Reklama

Vysoký cholesterol

Default User Image
Renata (Út, 20. 2. 2024 - 09:02)

Je ta fermentovaná rýže opravdu tak účinná na zvýšený cholesterol? Často se doporučuje a většina doplňků ji obsahuje. Jde mi to jestli ji mám brát ve formě nějakého doplňku nebo je lepší, aby byla v kombinaci s dalšími látkami. 

Doporučila bych Mattisson Red Yeast Rice complex - Monacolin K, kde je standardizované množství účinné látky červené rýže Monacolinu K a není překročena bezpečná dávka 3 mg monacolinu denně. Navíc komplex obsahuje i česnek a  koenzym Q10, který pomáhá proti možným nežádoucím účinkům monacolinu. Pro dlouhodobou suplementaci je vhodné přípravky střídat - další látky , které mohou přispět k snížení špatného cholesterolu jsou: černý česnek, berberin platinum, tekutý extrakt z olivových listů či betaglukan.

Hanka (St, 1. 3. 2023 - 00:03)

Prosím tě, jaké ty problémy jsi měla? A za jak dlouho ti ten Epam pomohl? Já právě taky řeším nějaké problémy, tak se nezlob, že se ptám, ale hodně by mi to pomohlo.

Ella (So, 28. 1. 2023 - 21:01)

Já jsem s MS měla docela problémy... byly nepravidelné a k tomu mě docela trápily bolesti :/ Zkoušela jsem kde co, ale pak jsem narazila na https://www.epam.eu/cs/epamy-50ml/83-epam-12-zensky. Je přírodní, tak jsem ho zkusila a musím říct, že ten mi s mýma problémama opravdu pomohl.

Sára (So, 13. 8. 2022 - 08:08)

Jaký doplněk stravy tohle obsahuje? A opravdu to dokázalo zabrat takhle v krátké době?

Dominika (St, 10. 8. 2022 - 20:08)

Pořád jsem dostávala nadáno u doktora, že mám špatnou hladinu cholesterolu. Pořád jsem se s tím snažila bojovat a nešlo to. Až mi jednou kamarádka, která řešila tentýž problém doporučila vyzkoušet doplněk stravy , který obsahuje vitální houbu Shiitake a červenou fermentovanou rýži. Během pár týdnů se mi začala hladina cholesterolu zlepšovat.

Sára (So, 6. 8. 2022 - 15:08)

Jak se zase dostat na normální hodnoty hladiny cholesterolu? Zkoušela jsem upravit jídelníček a různé diety, ale přiznám se, že s cholesterolem jsem pořád na štíru.

Hanka (Út, 3. 5. 2022 - 10:05)

Kromě úpravy stravy ve smyslu více zeleniny a ovoce pomáhá užívat omega-3 kyseliny, kotvičník pozemní- výtažek, ostropestřec mariánský a česnekový olej bez zápachu.

Nikola (Pá, 21. 5. 2021 - 13:05)

Je potřeba ho mít v něčem, co bude dobře uzavřené. Pokud si ho budeš objednávat přes kimchiclub, tak ti ho mají v super sklenicích, tak tam nemusíš mít strach.

Aneta (St, 19. 5. 2021 - 11:05)

Narazila jsem na to, že má docela nepříjemné aroma. Můžu ho mít v lednici s ostatním jídlem nebo kde se skladuje ?

Monča (Čt, 6. 5. 2021 - 08:05)

Ano mám, zařadila jsem do jídelníčku kimchi :) nechávám ti tady odkaz kde se o něm dočteš víc a jestli budeš nějaké na zkoušku objednávat, tak se doporučuju registrovat, mají pro členy kubu pěkné výhody :) https://www.kimchiclub.cz/eshop/produkty/2-kimchi-classic-650g-8594182751055.html

Andrejka (Út, 27. 4. 2021 - 15:04)

Monča: Máš s něčím takovým zkušenost ?

Monča (Čt, 22. 4. 2021 - 16:04)

Asi bych se zbytečně necpala chemickými doplňky, které tělo ještě víc zatíží. Dá se to řešit i přírodní cestou ;).

! (Po, 23. 3. 2020 - 12:03)

Snahy o snížení cholesterolu jsou snahami výrobců léků o zvýšení odbytu. Tyto léky mají navíc spousty nežádoucích vedlejších účinků, např. zhoršení cukrovky. Upozorňuje na to i SÚKL (viz http://www.sukl.cz/statiny-a-riziko-nove-vznikleho-diabetu).

Linda (Po, 23. 3. 2020 - 10:03)

na vysoký hcolesterol je nejlepší doplněk stravy vegapure cardio z naturevia. Samozřejme je potřebne upravit i stravu, protože bez toho to nepujde

Jméno ® (Pá, 25. 10. 2019 - 20:10)

To ano, ale nikdy nebrat značku Naturevia. Nyní si zadali reklamu a ty chuděry na MD si přivydělávají tím, že musí všude dokola psát na ně reklamu. Trapas. Takovou věc bych si nikdy nekoupila.

Nikolas (Po, 25. 11. 2019 - 20:11)

souhlasím, je to jen podvodná kampaň

Návštěvník (Pá, 25. 10. 2019 - 20:10)

A kdyby ne, casto to radi doobjednaji, kdyby nemeli, ted je pomerne zajem o prirodni veci.

Danka (Po, 21. 10. 2019 - 20:10)

Dekuji moc, optam se u nas v lekarne a snad sezenu..:-)))

Anna (So, 19. 10. 2019 - 20:10)

Sezenes v lekarne, neni to na predpis, prej se po tomto tedy naturevia.cz/e-shop/cholesterol/omega-3-one-a-day-detail, ja jsem spokojena.

Reklama

Přidat komentář