Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Elen (Ne, 27. 10. 2019 - 11:10)

No, to je tady úroveň.

Jiřina (Ne, 27. 10. 2019 - 13:10)

Elen, lidé jsou RŮZNÍ!! :-)
Někdo chce rozšlapat "výbavu", někoho baví, když zašlápneme myš. :-) Zkoušela jsi sehnat takové "nástavce" na "jehly", aby jsi se nebořila do trávy? Třeba když jdeš na akci, kde je trávník? Já nosím "jehly" prakticky pořád. Když se bořím do země, ŠTVE mne to!!!

Jana M. (So, 26. 10. 2019 - 09:10)

PP, to máš smůlu... až někomu šlápnu na nohu v lodičkách s jehlovým podpatkem, napíšu, že jsem měla na nohou lodičky... Ale doufám, že se to nestane, to by bylo špatné.

Myslím, že ta holka by nesouhlasila, že šlápnutí takovým podpatkem NIC není. Jasně, jehlou by to bylo mnohem horší.

Jirina (So, 26. 10. 2019 - 14:10)

Jani, trochu jsi to popletla. Ze jsi mela napsat, neco ve smyslu: Slapla jsem na ni JEHLOVYM podpatkem, to psal jakysi PP. Ja psala, ze: Dva centimetry ctverecny, je NIC. :-) NE PP!! :-) Vzdyt to ZNAS!!! Pujdes po pesince, kdyz mas SIROKE podpatky, NEZABORIS se. Kdyz mas "jehly", tak se ZABORIS!! To neznas?? Vzdyt jsi ZENA!! Nebo ne??? :-) :-)

Jirina (Čt, 24. 10. 2019 - 22:10)

Jani, co jsou to "venkovni boty"?? Ja nosim POUZE "jehly", ALE NIZKE!! Do peti centimetru, jsem dost vysoka. :-) Byl by "pruser", kdybych tim slapla nekomu na prst!! :-) Pri teto vysce podpatku, se rozklada hmotnost "pul" na podpatek, "pul" na chodidlo. Tedy pri plose podpatku 1 cm ctverecnych je tam tlak 2,75 MPa!!! V "Papinaku" 70 kPa!! Ja nosim "jehly" o plose 0, 5 cm ctverecneho!!!!! Jestli nosis neco podobneho, tak bys ji NEPOHMOZDILA nehet!! MOZNA, by ten prstik "rupnul". :-) Cim jsi na ni slapla?? Takovoto "jehlou", URCITE NE!!!

Jana M. (Pá, 25. 10. 2019 - 07:10)

Měla jsem tehdy na nohou kozačky na podpatku, také nosím spíš nízké, jsem ještě o trošku vyšší než ty. Nebyla to jehla! Podpatek měl průměr tak 2 až 3 cm. Ale i tak jsem jí dost ublížila. Sice jsem jí "jen" rozdrtila nehet, což proti zlámaným prstům je asi lepší varianta, ale stejně.

Jiřina (Pá, 25. 10. 2019 - 22:10)

Jani, dva centimetry čtverečný, to je NIC!!!! :-) :-) POKUD nevážíš 150 kg. :-)

PP (Pá, 25. 10. 2019 - 08:10)

Jani, měla jsi napsat, že to byly lodičky na jehlových podpatkách, nejlépe co nejvyšší a s co nejostřejšími špičkami. Mne to tak nevzrušuje, když napíšeš, že ty podpatky byly nízké a už vůbecne kozačky. Musí to být jen lakované lodičky s maximálně vysokými a s co nejostřejšími podpatkami.

Jana M. (Čt, 24. 10. 2019 - 18:10)

Stalo se to ráno v šatně ve škole, ta holčina stála za mnou a já o ní nevěděla... :( Stačil pak jen malinký pohyb dozadu a šlápla jsem jí přímo na prsty. Jak jsem to nečekala, tak to bylo plnou váhou. Vážila jsem tehdy tak 65 kg. K její smůle jsem byla ještě obutá ve venkovních botách, zatímco ona se již přezula do pantoflí. V ponožkách neměla proti tlaku pod mým podpatkem žádnou šanci. Až když vykřikla bolestí, tak jsem zjistila, co se stalo. Hned jsem se jí několikrát omluvila. Muselo to strašně bolet... Měla jsem obavy, jestli jsem jí nepolámala prsty, ale neštěstí ne. Jen na jednom prstu to přišlápnutí odnesl nehet.

