Reklama

Masturbace v 10 letech-je to normální??

Návštěvník (Pá, 16. 8. 2019 - 19:08)

A už jsi ji to řekla? Chtěla bys ať i ona tebe se dotýká?

Pavlína (So, 17. 8. 2019 - 12:08)

Radši bych se dotýkala já jí a zkoumala pocity které při onanii má. Moje představy jsou, že to dělám s úplně cizí, mladinkou lesbinkou.

Návštěvník (St, 21. 8. 2019 - 12:08)

Tak co, už jste nějak pokročily?

Pavlína (St, 28. 8. 2019 - 02:08)

Ne, nepokročily, každá jsme nakonec strávily prázdniny někde jinde. Já jsem teď po půlnoci přijela z delšího výletu v Rakousku, proto píšu až nyní nad ránem. Už se na ségru ale těším. Tak uvidím.

Návštěvník (St, 28. 8. 2019 - 13:08)

Třeba tě překvapí, co se za prázdniny naučila.

Pavlína (St, 28. 8. 2019 - 13:08)

Já myslím, že určitě přes ty prázdniny nezahálela tady v tomto. Že zas má něco víc za sebou.

Lukáš (So, 14. 9. 2019 - 09:09)

Tak co sestra, zkušenější po prázdninách? Už jsi ji řekla že ji chceš zaučit?

Pavlína (Ne, 15. 9. 2019 - 10:09)

Řekla bych, že jsem se ségrou pokročila. Bavíme se úplně otevřeně o uspokojování, o tom, jak často si to holky dělají a tak. Ona je spíš na kluky, zajímá se o ty klučičí záležitosti v tom jejím věku. Asi nebude dlouho trvat a ukážu ji na sobě jak si to dělám. Nechcu to však uspěchat, prostě až budu cítit, že to před ségrou udělat mohu.

Lukáš (Po, 16. 9. 2019 - 11:09)

A má ségra nějaký zážitky z prázdnin, jestli třeba někde viděla už kluka?? Už jste se bavili otevřeně i o tom zda a jak to dělá?

Pavlína (Út, 17. 9. 2019 - 04:09)

Nějaký zážitky s klukama ještě nemá. Jinak jsem jí říkala o dívčím orgasmu, jak se projevuje, že nejde jen o to udělat si dobře mezi nohama, ale holky jej pociťují celým tělem. Nepřímo přiznala, že ví a má s onanií zkušenost když se ptala, jak často to holky dělají. No už pomalu vyspívá čím dál víc.

Návštěvník (Út, 17. 9. 2019 - 09:09)

Vyspívá víc myslíš psychicky nebo i fyzicky? Jsou na ni vidět nějaké změny jo?

Pavlína (Út, 17. 9. 2019 - 16:09)

Vyspívá hlavně psychicky, rozumově. Co se týče tělesných změn tak o něco víc, než před prázdninami, má propracovanější zadeček a rýsující se boky. Prsa má tak asi stejná. Nevím, jestli nemá první náznak chloupků. Viděla jsem ji jen krátce, ale myslím, že už tam něco má.

Kaňkal (St, 18. 9. 2019 - 05:09)

Pavli, píšeš, že ségra snad má první chloupky. Kdes ji viděla, že sis toho u ní všimla?

Pavlína (Pá, 20. 9. 2019 - 05:09)

Viděla jsem ji v koupelně a včera večer znovu. Vůbec jí nevadí, přede mnou se utírat. Takže má už první chloupky, ne okolo pysků ale nahoře. Tak to už jaksi vypadá, už je taková dospělejší. Pěkný, no.

Lukáš (Pá, 20. 9. 2019 - 18:09)

A to jsi je viděla jak jsi vešla do koupelny, nebo ti je konkretně ukazovala? Ségra má taky jen nahoře myslím, aspoň co jsem viděl naposledy.

Pavlína (So, 28. 9. 2019 - 04:09)

Byla právě pod sprchou když jsem tam vešla. Máme větší koupelnu s pračkou, sušičkou. Poslední dobou se ségra ráda předemnou předvádí a zrovna se utirala. Viděla, že se jí dívám mezi nohy a poznám její výraz a reakce. Schválně to protahovala, to stání přede mnou.

Lukáš (Po, 30. 9. 2019 - 16:09)

Přijde mi, že se ségra taky předvádí poslední dobou. A to jen tak před tebou stála, nebo se hladila?

Pavlína (Po, 30. 9. 2019 - 19:09)

Právě se dozutírala osuškou, vzala si noční kalhotky a natahovala si je. Těsně před rozkrokem se zastavila a jako si je chvíli upravovala, než si je natáhla úplně. Dělala to schválně, neboť viděla, že se jí mezi nohy dívám.

Lukáš (Út, 1. 10. 2019 - 22:10)

Tak to evidentně chtěla aby ses podívala. A jak tam vypadala dole, pořád dětský?

Pavlína (St, 2. 10. 2019 - 09:10)

Jak prsa, tak dole to má pořád takový dětský. Ale začínající chloupky a rozšířenejší boky jsou u ní už známkou vyspívání. Má to už pěkný mezi nohama i zadeček.

Reklama

Přidat komentář