Reklama

Dárek milenci k 40.narozeninám

Anonym (Pá, 27. 10. 2023 - 12:10)

Přistihl jsem se při onanii. 

Default User Image
Eva (Pá, 27. 10. 2023 - 09:10)

Já už konečně milence nemám, už je to totiž manžel. Vše se vyřešilo s jeho bývalou ženou a on si mě konečně mohl vzít a tvoříme rodinu, tedy brzy budeme kompletní rodina, protože jsme v očekávání. Letos to budou naše první společné vánoce, které si užijeme opravdu 24 spolu. Koupila jsem mu už i krásný dárek. Vybrala jsem mu odolné chytré hodinky, které jsem vybrala od armodd.cz Luxusní cena a rychlé doručení. Kdyby někdo váhal co koupit pro svého blízkého, tak doporučím se na jejich stránky podívat. 

Pavla (Čt, 4. 5. 2023 - 23:05)

Přítel si celkem dlouhou dobu přál dostat kvalitní koženou peněženku, která by mu dlouho vydržela. Proto jsem se snažila vybrat peněženku, která by byla z kvalitní kůže a dobře ušitá. Ptala jsem se mezi kamarádkami a dostala jsem tip na koženou pěnženku od penezenkylp .cz Objednala jsem a jsem nadšená. Krásná peněženka za pěkné peníze.

Veronika (Po, 1. 11. 2021 - 12:11)

Objednala jsem to na radu kamaráda, který se v tom více vyzná a říkal, že tam nakupoval už více lhaví rumu od shop.rumako .cz Mají tam na výběr více sad. Sada vždy obsahuje 2 degustační skleničky.

Radka (So, 30. 10. 2021 - 20:10)

Tak to by asi určitě udělalo radost i tomu mému. Kde jste to koupila? To jsou nějaké menší lahve nebo co to je prosím?

Veronika (Pá, 29. 10. 2021 - 23:10)

Mě se podařilo manželovi udělat radost, když jsem mu koupila degustační sadu rumů. Byl z toho nadšený mnohem víc, než ze všech ostatních dárků.

Radka (Čt, 28. 10. 2021 - 00:10)

Milence nemám, ale manžel bude mít za měsíc 40. Poradíte mi prosím co mu dát? Něco co by si užil? Nechci rozhodně nic praktického, spíš něco prostě pro chlapa.

Laďka (Po, 26. 4. 2021 - 21:04)

Zkusila bych třeba pánskou kosmetiku, mému chlapovi to udělalo vždycky radost. Teda aspoň, tak vypadal :D sám si o to neřekně ale myslím sí že dobrý parfém nebo něco podobného určitě potěší. Já většinou nakupuji na angrybeards.cz :)

Olympic (Út, 27. 10. 2020 - 08:10)

Dynamit s rozbuškou v balíčku se stužkou.

Renata (Út, 27. 10. 2020 - 00:10)

Já jsem svému příteli koupila nedávno chytré hodinky a moc se mu líbily. Navíc se mi hodně líbí představa, že kdykoliv potřebuje vědět, kolik je hodin, tak se podívá na hodinky a při tom si vzpomene na mě. Navíc jsem našla i takové, za které jsem nemusela utratit víc jak 2 tisíce korun, takže jsem byla i po finanční stránce spokojená od smartomat .cz

Návštěvník (Po, 26. 10. 2020 - 03:10)

parohy

Lucie (Ne, 25. 10. 2020 - 22:10)

Mám rád, když se muž umí pořádně oblékat a chodí elegantně oblečený. Pro toho svého jsem koupila jako dárek pánskou koženou tašku přes rameno z pravé kůže z obchodu kozena-penezenka .cz Moc se mi líbí a mu strašně sluší

LussyB (St, 30. 10. 2019 - 18:10)

A co nějaké oblečení? Košile, mikina to se vždycky hodí.

Návštěvník (St, 30. 10. 2019 - 20:10)

No, to by manžela koukala :D

dáreček (Pá, 28. 10. 2016 - 10:10)

Ovíněná? Lépe OVÍNĚNÁ, NEŽ POSRANÁ.
Jako dárek se hodí taky víno, které má milenec rád.

Jedovatej (Pá, 28. 10. 2016 - 10:10)

Nevocenil by slušně vybavenou dvacítku?

k tématu (Čt, 27. 10. 2016 - 12:10)

Mužům můžete nechat udělat kytici, salámovou, najdete na netu. Nebo mu předplatit masáž, či masáže. Hodí se i poukázka. Cenově jsou různé a může si koupit třeba oblečení. I vstupenka na koncert, divadlo či kino nebo podobné akce je vhodná.

Kubinos (Čt, 27. 10. 2016 - 00:10)

Je to tak, myslím si že dar ve formě zážitku je ideální kompromis mezi penězi a hmotným darem. My jsme (mimo jiné) dostali https://www.rajzazitku.cz/degustacni-menu a byla to opravdu dobrá volba. Jak říkáš, to co si běžně odpíráš a sám si nekoupíš.

Janina (So, 29. 8. 2015 - 17:08)

Co vyrazit na společný výlet spojený s prohlídkou pivovaru? Třeba v Beskydech je krásná přírod na procházky, a v nedalekých Nošovicích můžete zajít do pivovaru :-)

Bára (Út, 23. 11. 2010 - 20:11)

Ahoj, doporučuju podívat se na stránky www.zapakatel.cz - nabízí originální poukazy na různé zboží a služby (dobrá večeře, masáž, adrenalinový zážitek atd.) za super ceny. Myslím že to by mohl chlap ocenit:)

Reklama

Přidat komentář