Reklama

jak sbalit holku z jiné třídy (ve škole)

Benn (Ne, 1. 12. 2019 - 19:12)

pozvi ji na něco dobrého a do kina a míš ji

Lukáš (Pá, 1. 11. 2019 - 12:11)

Sbalil jsem holku z vedlejší třídy, když se trochu opila a já ji vedl domů a pak jsme se začali vídat pravidelně. Ona si to moc nepamatovala, taky se cestou pozvracela,ale vše zapomenuto. Je skvělá!

Kimkin (Pá, 1. 11. 2019 - 19:11)

No dobrý teda. Docela klika a tys byl na blízku a oporou. A ona se ti líbila už dřív?

Matěj (Út, 1. 10. 2019 - 20:10)

Miluju holku z áčka ale já sem v béčku má vedle nás šatnu takže se výdáme každéj den ale nevím jak ji to napsat mám na WhatsAppu je mi 10 ji je taky 10 chodil sem s ní do družiny a chodila se mnou ale teď před měsícem se z nekim rozešla a mi sme se neviděli prez prázdniny takže 2 měsíce budu obrovsky rád když mi pomuzete

Terorista (Čt, 13. 10. 2016 - 22:10)

Zdravím, potřebuju pomoc.....Řekni budeš se mnou prcatpřidat!

Lukáš (Ne, 10. 4. 2016 - 13:04)

Zdravím, potřebuju pomoc.. Je mi 13 a studuju na nejmenované škole..Začala se mi líbit jedna holka z vedlejší třídy. ( Já jsem z Ačka,ona z Bčka. Zatím jsme ve vztahu ,,Kamarádství,, neboli přidal jsem ji jí na FB.. Vůbec nevím jak jí to říct. Sice jezdíme stejným autobusem domů ale v autobuse to je takové.. no. na prd..vídáme se 3x do týdne při výuce AJ a sedíme vedle sebe. ( neboli já sedím v jedné lavici napravo a ona napravo v další v lavici vlevo takže to máme k sobě přes uličku..Ve škole se k ní skoro nejde dostat protože se furt baví s kamarádkama.. Za všechny tipy a rady děkuju

Reklama

Přidat komentář