Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Jana M. (Čt, 24. 10. 2019 - 16:10)

Když zůstanou něčí prsty pod podpatkem, je to hodně nepříjemné. Bohužel se mi stalo, že jsem jedné holce způsobila šlápnutím velkou bolest.

Jirina (Čt, 24. 10. 2019 - 18:10)

Co jsi "vyvadela"?? :-) Mne se, to, jeste NESTALO, slapnout nekomu na prst!! Jen jsem, BOHUZEL, zaslapla toho vrabcacka, co vypadl z hnizda. Ja si ho NEVSIMLA!! Az tehdy, kdyz muj podpatek "zajizdel" do "neceho mekkeho". :-( :-( Jsem se podivala, jen s sebou "skubnul". :-( :-( Jaky je tlak pod podpatkem, to VIM!! At uz se nekam "zaborim" nebo drtim kaminky. Navic si to VYPOCITAM!! Je mi 17, studuji gympl, FYZIKA je muj OBLIBENY "obor". :-) :-) Rikaji mi Jirka - Sprtka. ;-( ;-( Jenze mne to BAVI, stejne jako MATEMATIKA!! Jsem vlastne "divna zenska"!! :-) Ale NE LESBA, mam pritele. Co jsi provadela??

Pro Mirku! (Pá, 18. 10. 2019 - 18:10)

Napiš mi na mail. [email protected]

Návštěvník (Pá, 18. 10. 2019 - 19:10)

Co chces od nej?

Ivana (Ne, 20. 10. 2019 - 08:10)

Zeptat se jí na něco,poradit,pokecat jako holky...a ty jsi kdo že píšeš jejím jménem??ivca

Pepo (Po, 14. 10. 2019 - 03:10)

Ktorá z vás by naschvál zašlapla myš, len tak?

Jirina (Út, 15. 10. 2019 - 19:10)

Ja NE!!! Mozna Elen. Jen bys ji musel, jak jsem pochopila, ocistit zbytky mysky z podrazky!! ;-) Jinak, nekolikrat jsem slapla i na sneka, NECHTENE!! Citis to pod podrazkou: CHVILICKU "odolava", pak "krupne", NEMA sanci. A bota, trosku" proklouzne, jak pise Elen. Toho vrabcaka jsem "citila' take, byt jsem ho zaslapla "jehlou". Jak do nej podpatek "vjizdi", POZNAS TO, JEN JE POZDE!! :-( :-(

Elen (Čt, 10. 10. 2019 - 08:10)

Víš asi ten pocit jak mi pod nozkou krupaji kostičky a zůstává něco rozdrceneho protože ta podrážka lodiček je strašně tenká. Takže určitě bych to cítila a noha by proklouzla fuj...

Pepo (Čt, 10. 10. 2019 - 17:10)

Zašliapla si niečo živé lodičkami?

Misa (Čt, 24. 10. 2019 - 23:10)

Bydlim na malem meste. Sla jsem z prace, natešena, ze si odpocinu. Sla jsem do baraku, u kanalu na dvore byla ROPUCHA, NEVSIMLA jsem si ji!!! Ja na nj slapa, "jehlou" primo nazada, "propichla" jsem jj. Podpatek zavimen od srev a krve. Pak jsem si MUSELA umejt "jehlu, ktra byla umaza. Od krve

Pepo (Pá, 25. 10. 2019 - 05:10)

Žaba to prežila? Koľko vážiš? A koľko máš rokov? Rada šliapeš na živé veci, ako sú slimáci a myši?

Anna (Ne, 27. 10. 2019 - 14:10)

Pepo, ja mysi zaslapavam!! Mam kocoura, chodi se "predvadet", co ulovil. NEKDY jsou zive, zakousne je "spatne". Tak se jdu podivat na dvur. Pokud je ziva, UKONCIM ji trapeni. Jsem mala, PORAD nosim podpatky!! "Na ven" mam takove sandalky. Kdyz vidim tu mys, ktera NENI mrtva, NEMA sanci prezit, nasmeruji podpatek na jeji hlavu a SLAPNU!! Uslysim jen "krupnuti", jak ji praska lebka!! NEBAVI MNE TO!!!Jen ji NECHCI nechat TRAPIT!! Kdybys trpel Ty, tak Ti slapnu na hlavu take. Podpatek Ti "projede" spankem, propichne Ti mozek. Tim skonci Tvoje "pozemska pout". :-) Jenze se to NESMI!!!

Pepo (Po, 28. 10. 2019 - 18:10)

To si vymýšľaš nie? Koľko máš rokov? A koľko vážiš kíl?

Anna (Po, 28. 10. 2019 - 20:10)

"Nevymyslam" si!!!!!! Proste NENECHAM ty mysky TRAPIT!!! NEZ bych je "dobijela" kamenem ci necim podobnym, rozslapnu jim hlavu: Jsou mrtve HNED!!! Kolik vazim a merim, je BEZPREDMETNE!!! Kdyz jim dam podpatek na hlavu a slapnu, NEMAJI sanci prezit!! Je to neco podobneho, jako kdyz Te prejede tank!! :-) KAZDOPADNE mne to NEVZRUSUJE!!!!

Pepo (Út, 29. 10. 2019 - 18:10)

Za peniaze by si zašlapla myš naschval?

Beruska (So, 26. 10. 2019 - 00:10)

Mys jsem nezaslapla!!
Hlemejzde, slimaka, MOCKRAT!!! Kdyz jdu do prace, NEVIDIM je!¡!! Jen "krupnou'. :-)) Ze rozlapnu broucky, to NEOVLIVNIM!!!!

Zajimave (Ne, 27. 10. 2019 - 06:10)

A kolik vážíš?vel.nozky?co šlápnout na chlapa?na penis??

Pan (St, 13. 11. 2019 - 17:11)

Ahoj mam rad kdyz mi holka slape po tele a zustavaji pod jejimy nozky modriny a podlitiny a muzes mi poslapat penis jako kdyz slapes zeli diky odepis odepisu

Pan (St, 13. 11. 2019 - 17:11)

Ahoj mam rad kdyz mi holka slape po tele a zustavaji pod jejimy nozky modriny a podlitiny a muzes mi poslapat penis jako kdyz slapes zeli diky odepis odepisu

Beruska (Ne, 27. 10. 2019 - 09:10)

Pracuju jako sekretarka, "jehly" nosit musim. Abych nemusela porad menit umelohmotne patniky, mam kovove. K tomu penisu: Manzel ma rad TRAMPLING, ma na zadech mnoho jizev od podpatku - kdyz "pritlacim". :-) A na prste ma misto snubniho prstenu "VYSLAPNUTE" pismeno "B", jako BERUSKA. MUSEL si udelat tvar pismena "B" z plechu, ja si ho prilepila na podpatek a stoupla mu na prst!! Je "oznacen" az do smrti. Jako dobytek ma "cejch". :-) :-)

Reklama

Přidat komentář