Reklama

Je normální když Můj mladší bratr masturbuje už v 11 letech ??

Milan (Po, 13. 1. 2020 - 14:01)

Název stránky je dosti "podivný"....už v 11letech. A co jsi dělal do té doby, vždyt " na sucho" to bylo taky hezké, ten příjemný pocit na čurání. No jo, kam jsi se podělo moje mládí...

Návštěvník (Po, 13. 1. 2020 - 19:01)

No jo, připomněl jsi mi "příjemný pocit na čurání". A čím víc jsem se to snažil zadržet, tím mohutnější byl výstřik. Dneska je to taky super, ale v mládí to bylo intenzivnější.

Milan (Po, 13. 1. 2020 - 20:01)

Jasně že to v mládí bylo lepší.Věk se dá jen zpomalit,ale zastavit asi ne. Já jsem ale myslel honění když jsme ještě neměli semeno, to bylo taky bezva.

Milan (Po, 13. 1. 2020 - 13:01)

Název stránky je dosti "podivný"....už v 11letech. A co jsi dělal do té doby, vždyt " na sucho" to bylo taky hezké, ten příjemný pocit na čurání. No jo, kam jsi se podělo moje mládí...

Evula (Čt, 2. 1. 2020 - 07:01)

Bráška neměl ani 10 a už ho tady tyto věci zajímaly. V jedenácti už honil jak o život. Měli jsme a máme společný pokoj tak vím, že v jeho čtrnácti mu nedá ani chvíli pokoj.

(Ne, 27. 12. 2020 - 18:12)

Řeknete mi prosím detailně jak masturbuje kluk?

Marek (Út, 29. 12. 2020 - 16:12)

Klidně

Lenča (St, 1. 1. 2020 - 12:01)

Moc jsem tvé otázce neporozuměla. Ale třeba já jsem ráda, že jsu holka. Tak jak kluci myslí jenom na to jedno, tak holky taky. Vlastně ještě dřív, neboť už od těch jedenácti se každé dotýkají ty ženské věci a aspoň u mě to bylo tak, že na prvním místě byla ta moje k.ndička. A už od mala sex. Teda v mém případě až do dneška onanie. Už tak ve čtrnácti jsem se dokonale uspokojovala i když pořád přicházím na něco nového a zkoumám své tělo a jeho reakce. Prostě už jako malé mě po ulehnutí ruce zajely automaticky mezi nohy a nejinak je tomu i dnes.

Abe (Čt, 2. 1. 2020 - 03:01)

Chlapec chtěl detaily, aby se dobře vyhonil, My co máme zkušenosti a viděli onanivat maminky, babičky, tety, manželky tchýně a jiné významné ženy si to umíme představit a honíme se úspěšně, Ale odpověz mu, nebo se mu srazí semeno.

Lenča (Čt, 2. 1. 2020 - 05:01)

Detaily, no to by bylo už asi dost intimní. Prostě nic k tomu nepoužívám, vystačím si jen s prstama. Už mám s nima nějaký zkušenosti.

sledovatel (Po, 13. 1. 2020 - 05:01)

Lenco a co kdybys nám řekla nějaký detaily, jen tak pro zajímavost. Kde všude se prstama dotýkáš a tak.

a (Čt, 2. 1. 2020 - 02:01)

Děláš to dobře, tak jako já. Onanuji od pěti let do dnes. Je mi přes sedmdesát a pořád jsem velmi aktivní. Můjh bratr možná onanoval v jedenácti letech, ale nevšiml jsm si. Měl ptáka v erekci menšího nmežli já v klidu.

Jitka (St, 1. 1. 2020 - 10:01)

Hoň si ho

létavka (Ne, 27. 10. 2019 - 05:10)

Bráška s tím začal taky brzy ještě mu nebylo ani 10. Teď má o tři víc a honí snad pořád. Spí nademnou, takže ho jenom slyším. Ani bych nepoznala že onanuje, dělá to potichu, až na ten orgasmus. Při tom ale jenom taky tak párkrát vzdychne. Taky už znám jaký má spermie.

Dan (So, 11. 1. 2020 - 17:01)

Já už jsem se dělal a to jsem ještě dlouho míval orgasmus ale bez stříkání ani jsem nevěděl co se to pokaždem hlazení se mnou děje potom kolem 11 jsem už stříkal a večer si pod peřinou honil a ségru to pokaždé vzbudilo poprvé mi říká brácha ukaž co si s ním děláš každý večer to baterkou jsme oba vlezli pod peřinu a chtěla si s ním rukou hrávat jasné že jsem hned musel taky hned vědět jak to vypadá si prstama roztáhnou kundičku a pořádně ji prozkoumat poprvé jsem ji hned vysvětlil ať mi po něm rukou ježí nahoru a dolů udělal jsem se do dvou minut...kolem 14let jsme to spolu přestali dělat ale první věcí jsem prováděl se ségrou...

Lenča (Po, 28. 10. 2019 - 07:10)

Jak znáš spermie svýho brášky? Bereš si je potom, ochutnala si je už?

adamcav (Čt, 24. 10. 2019 - 10:10)

Nijak to neodsuzuju, sam sem chodil sestre na kalhotky :D, ale zajima me to.
spis jestli vas laka to ze to je od syna, nebo ze to je "mlade, cerstve".
a to se trete tim trickem mezi nohama?

Jarča (So, 26. 10. 2019 - 11:10)

Jak už jsem psala, většinou se utírá do trička, takže z něj spermie vycucám a přidám do šálku kávy. Už bych jinak kávu ani nemohla vypít. Nebo je vmíchám do jogurtu, prostě jak mě napadne. Když mám štěstí a jsou čerstvé, tak jej přikládám na nos a tak. Kdybych to měla vyjádřit, tak, jak jste napsal, láká mě jak jsou mladé, čerstvé. Nic mě tak nikdy nevzrušilo jak tyto hrátky se spermiemi.

Sandra (Ne, 27. 10. 2019 - 02:10)

Už je to pár let kdy jsem to také takto dělala. Od synových asi 11cti let jsem nevynechala ani snad jeden den abych jeho spermie nepoužívala při své onanii. Dělala jsem s nimi prakticky všechno to, co zde popisuje diskuterka přede mnou. Jo, byla to krásná doba. Teď mám zase jiné náhražky při kterých se stejně tak vzrušuju.

adamcav (Čt, 24. 10. 2019 - 08:10)

to je dobra uchylka s tim synovym spermatem. vi o tom ?

Reklama

Přidat komentář