Reklama

Děti a punčocháče.

Návštěvník (Pá, 1. 11. 2019 - 17:11)

Měl, mám s modrýma pruhama, jednobarevné máma nesehnala.

máma (St, 30. 10. 2019 - 12:10)

Děkuji vám hoši za vaše příspěvky, dnes mi pomohli dostat mé potomstvo do punčocháčů.

Ondro (St, 30. 10. 2019 - 10:10)

Ja som dnes medzi pripravenými vecami tiež našiel pančuchy. Ešte som ich tohto roku nemal oblečené. Dať si ich pod krátke nohavice to mi nenapadlo.

roks (St, 30. 10. 2019 - 06:10)

Venku je pod nulou a naši i ségra už jsou pryč, vzal jsem si punčocháče a delší kraťasy a jsem rozhodnutý že tak pujdu do školy! někdo musí začít a určitě se někdo přidá.

Návštěvník (St, 30. 10. 2019 - 13:10)

Roks: Dneska do školy v punčochách, a to ti mám věřit? Když jsou prázdniny.

Návštěvník (Čt, 31. 10. 2019 - 07:10)

Musel jsem,máme tam zvířata a byla na mě řada ještě s jedním klukem.

Aleš (Pá, 1. 11. 2019 - 05:11)

A měl si punčochy pod kraťasy? Jaké nosíš? Já nemám odvahu se tak obléci, ale punčocháče jsem si už začal oblékat.

K2 (St, 30. 10. 2019 - 09:10)

My už máme prázdniny mám na sebe pančuchy a kraťasy. Poobede ideme na cestu po Slovensku po hroboch a chcem ísť takto oblečený. Uvidím, či bude mama súhlasiť. Dnes som si dal čierne pančuchy. Napíš či sa niekto pridal.

Dany (St, 30. 10. 2019 - 12:10)

Pošli selfičko z cesty, nebo z spřed hřbitova, nebo i třeba jenom z domova.

(Út, 29. 10. 2019 - 14:10)

Já běžně nosím punčocháče jak pod dlouhé tak i krátké kalhoty a dnes jsem dostal silnější punčocháče byli zimní a dětskou zimní obuv zn. Prestige sice jsem kluk ale po ségře zbyli biloruzove tak je ještě nosím na tělocvik zatím stačí já mám číslo 33 a ona měla 35 jsou trochu větší ale mamka Mn do nich dala ještě jedny vložky a nebo si vezmu silnější ponožky přes punčocháče a pak jsou akorát a přes jarní dny a letní dny bilocervene prestizky mám taky svoje v dennimky modré a různé typy a barvy.

roks (Po, 28. 10. 2019 - 16:10)

Oprava: vloudilo se Včera.

roks (Po, 28. 10. 2019 - 15:10)

Včera jsem jel s tátou na chatu hrabat listí, vzal jsem si punčocháče a kraťasy. Máma nad tím kroutila hlavou, ségra je starší než já řekla že mi ty punčocháče sluší a že v nich mám pěkné nohy, co by která holka za to dala mít takové nohy. Já jsem si to odpoledne absolutně užil, bylo to supr. Nikde nic netáhlo a Včera neškrtilo jako v džínách.Ještě si to někdy vezmu až půjdu na fotbálek, fotbalisti punčocháče nosí běžně.

K2 (Út, 29. 10. 2019 - 21:10)

Tak aj ja som to vyskúšal. Včera som bol sám doma, tak som si pod maskáčové kraťasy teda také nad kolená obliekol šedé pančuchy. Celkom sa mi to páčilo. Nemal som však odvahu ísť tak von. Vyšiel som len pred dom na záhradu. V tom sa zjavil kamarát spolužiak asi som celý očervenel. Pýtal sa či som zabudol že sme chceli ísť spolu von. Ja som naozaj zabudol tak ma zaujali pančuchy pod kraťasmi. Povedal som, že sa idem prezliecť a môžeme ísť. On trval na tom, aby som ostal oblečený ako som. Ja som protestoval. Povedal, že aj on si dá pod krátke nohavice pančuchy. Povedal som mu že pôjdem ak príde tak oblečený. Po chvíli sa vrátil, pod šedými kraťasmi podobnými aké mám ja, mal maskáčové pančuchy. Tak sme boli takto von a dnes aj v škole a mali sme úspech. Mama ráno krutila nadomnou hlavou, ale otec povedal, že chlapci kedysi chodili takto oblečený prečo by nemohli aj dnes a povedal, že sa mu to celkom páči.

Tino (St, 30. 10. 2019 - 10:10)

Nie si náhodou z okresu Žarnovica, videl som včera podobne oblečeného chlapca ako píšeš. Mńa sa pýtala mama čo chcem nosiť cez zimu a povedal som, že pančuchy. Mám ich radšej ako spodky.

K2 (St, 30. 10. 2019 - 12:10)

Nie mňa si tam určite nevidel. Ja som z Púchova.

Venca (Čt, 24. 10. 2019 - 19:10)

Dnes měl jeden kluk z vedlejší třídy pod kraťasy černé punčocháče. Já je také nosím ale v zimě, pod dlouhé kalhoty. Velmi se mi to líbilo. Odpoledne, když jsem se vrátil ze školy, tak jsem si také dal kraťasy a pod ně punčocháče. Cítil jsem se super. Možná i já půjdu tak zítra do školy. Ten kluk, měl něco jako hrubší silonky, já mám podobné černé ale bavlněné.

K2 (Pá, 25. 10. 2019 - 13:10)

Dobry nápad. Prečo nie. Možno tiež vyskúšam.

Venoušek (Pá, 25. 10. 2019 - 09:10)

Já chodím také do školy, ale kluka v punčocháčích a kraťasech jsem ještě nikdy neviděl. Myslím u nás v škole. V zimě pod kalhoty to jóó, ale pod dlouhe, ke kratkejm kalhotám to nééé.

ROKS (Pá, 25. 10. 2019 - 06:10)

Určitě napiš jak to dopadlo,jsme 2 a fandíme ti,do které třídy chodíš.Třeba to také zkusime, když budeme 2 bude to lepší.

Venca (Pá, 25. 10. 2019 - 15:10)

Bylo to supr. Ja sem 6 a ten kluk co je mel 7tr. A ty?

Reklama

Přidat komentář