Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

Muz (Pá, 15. 11. 2019 - 07:11)

Ahoj jsem muz a mam rad kdyz mi holka slape po tele uz jsem se nechal poslapat od holky po tele slapala mi po tele vkozackach a Mel jsem modriny podlitiny a krvave sramy vzrusuje mi to necham se poslapat od Holly po tele duly muz

Muz (Pá, 15. 11. 2019 - 07:11)

Ahoj jsem muz a mam rad kdyz holka mi slape po tele uz jsem vyskousel slapala mi po tele v kozakach a Mel jsem po tele modriny podlitini I krvave votoky ale vzrusuje mi to nechavam se poslapat od holky po tele muz

Hledam holku (Čt, 14. 11. 2019 - 06:11)

Hledam holku ja muz ktera ma rada trampoling jako ja ktera rada spusobuje bolest slapanim po celem tele odepis diky odepisu

Zedd (Čt, 7. 11. 2019 - 10:11)

Terezko napis jeste nejakou svoji prihodu, dekuji ;)

UVAŽUJÍCÍ (Pá, 8. 11. 2019 - 20:11)

Tereza Ti napíše, že. "Jedním dupnutím" zabije i bejka!! Jen LŽE!!!!!

Anonym (Ne, 10. 11. 2019 - 20:11)

Podle mne Tereza pracuje v "Ceske televizi"!! :-) LZE, az se ji "od huby prasi"!! JEDINYM dupnutim promeni holuba v KRVAVOU HROMADKU!! :-) Bejka zabije, urcite i SLONA!! JEDINYM dupnutim!! To je na "urovni" redaktorky "Ceske" televize, ktera OPAKOVANE tvrdila, ze: "Druha svetova valka zacala PATNACTEHO ZARI tim, ze RUSKO prepadlo Polsko!! Na tyhle ZVASTY muze "skocit" JEN "Slunickar" nebo DEBIL!! :-) :-)

Přesně tak.!!!! (So, 2. 11. 2019 - 06:11)

Sklo snese téměř vše!!!!každá se tu chlubí co vše dokáže a když má dojít na real.kazda zařadí zpátečku...Mirko myslel jsem že aspoň ty.....jsi jiná....nejde přece o vztah ale o sdílení něčeho společného...Tomáš

Pro terezu (Čt, 31. 10. 2019 - 06:10)

Jo a s jakou havěti ještě nemáš slitování???kolik ti je let?odkud jsi??vsadíme se??napiš [email protected]

Tereza (Čt, 31. 10. 2019 - 13:10)

Zašlápnu všechno, co mi zbytky svého těla nadměrně nezašpiní boty, šneky, žížaly, mravence, brouky... Mají si dávat pozor a schovat se, když chtějí přežít setkání se mnou.
Vyčistit zbytky toho holuba byla celkem dřina, proto je normálně nechávám na pokoji.
Je mi 20, jsem z Prahy a jsem zadaná, takže ti psát nebudu.

Pepo (Čt, 31. 10. 2019 - 20:10)

Žiadna nechcete dať FB, tak si to všetko VYMÝŠĽATE !!!

Tereza (Pá, 1. 11. 2019 - 14:11)

A ty se divíš? Která holka by chtěla mít něco se zoufalým loudilem.

Tereza (St, 30. 10. 2019 - 14:10)

Včera v noci jsem zabila holuba. Byla jsem opilá, on se motal u mých noh a já se chtěla pobavit. Stačilo jedno dupnutí a byla z něj hromádka zkrvaveného masa.
Já ani za střízliva nejsem příliš soucitná s drobnou havětí, když se mi připlete do cesty, má holt smůlu.

Anonym (Čt, 31. 10. 2019 - 21:10)

Terezko, nepracujes v "nasi objektivni Ceske televizi"?? Tvoje LEZ, je na urovni jejich "objektivniho" zpravodajstvi!!!!!!!! :-) :-) :-) Ja videl AUTOBUS, jak prejel holuba!! "Zkrvavena hromadka z masa", z nej URCITE NEBYLA!!! To telicko holuba, se OKAMZITE v "krvavou hromadku" NEZMENI!!!!! Natoz, po Tvem "JEDINEM DUPNUTI"!!! To bys po nem musela MNOHOKRAT "skakat, jeste s JEHLOVYMI podpatky!!!!! Prihlas se na konkurz do zpravodajstvi C.T., mozna nahradis i Wolnera a Fridrichovou!!! :-) :-) ;-)

Petr (St, 30. 10. 2019 - 22:10)

A kdybych ti amputoval nohy zato co si provedla?

Pepo (St, 30. 10. 2019 - 21:10)

Daj mi svoj FB, napíšem ti.

Holky holky. (Po, 28. 10. 2019 - 17:10)

Každá se zde chlubí co zaslapla a jak by drtila pindíka a koule.tak pojďte to vyskouset. (Kromě koulí) má nějaká odvahu??můžete i ukázat myši a pod ....Mirko,Aničko beruško....atd.davam mail-(jsem zvědavý jestli je nějaká odvážná!!) [email protected]

Beruska (Po, 28. 10. 2019 - 21:10)

Myslis, ze jsem SILENA a chci se nechat ZAVRIT??? Ja JASNE psala, ze bych "vybavu" KLIDNE rozslapala, jen bych "NESMELA BYT VIDET", coz je NEMOZNE!! Penis sice NEMAM, ale ZNAM HO!!! :-) :-) NEMA sanci pod podpatkem!!!! ZMRZACILA bych Te!!! Platit Ti do konce zivota, pripadne jit do kriminalu, to NECHCI!!!

Elen (Ne, 27. 10. 2019 - 11:10)

No, to je tady úroveň.

Jiřina (Ne, 27. 10. 2019 - 13:10)

Elen, lidé jsou RŮZNÍ!! :-)
Někdo chce rozšlapat "výbavu", někoho baví, když zašlápneme myš. :-) Zkoušela jsi sehnat takové "nástavce" na "jehly", aby jsi se nebořila do trávy? Třeba když jdeš na akci, kde je trávník? Já nosím "jehly" prakticky pořád. Když se bořím do země, ŠTVE mne to!!!

Jana M. (So, 26. 10. 2019 - 09:10)

PP, to máš smůlu... až někomu šlápnu na nohu v lodičkách s jehlovým podpatkem, napíšu, že jsem měla na nohou lodičky... Ale doufám, že se to nestane, to by bylo špatné.

Myslím, že ta holka by nesouhlasila, že šlápnutí takovým podpatkem NIC není. Jasně, jehlou by to bylo mnohem horší.

Reklama

Přidat komentář