Jirina (Čt, 24. 10. 2019 - 22:10)

To si precti, ze sem psal nejaky SILENEC, ze si chce nechat podpatkama ROZSLAPAT VARLATA!!! Staci slapnout, ma je "na kasi"!! Musi to STRASNE BOLET!!!! Na druhou "stranu", podpatky jsou VYNIKAJICI, kdyz Te nekdo prepadne!!! Dupnes mu na nohu, RYCHLE "da pokoj" a bude SKUCET!! :-) _:-)

Jana M. (Čt, 24. 10. 2019 - 16:10)

Když zůstanou něčí prsty pod podpatkem, je to hodně nepříjemné. Bohužel se mi stalo, že jsem jedné holce způsobila šlápnutím velkou bolest.

Jirina (Čt, 24. 10. 2019 - 18:10)

Co jsi "vyvadela"?? :-) Mne se, to, jeste NESTALO, slapnout nekomu na prst!! Jen jsem, BOHUZEL, zaslapla toho vrabcacka, co vypadl z hnizda. Ja si ho NEVSIMLA!! Az tehdy, kdyz muj podpatek "zajizdel" do "neceho mekkeho". :-( :-( Jsem se podivala, jen s sebou "skubnul". :-( :-( Jaky je tlak pod podpatkem, to VIM!! At uz se nekam "zaborim" nebo drtim kaminky. Navic si to VYPOCITAM!! Je mi 17, studuji gympl, FYZIKA je muj OBLIBENY "obor". :-) :-) Rikaji mi Jirka - Sprtka. ;-( ;-( Jenze mne to BAVI, stejne jako MATEMATIKA!! Jsem vlastne "divna zenska"!! :-) Ale NE LESBA, mam pritele. Co jsi provadela??

Pro Mirku! (Pá, 18. 10. 2019 - 18:10)

Napiš mi na mail. [email protected]

Návštěvník (Pá, 18. 10. 2019 - 19:10)

Co chces od nej?

Ivana (Ne, 20. 10. 2019 - 08:10)

Zeptat se jí na něco,poradit,pokecat jako holky...a ty jsi kdo že píšeš jejím jménem??ivca

Pepo (Po, 14. 10. 2019 - 03:10)

Ktorá z vás by naschvál zašlapla myš, len tak?

Jirina (Út, 15. 10. 2019 - 19:10)

Ja NE!!! Mozna Elen. Jen bys ji musel, jak jsem pochopila, ocistit zbytky mysky z podrazky!! ;-) Jinak, nekolikrat jsem slapla i na sneka, NECHTENE!! Citis to pod podrazkou: CHVILICKU "odolava", pak "krupne", NEMA sanci. A bota, trosku" proklouzne, jak pise Elen. Toho vrabcaka jsem "citila' take, byt jsem ho zaslapla "jehlou". Jak do nej podpatek "vjizdi", POZNAS TO, JEN JE POZDE!! :-( :-(

Elen (Čt, 10. 10. 2019 - 08:10)

Víš asi ten pocit jak mi pod nozkou krupaji kostičky a zůstává něco rozdrceneho protože ta podrážka lodiček je strašně tenká. Takže určitě bych to cítila a noha by proklouzla fuj...

Pepo (Čt, 10. 10. 2019 - 17:10)

Zašliapla si niečo živé lodičkami?

Misa (Čt, 24. 10. 2019 - 23:10)

Bydlim na malem meste. Sla jsem z prace, natešena, ze si odpocinu. Sla jsem do baraku, u kanalu na dvore byla ROPUCHA, NEVSIMLA jsem si ji!!! Ja na nj slapa, "jehlou" primo nazada, "propichla" jsem jj. Podpatek zavimen od srev a krve. Pak jsem si MUSELA umejt "jehlu, ktra byla umaza. Od krve

Reklama

Přidat komentář