Reklama

Výprask před diváky

Hanka (Út, 5. 11. 2019 - 12:11)

no to chápu a čím ti zrovna dával, když vás viděla? Já tu rákosku kámošce normálně přiznala, že prostě čas od času s ní dostanu na prdel.

Ľubica (Út, 5. 11. 2019 - 15:11)

Chvalabohu iba rukou, ale stačilo aj to. A tiež zo mňa potom vytiahla takmer všetky podrobnosti. Bola som v takom strese, že som jej vykecala aj to, čo som vôbec nemala v úmysle.

Martin (St, 6. 11. 2019 - 08:11)

Nebylo lepší než sestře vysvětlovat detaily nabídnout jí, aby to taky zkusila? Manžela by to asi potěšilo a sestru by přešly zbytečné otázky. Třeba by se jí to zalíbilo a dostávaly pak obě spolu.

Ľubica (Čt, 7. 11. 2019 - 07:11)

No to si dosť dobre neviem predstaviť. Na to aká je moja sestra rázna a panovačná je skôr pravdepodobnejšie, že by chcela skúsiť dať na zadok ona mne.

Návštěvník (Čt, 7. 11. 2019 - 08:11)

Tak si zahrejte třeba karty nebo bowling nebo něco jiného...která prohraje dostane..no když vyhrajete tak panovačná a rázná sestra bude malinko pokořená. No a obráceně ona už Vás v podobné situaci viděla. Zase můžete pak dát odvetu...

Hanka (Čt, 7. 11. 2019 - 07:11)

:) bys to měla dvakrát

Hanka (St, 6. 11. 2019 - 06:11)

Tak to je fajn, že jen rukou :) ale tak vidět holý zadek jak na něj dostáváš :)

Návštěvník (Po, 4. 11. 2019 - 19:11)

Když to bude někdo úplně cizí, koho už pak nikdy neuvidíš....tak manželovi zkus vyhovět.

Ľubica (Út, 5. 11. 2019 - 12:11)

Zatiaľ si to ani neviem predstaviť ako by to prebiehalo. No manžel by určite nejaký „scenár“ vymyslel alebo už ho má aj vymyslený. V každom prípade by som sa aj tak asi poriadne hanbila a cítila dosť trápne. je to predsa niečo úplne iné ako doma v súkromí.

Hanka (Pá, 1. 11. 2019 - 14:11)

tak tak :)

zdenda (Čt, 31. 10. 2019 - 07:10)

Já dostával většinou řemenem.Jednou jsme s kamarádkou přišli pozdě domů.A dostali jsme spolu na holou prutem.Kamaradka doma dostávala prutem,tak jsem měl možnost to vyzkusit.Hrozně jsem se styděl,když jsem musel mít vystrčený zadek před její maminkou.Lehli jsme si přes postel a její táta nás švihal střídavě přes zadek,křičeli jsme meli jsme pěkný jelita.Po výprasku jsme leželi na posteli a buleli,když pak po chvilce ustopila bolest zjistil jsem,že jsem se pokadil.Čekala mně další hanba.To byl největší výprask na který nezapomenu.

Hanka (Čt, 31. 10. 2019 - 08:10)

Nás prutem řezala babička. Vždy po holé prdeli a tak, že zadek byl jako zebra....prut je děsný. já se sem tam počůrala...

Karel (Čt, 31. 10. 2019 - 10:10)

Já prutem nedostal, ale jedna moje starší sestřenice jo, myslím že chodila za školu a měla dvojku z mravu. Ona byla taková fiflena frajerka a všichni jí to přáli. Sice utekla k babičce, ale teta jí vyhmátla tam a nařezala jí vrbovým proutkem na holou. Vřískala a bulela, muselo to bolet.

Hanka (Čt, 31. 10. 2019 - 10:10)

na holou prutem to strašně, ale strašně štípe. KDyž je moc ran, tak nechá zadek v dost nehezkém stavu....

Mona (Út, 29. 10. 2019 - 13:10)

Já tedy nejsem přehnaně stydlivá, chodíme na nuda pláž a když se mi chlap zadívá do rozkroku tak mi to zásadně nevadí. Ale být jediná nahatá mezi ostatními oblečenými, být dlouhou dobu předkloněná a ještě bitá a navíc úplně zblízka prohlížená řadou mužů a žen, tak to je i na mě moc. Narozeninový výprask nepřipustím.

Jan (St, 30. 10. 2019 - 08:10)

Může to být taky jen od partbera, obecenstvo u toho být nemusí.

Hanka (St, 30. 10. 2019 - 07:10)

Já teda s narozeninovým výpraskem před rokem souhlasila. Ale to jen proto, že u toho byly jenom kámošky. Nicméně jsem nečekala, jak se na mě nachystají. Každá si přinesla něco, čím mě vyplácela. Takže jsem ten večer dostala na holou vařechou, páskem, bičíkem, rákoskou a kablíkem od nabíječky..od každé 10 ran. Můj zadek se z toho dostával 14 dní :)

Jan (St, 30. 10. 2019 - 08:10)

Já tedy myslel, že ženy
se víc stydí před jinými ženami.

Hanka (St, 30. 10. 2019 - 08:10)

Vůbec ne!! ;-) od té doby každá, která má narozky, tak dostane na holou..takže jsem jim to již vrátila :)

Jan (St, 30. 10. 2019 - 09:10)

No znal jsem takovou, ktera si nechala dat na holou jedině od muže. Hlavně, když pak to mělo pokračování.

Reklama

Přidat komentář