tato hra se jmenuje čočking.

Evča (Út, 19. 9. 2017 - 11:09)

My hrávali na střední hru na sardinky - ve větší mísnosti se zhaslo - jeden si vylosoval, že je sardinka, ostatní o tom nevěděli - vsichni jsme potichu v té tmě na bobku chodili po mísntnosti a když jsme do někoho narazili, tak jsme se ho museli šeptem do ucha zeptat, zda je sardinka. Pokud odpověděl, že ano, tak jsme se k němu přitulili a takto to pokračovalo, až byly všechny sardinky na sobě. Erotické to bylo podle toho, jaké zrovna erotické napětí panovalo mezi účstníky. Na bramborách a chmelu to bývala dobrá zábava na zahřátí.

vlastimil (Po, 18. 9. 2017 - 22:09)

hra kostky na které si napíšete erotické praktiky,hraje se to jako ,,vadí-nevadí,,dávají se fanty. Pozor jen pro pohodové páry, nebo lidi.

Petr (Po, 19. 2. 2018 - 16:02)

Hra želva: na zemi...Wau to chci

panic (Ne, 2. 6. 2013 - 09:06)

Jejda myslel jsem, že vysokoškolsky vzdělané ženy neprovozují orální sex.

Ivka (Ne, 2. 6. 2013 - 09:06)

Kluci by pořád každý den šukali.

Pepa (Ne, 2. 6. 2013 - 09:06)

Hra želva: na zemi...Tam se ukáže jak je která dáma zručná a umí uspokojit.

Alena (Ne, 2. 6. 2013 - 09:06)

Jsme čtyři páry a sex pod stolem známe velice dobře ,zn.erotické hty každý výkend.

anoo (Pá, 27. 8. 2010 - 03:08)

Kamennou tvář jsem na...no fuuuuuuuuuuuj kurvaaaaaaaaaaa

Jaja (Po, 14. 6. 2010 - 20:06)

A nějakou hru jenom pro dva neznáte?

marciello (Po, 14. 6. 2010 - 16:06)

Novinka z Polska - hra zvaná "Hvězda": Dívky leží na podlaze v kruhu s hlavami u sebe se zavřenýma očima. Spolužáci pak s nimi střídavě souloží. Kdo vydrží nejdéle, vyhrál. (pozor, pět školaček u toho otěhotnělo, protože nepoužily antikoncepci !!!)

fader (Čt, 10. 9. 2009 - 13:09)

Měnili jste si někdo z Vás někdy Vaše použité prádlo s Vašimi partnerkami navzájem?Já ted jo a je to síla!

Kamila (Út, 8. 9. 2009 - 00:09)

Většinu skupinových erotických zážitků jsem měla taky na vysoké. Na kamenou tvář si nepamatuji, ale "želva" byla dost obvyklá na mnoha pařbách. To ani nebyla nevěra, když nebyl "zásun" ale jen orálek.

Reklama

Přidat komentář