Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Luke (Po, 6. 1. 2020 - 00:01)

To já bych za to dal skoro cokoliv.. Akorát ne lodičky, ale aby po mně chodila v teniskách.. Hlavně po penisu...

Muz (Pá, 15. 11. 2019 - 07:11)

Ahoj jsem muz a mam rad kdyz mi holka slape po tele uz jsem se nechal poslapat od holky po tele slapala mi po tele vkozackach a Mel jsem modriny podlitiny a krvave sramy vzrusuje mi to necham se poslapat od Holly po tele duly muz

Muz (Pá, 15. 11. 2019 - 07:11)

Ahoj jsem muz a mam rad kdyz mi holka slape po tele uz jsem se nechal poslapat od holky po tele slapala mi po tele vkozackach a Mel jsem modriny podlitiny a krvave sramy vzrusuje mi to necham se poslapat od Holly po tele duly muz

Muz (Pá, 15. 11. 2019 - 07:11)

Ahoj jsem muz a mam rad kdyz holka mi slape po tele uz jsem vyskousel slapala mi po tele v kozakach a Mel jsem po tele modriny podlitini I krvave votoky ale vzrusuje mi to nechavam se poslapat od holky po tele muz

Hledam holku (Čt, 14. 11. 2019 - 06:11)

Hledam holku ja muz ktera ma rada trampoling jako ja ktera rada spusobuje bolest slapanim po celem tele odepis diky odepisu

Zedd (Čt, 7. 11. 2019 - 10:11)

Terezko napis jeste nejakou svoji prihodu, dekuji ;)

UVAŽUJÍCÍ (Pá, 8. 11. 2019 - 20:11)

Tereza Ti napíše, že. "Jedním dupnutím" zabije i bejka!! Jen LŽE!!!!!

Anonym (Ne, 10. 11. 2019 - 20:11)

Podle mne Tereza pracuje v "Ceske televizi"!! :-) LZE, az se ji "od huby prasi"!! JEDINYM dupnutim promeni holuba v KRVAVOU HROMADKU!! :-) Bejka zabije, urcite i SLONA!! JEDINYM dupnutim!! To je na "urovni" redaktorky "Ceske" televize, ktera OPAKOVANE tvrdila, ze: "Druha svetova valka zacala PATNACTEHO ZARI tim, ze RUSKO prepadlo Polsko!! Na tyhle ZVASTY muze "skocit" JEN "Slunickar" nebo DEBIL!! :-) :-)

Přesně tak.!!!! (So, 2. 11. 2019 - 06:11)

Sklo snese téměř vše!!!!každá se tu chlubí co vše dokáže a když má dojít na real.kazda zařadí zpátečku...Mirko myslel jsem že aspoň ty.....jsi jiná....nejde přece o vztah ale o sdílení něčeho společného...Tomáš

Pro terezu (Čt, 31. 10. 2019 - 06:10)

Jo a s jakou havěti ještě nemáš slitování???kolik ti je let?odkud jsi??vsadíme se??napiš [email protected]

Tereza (Čt, 31. 10. 2019 - 13:10)

Zašlápnu všechno, co mi zbytky svého těla nadměrně nezašpiní boty, šneky, žížaly, mravence, brouky... Mají si dávat pozor a schovat se, když chtějí přežít setkání se mnou.
Vyčistit zbytky toho holuba byla celkem dřina, proto je normálně nechávám na pokoji.
Je mi 20, jsem z Prahy a jsem zadaná, takže ti psát nebudu.

Pepo (Čt, 31. 10. 2019 - 20:10)

Žiadna nechcete dať FB, tak si to všetko VYMÝŠĽATE !!!

Tereza (Pá, 1. 11. 2019 - 14:11)

A ty se divíš? Která holka by chtěla mít něco se zoufalým loudilem.

Tereza (St, 30. 10. 2019 - 14:10)

Včera v noci jsem zabila holuba. Byla jsem opilá, on se motal u mých noh a já se chtěla pobavit. Stačilo jedno dupnutí a byla z něj hromádka zkrvaveného masa.
Já ani za střízliva nejsem příliš soucitná s drobnou havětí, když se mi připlete do cesty, má holt smůlu.

Anonym (Čt, 31. 10. 2019 - 21:10)

Terezko, nepracujes v "nasi objektivni Ceske televizi"?? Tvoje LEZ, je na urovni jejich "objektivniho" zpravodajstvi!!!!!!!! :-) :-) :-) Ja videl AUTOBUS, jak prejel holuba!! "Zkrvavena hromadka z masa", z nej URCITE NEBYLA!!! To telicko holuba, se OKAMZITE v "krvavou hromadku" NEZMENI!!!!! Natoz, po Tvem "JEDINEM DUPNUTI"!!! To bys po nem musela MNOHOKRAT "skakat, jeste s JEHLOVYMI podpatky!!!!! Prihlas se na konkurz do zpravodajstvi C.T., mozna nahradis i Wolnera a Fridrichovou!!! :-) :-) ;-)

Petr (St, 30. 10. 2019 - 22:10)

A kdybych ti amputoval nohy zato co si provedla?

Pepo (St, 30. 10. 2019 - 21:10)

Daj mi svoj FB, napíšem ti.

Holky holky. (Po, 28. 10. 2019 - 17:10)

Každá se zde chlubí co zaslapla a jak by drtila pindíka a koule.tak pojďte to vyskouset. (Kromě koulí) má nějaká odvahu??můžete i ukázat myši a pod ....Mirko,Aničko beruško....atd.davam mail-(jsem zvědavý jestli je nějaká odvážná!!) [email protected]

Beruska (Po, 28. 10. 2019 - 21:10)

Myslis, ze jsem SILENA a chci se nechat ZAVRIT??? Ja JASNE psala, ze bych "vybavu" KLIDNE rozslapala, jen bych "NESMELA BYT VIDET", coz je NEMOZNE!! Penis sice NEMAM, ale ZNAM HO!!! :-) :-) NEMA sanci pod podpatkem!!!! ZMRZACILA bych Te!!! Platit Ti do konce zivota, pripadne jit do kriminalu, to NECHCI!!!

Elen (Ne, 27. 10. 2019 - 11:10)

No, to je tady úroveň.

Reklama

Přidat komentář